Центр ПРтаДТ, ЦПР, ЦВР, ДПП, Каменское, Кам'янське, Дніпродзержинськ, Днепродзержинск, дитяча творчість, позашкільна робота та дитяча творчість, гуртки, секції,дозвілля, кружки, секции, клуб, конкурси,

На цій сторінці ТИ знайдеш найсвіжішу інформацію про нас!

#соціальний ролик

#кіноПроНас

#КраїнаМрій#ШЕМЗорянийдощ

Прямі посилання на наші офіційні спільноти у соцмережах

 

Нові відео

Відеосюжети

Хочеш, щоб ТВІЙ матеріал було розміщено на порталі - дотримуйся рекомендацій!
gallery/arrowdowngreen
Корисні посилання
gallery/ок_смайл

Ділова мова

gallery/bulgarska-mova-55042-35

Педагогічний портал

Портал знань

Видавництво

"Шкільний світ"

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної позашкільної освіти

gallery/information

8 вересня вихованці Центру Пр та ДТ вітали своїх добрих друзів Дніпровський центр підвищення кваліфікації персоналу державної кримінально-виконавчої служби України з 40-річчям! Танцювальні колективи ТСК"Сокол" та зразковий колектив студія сучасної хореографії "Стиль життя" піднімали настрій своїми запальними танцями. Вокальна арт-студія "Сілена", зразковий колектив ШЕМ "Зоряний дощ" та естрадна студія "Пролісок" наповнювали святкову атмосферу драйвовим та ліричним вокалом. Ведучі заходу Ганна Чеканнікова та Андрій Олійник щиро привітали наших друзів та побажали подальшої плідної роботи, мирного неба, здоров`я та злагоди!

Вітання з ювілеєм   

09.09.2017р.

gallery/_dsc1851

13 вересня на базі дитячого центру соціальної реабілітації “Перлина Придніпров’я”, в рамках всеукраїнського семінару директорів обласних центрів науково-технічної творчості, присвяченому 80-річчю юних техніків Дніпропетровщини та 90-річчю юних техніків України, відбулося обласне свято "Містечко юних техніків". Наш Центр ПРтаДТ на цьому святі був представлений виставками гуртків "Креативне рукоділля", керівник Братковська С.А., "Радіоелектроніка", керівник Костенко І.П. та "Креативний дизайн", керівник Пехотинська Р.Р. На виставці гуртка "Креативне рукоділля" були представлені зроблені гуртківцями кукли Тільда та інтер`єрні ляльки. Окрім виставки електроних іграшок від гуртка "Радіоелектроніка" учасники семінару побачили ще й майстер-клас від керінвика гуртка, проведений для дітей, які відвідали свято. 

Всеукраїнський семінар директорів обласних центрів науково-технічної творчості  

13.09.2017р.

А іграшки-рекізит від гуртка "Креативний дизайн" використовувалися у розважальній програмі для дітей «Країна Ігор та Розваг», яку провели культорганізатори Чеканнікова Ганна та Байрак Ірина. Пехотинська Р.Р. провела свій майстер-клас по виготовленню реквізиту для ігор, де діти своїми руками пошили іграшки для своїх розваг. У розважальній програмі по черзі прийняли участь майже всі вихованці дитячого центру. Святом залишились задоволеними і учасники семінару і діти табору!

#Місяць#ССХ"СтильЖиття

#Крила#ССХ"СтильЖиття

16 та 17 вересня наше рідне місто святкувало свій день народження! Вихованці нашого Центру не лишилися осторонь та прийняли активну участь у святкових вітаннях. 16 вересня на урочистому відкритті міського парку відпочинку наші колективи запалювали на літньому майданчику. Відвідувачі парку із задоволенням танцювали разом зі зразковими колективами ШЕМ"Зоряний дощ", студією сучасної хореографії "Стиль життя" та ТСК "Сокол". А співи хлопчиків та дівчат з "Зоряного дощу" та естрадної студії "Пролісок" настільки сподобалися глядачам, що вони навіть підспівували! Ведучі Олексій Кірік та Ірина Байрак зарадяжали гостей своїм позитивом та наповнили свято прекрасним настроєм! 
17 вересня свято продовжилося і завітало до жителів мікрорайону 55 блочок. У святковому концерті приймали участь вокалісти зразкового колективу ШЕМ"Зоряний дощ" Лях Єва та Тараненко Ілля, та зразковий колектив студія сучасної хореографії "Стиль життя". Виступи наших колективів стали яскравою окрасою цього дня!

День міста Кам'янське... Міста, в якому живе душа...  

18.09.2017р.

18 та 19 вересня на базі філії "Умка" Центру ПРтаДТ відбувся день відчинених дверей для початкових та середніх класів сзш№19. Діти ознайомилися з роботою гуртків, оглянули майстерні та дізналися багато цікавого та корисного про роботу філії і були запрошені приєднатися до дружної сім`ї Центру ПРтаДТ. Усього у гості завітали понад 300 дітей з десяти класів. Знайомила з філією і відповідала на запитання допитливих дітей культорганізатор Чеканнікова Ганна.

День відкритих дверей. Умка зустрічає   

20.09.2017р.

"Разом з класом" у новому навчальному році стартував у 3-А класі колегіуму №16. Був проведений яскравий та веселий "День іменинника". Діти були дуже позивні, енергійні та із задоволенням приймали участь у конкурсах та розвагах. Пощастило з подаруночками не лише іменинникам, а й усім учасникам свята. Діти отримали сувеніри на згадку та смачні солодощі. Свято для дітей провела культорганізатор Чеканнікова Ганна.

Разом з класом. Стартуємо! 

Попередньо для проведення змагань, спеціалістами КЗ «Зеленстрой» та адміністрацією Дніпровського району було проведено покіс футбольного майданчику біля мостового переходу через лівобережній канал. 
23 вересня суддівська колегія разом зі спортсменами СК «Орлан» КЗ «ЦПРтаДТ» КМР встановили необхідне обладнання стрілкового поля, згідно ПРАВИЛ ЗМАГАНЬ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА, затверджених Федерацією стрільби с лука України. Було підготовлено 9 щитів, необхідне обмеження зони безпеки, розмітка рубежів для дистанцій 50 і 30 метрів. Нажаль, завдяки грозовій погоді, стало неможливим проведення змагань на повітрі. Тому змагання було перенесено у тир СЗШ №30.
Згідно протоколу мандатної комісії у змаганнях прийняло участь 18 спортсменів з міст: Жовті Води – 1 чол. Дніпро – 3 чол., Запоріжжя – 3 чол. Кам'янське - 11 чол.
Змагання проводились серед дорослих (6 чол.), кадетів 2003-2004 р.н. 
(6 чол.), та супер-кадетів 2005 р.н. і молодше(6 чол.).
Дорослі та кадети 2003-2004 р.н. виконували вправу КД-1х2 (72 стріли). Для супер-кадетів була встановлена дистанція 15 метрів (36 стріл).
За підсумком кваліфікаційного раунду, спортсменами було здійснено умови виконання розрядних нормативів: 1 дорослий розряд – 1 чол., 2 розряд – 3 чол.,3 розряд – 1 чол., 1юн.розряд -1 чол., 2юн.розряд – 1 чол., (загалом – 7 чол.) Після цього, за результатом кваліфікаційного раунду було проведено змагання олімпійського раунду в особистої першості. Переможці особистої першості були нагороджені медалями та грамотами Департаменту з гуманітарних питань КМР.

Змагання зі стрільби з лука на повітрі

20.09.2017р.

27.09.2017р.

Крилатим ґрунту не треба…

29.09.2017р.

Перша неділя найбарвистішого місяця осені знаменується професійним святом освітян.
Бути вчителем значить щедро та з гідністю дарувати знання майбутньому…
28 вересня в академічному музично-драматичному театрі імені Лесі Українки відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня працівників освіти. Освітян традиційно привітав з професійним святом міський голова Андрій Леонідович Білоусов, разом з теплими побажаннями нагородивши відзнаками та приємними подарунками заслужених діячів освітянської ниви. Серед нагороджених була і наша шановна коліжанка – викладач вокалу та керівник зразкового колективу школи естрадної майстерності «Зоряний дощ» Павлюченко Наталя Василівна. Освітян вітали народні депутати та голова профспілкової організації освітян. Творчі дарунки були не менш яскравими, на рівні з артистами театру відзначились зразкові колективу Центру – школа естрадної майстерності «Зоряний дощ»(керівники Павлюченко Наталя Василівна, Бєляєва Анастасія Василівна) та студія сучасної хореографії «Стиль життя»(керівники Лісогор Анастасія Сергіївна та Алєйнікова Анастасія Олександрівна).
Вітаємо всіх наших колег с професійним святом, бажаємо здоров’я, мудрості та наснаги, міцної матеріальної основи, щоб гідно із легкістю нести поважну місію «ВЧИТЕЛЯ»! Ви справжні «крилаті ентузіасти» своєї справи, а крилатим ґрунту не треба… Будьте щасливими людьми!

Нові перемоги туристів!

29.09.2017р.

Новый начальний рік юні туристи спортивного клубу «Орлан» розпочали з участі в обласних змаганнях зі спортивного пішохідного туризму на приз «Кубок Колобка». Змагання проходили 29 вересня 2017 року у м. Дніпро на базі екстрим центру ДДЮЦМС «Колобок». В змаганнях взяли участь 8 команд, учасники яких змагалися на дистанціях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування. Команда м. Кам’янського, тренер Волкова В.Л. посіла в загальному заліку ІІ місце. На дистанції зі спортивного орієнтування посіла друге місце, а з пішохідного туризму третє.

7 жовтня на базі філії «Умка»відбулася відкрита першість міста серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі), присвячена Дню захисника вітчизни. Змагання пройшли під патронатом голови міської організації сприяння оборони України Старостенко Віктора Анатолійовича. У змаганнях прийняли участь юні авіатори з Кам`янського (ЦПРтаДТ, Станція юних техніків, Будинок дітей та юнацтва), Дніпра (Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді), Вільногірська (Центр профільного навчання та дитячої творчості), Божедарівки (філія ДОЦНТТтаІТУМ) та Кривого Рогу (Палац дитячої та юнацької творчості), усього 19 учасників. Судили змагання Підуст Олексій, Мартинюк Олександр та Кондратенко Максим. Очолював суддівську колегію майстер спорту України у класі Ф-2-А Воронцов Анатолій Гаврилович. Програма змагань складалася з проведення особисто-командної першості з наступних категорій моделей: швидкісний літак, пілотажний літак, гоночний літак, гоночний контурний літак, копія літака, напівкопія літака. 
Отже, результати змагань. У командному заліку перемогла команда Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді (м.Дніпро), друге місце зайняла команда Центру позашкільної роботи та дитячої творчості (м.Кам`янське), третіми стали Божедарівська філія Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді. 
У особистих заліках результати такі:
У класі моделей Ф-2-А: 1 місце – Живиця В`ячеслав, 2 місце – Наводничий Максим, 3 місце – Лозовський Денис.
У класі моделей Ф-4-А: 1 місце – Набока Юрій, 2 місце- Живиця В`ячеслав, 3 місце – Харченко Владислав.
У класі Ф-2-В: 1 місце – Федурко Ігор, 2 місце – Набока Юрій, 3 місце – Лозовський Данило.
У класі Ф-4-В (копія): першим і єдиним був Овчаренко Ростислав.
У класі Ф-4-В (напівкопія): 1 місце – Набока Юрій, 2 місце – Живиця В`ячеслав, 3 місце – Хорченко Владислав.
У класі Ф-2-Е: 1 місце – Токмачьов Олексій, 2 місце – Живиця В`ячеслав.
У класі Ф-2-Е: 1 місце – Федорко Ігор, 2 місце – Наводничий Максим.

Відкрита першість міста серед учнівської молоді з авіамодельного спорту

(кордові моделі)

08.09.2017р.

gallery/22366336_1722118138094628_8652161696152277013_n

Зірки завжди ПЕРШІ!

08.09.2017р.

Школа eстрадноі майстeрності "Зоряний дощ" відкрила фeстивальний сeзон! В місті Дніпро з новим номeром "Соціум" вихованки колективу посіли переможне 1 місцe. Кeрівник гуртка Бєляєва Анастасія Василівна отримала подяку за крeативність та виховання молодих талантів, Кваліфікованнe журі з захватом відмітили якість та змістовне навантаження постановки.

gallery/img-0dd160db99bcc742a44c3c739ccfd6c0-v (1)

Філія "Умка" 13 жовтня у рамках програми "Разом з класом" приймала у гостях 2-а класс сзш№19. На 14 жовтня припадає одразу три величних свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника Вітчизни. Саме з цими темами і були ознайомлені діти. Діти грали, розважалися та із задоволенням подивилися номери від КСТ "Престиж" та гуртка танцювальної гімнастики "Натхнення". Запалювала свято співом та прекрасним настроєм культорганізатор Ганна Чеканнікова.

Святкуємо РАЗОМ З КЛАСОМ

13.10.2017р.

gallery/22405915_1723487567957685_5741193537075659713_n

Семінар класних керівників

19.10.2017р.

Відповідно до річного плану роботи департаменту з гуманітарних питань міської ради 19 жовтня 2017 року в Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості відбувся семінар-практикум для молодих класних керівників 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста зі стажем роботи 1-3 роки. 
В теоретичній частині семінару були розглянуті актуальні питання сучасного виховного процесу: підвищення рівня професійної компетентності педагогів та формування ключових компетентностей учнів. На семінарі була представлена відео презентація міністра освіти і науки України Лілії Гриневич про втілення компетентісного підходу у навчально- виховний процес як найважливішої умови підвищення якості освіти.
В практичній частині семінару методисти Центру ПРтаДТ Котова В.М., Мажуліс І.В., Пастух Л.А. в інтерактивній формі надали матеріал щодо планування та проведення позакласних заходів для дітей різних вікових категорій. Класні керівники прийняли активну участь в діалозі з елементами тренінгу, у роботі в групах.
Головна ідея семінару – самоосвітня компетентність вчителя , як один із шляхів професійної майстерності.

gallery/22789070_1727176210922154_6018375995812510824_n

"Хто не літає, той першим не буває!"

23.10.2017р.

Не встигли розпочати навчання - вже отримуємо скажену результативіність! 
Час підбити перші підсумки!
За останні два тижні колектив танцювально-спортивного клубу "Сокол ( керівники Сокол С.Б., Сокол О.Г., Сокол С.С.) взяли участь у двох кваліфікаційних змаганнях, де змогли вибороти вищі оцінки, тож до вашого розсуду:
-Відкриті кваліфікаційні змагання зі спортивних танців «Ювінал ПРЕСТИЖ»(м.Кривий Ріг), 15.10.2017р. принесли вихованцям клубу одне І місце та три ІІ-х(!);
-Всеукраїнські рейтингові та кваліфікаційні змагання з танцювального спорту «KhortytsyaCup»(м. Запоріжжя), 22.10.2017р. - почесне І місце!
Соколята, так тримати! 
Хочеш бути переможцем - навчайся спортивним танцям у танцювально-спортивному клубі "СОКОЛ"!

gallery/22853387_1281813771922761_2717436754324966895_n

"Планета натхнення" або як стильно перемагати

22.10.2017р.

В розпал осені, пору натхнення та нового життя маємо ще одну нагоду для радощів - І Гран -прі хореографічного сезона 2017-2018 навчального року! Дивували та захоплювали своєю масовістю(аж 120 осіб!) - вихованці та батьки зразкового колектиуву сучасної хореографії "Стиль життя"(керівники: Лісогор А.С., Алейнікова А.О.). Наводимо результативність:
колектив взяв участь у Всеукраїнському фестивалі «Планета Натхнення»(м. Дніпро), 21.10.2017р. - отримали Гран-прі фестивалю, три І-х місця та одне ІІге. Далі цитуємо керівника дитячого художнього колективу Лісогор А.С.: "Хочу от всей души поблагодарить наших отзывчивых родителей , которые сегодня помогли нам в этот сложный день и были рядом со своими детками! Так же, огромная благодарность ВСЕМ-ВСЕМ нашим девчонкам " СТИЛЬ ЖИЗНИ" 💖 Каждая из вас внесла свой вклад в Нашу победу и это Гран-при по праву принадлежит Вам, ведь столько усилий и стараний было с вашей стороны во время подготовки к конкурсу, что жюри не могло не оценить ваши результаты! Все вы умнички, я горжусь каждой и уверена, все мы будет продолжать в том же духе) А пока результаты:
Танец " Ладошка" и " Зайцы" - 2 место
Танец " Мамин оберіг" - 1 место
Танец " Базара нет " и " Полет души"- 1 место
Танец " Місяць " и " Як тебе не любити " - 1 место
Концертная группа - ГРАН-ПРИ"!"
Вітаємо стильних та результативних!

gallery/23031628_1281818805255591_5985495794968538536_n

Зоряно та переможно!

22.10.2017р.

Зразковий колектив школи естрадної майстерності "Зоряний дощ"(хореографічна група), керівник Бєляєва Анастасія Василівна сьогодні порадували рідне місце ще однією безкомпромісною перемогою! Місто Київ...ХV Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь» ... І місце! Змагались у танці з колективами України, Молдови і Білорусі! На розсуд журі дівчата надали два нових номери - "Соціум" та "Час", останній судді відзначили як відзначили дуже філософський та чуттєвий! Осінь надихає зорепадом перемог! Пишаємось своїми вихованцями!

gallery/22851717_1281824231921715_2233471658153275709_n
gallery/22851734_1281824228588382_873718794852648563_n

Батьківський клуб "100 тисяч ЧОМУ"

 

30.10.2017р.

Цьогоріч осінні будні, можливо, аж занадто плідні та насичені для нашого творчого колекттиву. Проте, цей факт не став на заваді проведенню довгоочікуваної зустрічі з батьками наших "позитивних і креативних"! 23.10.2017р. відбулось засідання батьківського клубу "100 тисяч ЧОМУ". Батьків знайомили зі звітом благодійного фонду "Джерельце 2015", спілкувались на тему встановлення віртуальних плідних відносин між активом батьків та адміністрацією Центру, презентували звітній документальний фільм про діяльність закладу. Із проведеного анкетування методистом інформаційно-методичної служби закладу - Котовою В.М. формуємо класні ідеї щодо нових зустрічей, цікавих та актуальних! До зустрічі!

gallery/22851846_1281861605251311_782315876652528583_n

Нарешті, канікули! Програма "Разом з класом" продовжується! Сьогодні у філію "Умка" нашого Центру завітали школярі 5-а, 5-б та 7-а класів СЗШ 19. Цього осіннього ранку діти розважалися разом з нашими колективами Театром юного актора Сузір'я, клубом спортивного танцю Престиж та незмінною ведучою культорганізатором Ганною Чеканніковою. Фотосесія, зроблена на згадку, сподобалася і дітям і акторам! Всі залишилися задоволеними і дуже щасливими!!!

Програма "Разом з класом" продовжується! 

 

gallery/22894031_1729149257391516_2759587293278087281_n

Справжній Гелоуін 

 

30.10.2017р.

Сьогоднi, напередоднi Гелоуiна, в нашому Центрi вiдбувалось щось мiстичне та паронормальне! Стiльки вiдьом, чаклунiв, вампiрiв та усiлякоi нечистi можна було тiльки уявити. Натхненницею цього магiчного шабашу було визначено керiвника гуртка "Англiйська мова" - Бакуменко К.Е. Крiзь шпаринку пiдгледiли, як проходять тематичнi заняття у темрявi та як проводят нечистi сили казкове чаювання. Що-що, а гарбузовi веселощi були тi, що треба! Було суперово! 
 

Канікули!!!

Тому веселощі тривають! 

 

01.11.2017р.

Сьогодні до нашого Центру завітали 1,2,3 класи сзш 28. Осіннє листопаті видалося напрочуд веселим та танцювальним. Сюрпризів сьогодні було вдосталь! Спочатку співали разом з вихованцями естрадної студії Пролісок, потім запалювали на танцполі з гуртківцями зразкових колективів школи естрадної майстерності Зоряний дощ та студії сучасної хореографії Стиль життя. А керівник гуртка Студія Арт Юшманова О.В. подарувала дітям неймовірний осінній аквагрим. А подаруночки, які отримали діти наостанок, додали справжньої атмосфери свята!
 

Призова осінь клуба спортивного танцю "Престиж"

 

01.11.2017р.

Клуб спортивного танцю «Престиж», керівник: Кріпак В.В. у жовтні постаралися на славу!
Обласні змагання зі спортивного танцю «ЮВЕНАЛ-ПРЕСТИЖ 2017», у м. Кривий Ріг, які проходили 15 жовтня завершилися для колективу такими результатами:
Лопата Данило і Стефанюк Ольга – 1 місце; Сполітак Андрій і Звоник Вероніка – 1 місце;
Мікулович Поліна (соло) – 1 місце;
Нестеренко Валерія (соло) – 1 місце;
Шипуля Олексій і Кирик Стефанія – 2 місце;
Гаврилов Тимофій і Олексів Стефанія – 2 місце;
Краснікова Поліна (соло) – 2 місце;
Трістан Юлія (соло) – 3 місце.

Обласні змагання зі спортивного танцю «KHORTYTSYA CUP 2017», у м. Запоріжжя 22 жовтня принесли колективу такі нагороди:
Мікулович Поліна (соло) – 1 місце;
Снігуренко Дарина (соло) – 1 місце;
Звоник Вероніка (соло) – 1 місце;
Гурик Діана (соло) – 1 місце;
Лопата Данило і Стефанюк Ольга – 2 місце;
Кобець Клим і Щербак Олександра – 2 місце;
Лозовий Олег і Підгурська Софія – 3 місце.

На всеукраїнських змаганнях зі спортивного танцю «Cup of Prometheus 2017», у м. Дніпро 29 жовтня вихованці посіли такі місця:
Мікулович Поліна (соло) – 1 місце;
Костренко Володимир і Калісецька Яна – 2 місце;
Сполітак Андрій і Звоник Вероніка – 3 місце;
Трістан Юлія (соло) – 4 місце;
Резнік Максим і Трофименко Руслана – 6 місце.
Вітаємо колектив з високими результатами!!!

gallery/22886105_1729915953981513_6943211031214417597_n
gallery/2

Скаутський клуб "СТЕП" запрошує

 

СКАУТСЬКИЙ КЛУБ «СТЕП» запрошує з 02.01.2018 по 11.01.2018 на гірськолижні навчально-тренувальні збори в КАРПАТАХ. Проживання в с.Микуличин в приватному секторі з усіма зручностями. 3-х разове харчування. Катання на гірсько-лижних трасах курорта «БУКОВЕЛЬ» та гірсько-лижних трасах с.Яблуниця. Всіх новачків навчають кататися на гірських лижах. Детальніша інформація за тел. 067 73 099 69 Людмила Володимирівна.

"Етикетка"

 

01.11.2017р.

Те, шо сьогодні відбувалося у філії Умка, неможливо описати словами! Це потрібно було бачити! Справжній бал, не гірший за Віденський!!! Юні леді та джентльмени прийшли до нас у гості на вечір гарних манер та ввічливості "Етикетка"! Дівчатка у прекрасних платтях, а хлопці у елегантних костюмах підкорили своїм виглядом як організаторів свята, так і батьків, які разом з дітьми завітали на наш бал! Розважали гостей клуб спортивного танцю Престиж, ансамбль духових інструментів Мелодія та незмінна ведуча Чеканнікова Ганна. Ігри, танці, художній салон - і як підсумок свята - неймовірні емоції та несподівані подарунки! Ось так ми запалили цей вечір!

Нагорода наздогнала свою героїню навіть через час! Наша Елизавета Полонская, керівник гуртка образотворчого мистецтва, нарешті отримала свої дипломи! Окрасою фестивалю Петриківський Дивоцвіт, який проходив 16 вересня, стало встановлення рекорду України по розпису найдовшого панно з петриківським розписом. Наша Єлизавета приймала у цьому дійстві безпосередню участь, за що і отримала заслужені відзнаки! Вітаємо і пишаємось!

 

 Вітаємо  з нагородою!

01.11.2017р.

gallery/23131039_1730572867249155_8849452773354863746_n

2 жовтня Центр взяв участь у колегії департаменту з гуманітарних питань для директорів освітніх закладів нашого міста. Одним із актуальних питань, що розглядались на колегії стало наступне питання: «Концептуальні засади розвитку та функціонування позашкільної освіти в контексті НОВОЇ української школи» (доповідачі: Бабенко М.М., методист методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань, Пузенко Ю.В., директор КЗ «Станція Юних Техніків» КМР). Позашкілля презентувало свої ведучі проекти на тематичній виставці, на якій Центр ПРтаДТ продемонстрував свої основні проекти: «Творча обдарованість», «Разом з класом», «До дитини через родину» та «Портал дитячої творчості», до речі, останній відвідувачі колегії могли опробувати наочно. Родзинкою виступу доповідачів з питань позашкілля став виступ вихованців дитячого зразкового художнього колективу школи естрадної майстерності «Зоряний дощ» (керівник Павлюченко Н.В.) з авторською(автор Алексютіної В.О. ) брендовою піснею Центру.
Можна сміливо стверджувати, що серйозні нагоди і, водночас, творчі зустрічі з колегами, завжди плідні, адже дають загальне уявлення про реальний стан речей в основному просторі діяльності, дарують приємні миті спілкування та безцінний досвід.

 

 Колегія освітян

02.11.2017р.

 

Танцювально-спортивний клуб "Сокол".

Нові здобутки. 

02.11.2017р.

На разі, говоримо про Х МІжнародні змагання зі спортивних танців "Dnepr cup", в яких вихованці клубу: Галінський Максим, Петренко Дар`я в категорії "молодь"здобули ІІ місце, Дегтяревський Владислав і Бурбига Єлизавета стали Чемпіонами області в категорії "юніори 2" - І місце, в Чемпіонаті області також переможне І місце. Пишаємось від душі!

gallery/23231488_1289715304465941_3731389486846389340_n

 

Всеукраїнський конкурс World of the Dance

або перемагаємо масштабно!

04.11.2017р.

Результативність художніх колективів Центру.

У конкурсі взяли участь

Зразковий колектив Школа Естрадної Майстерності «Зоряний дощ»: «Ми вперше вирішили представити на розсуд судям наші сольні роботи та дуже вдало:


 

Долгово Дар‘я -1 місце 
Наливайко Злата -1 місце
Донець Євгенія -1 місце

Бєляєва Анастасія -1 місце
Хвостова Тетяна -2 місце
Наші наймаліші учні зайняли також 1 місце 
Середня групра 1 місце
Старша группа 1 місце
Всього взяло участь 45 вихованців гуртка! Ми дуже раді та готові йти до нових перемог», - керiвник хореографiчноi групи зразкового коллективу ШЕМ "Зоряний дощ" Бєляєва Анастасiя Василiвна.

  • Зразковий колектив студія сучасної хореографії «Стиль життя»: «Сегодня достижения нашей студии пополнились 💪 Наши воспитанницы приняли участие во Всеукраинском фестивале хореографического искусства " World of the dance" 😊 Вернулись, как всегда , с первыми местами 🏆 Сегодня мы гордимся нашими ученицами, которые приложили массу усилий для достижения высоких результатов, ведь постановщиками своих номеров были сами девчонки, которые вложили в них всю свою душу и всю себя  💜  На данный момент имеем такие результаты:

Пащенко Анастасия - 1 место 
Стёжка Наталья- 1 место
Бондарь Карина - 1 место 
Шестак Эвелина - 1 место
Небосенко Мария - 1 место
Богослов Полина- 2 место
Поздравляем наших победителей  ⭐ ☄ 😊 »,  - керівник Зразкового колективу студія сучасної хореографії «Стиль життя» Анастасія Сергіївна Лісогор.

  • Гурток танцювальної гімнастики «Натхнення»(керівники: Олексів Наталя Олександрівна, Бєлікова Дар’я Вадимівна):

І місць -2 (старша група);

І місце- 1, ІІ місце – 1(молодша група).

Окремо хотілось би відзначити, що творчість наших вихованців підлягала суворому суддівству. У склад суддівської комісії війшла хореограф Анастасія Лісогор. Зазначимо, що це був її перший вдалий досвід.Усіх вихованців, наших натхнених переможців та учасників конкурсу вітаємо з новими перемогами! ВИ – кращі!

 

31 жовтня відбулась дуже знакова та чуйна подія. Колектив закладу проводжав на заслужений відпочинок директора Комунального закладу «Центр позашкільної роботи та дитячої творчості» Кам’янської міської ради Анікєєву Тетяну Михайлівну, яка присвятила дитячий творчості тривалий період свого життя. Говорити про здобутки Анікєєвої Т.М. можна нескінченно, красномовно довго та змістовно… Тетяну Михайлівну можна порівняти, хіба що, з хрещеною матір’ю позашкільної освіти нашого міста. Нагадаємо, що Анікєєва Т.М. очолювала заклад більше 30 років, згуртувала в Центрі потужний творчий колектив, закріпила міцну репутацію останнього, як серед вихованців, їх батьків, так і серед міської спільноти. Колектив Центру бажає Тетяні Михайлівні міцного здоров’я, родинного затишку та нових творчих здобутків!

Знакова подія Центру ПРтаДТ

 

Зміна керівництва закладу

 

З 1 листопад 2017 року заклад очолює

Світлана Валеріївна Логінська

 Арт-студія «SiLena», керівник Родоманова О.В., 28-29 жовтня відвідали міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Music Land», м. Дніпро. Старання наших вихованців були не марними і оцінені високоповажним жюрі достойними оцінками:
Таляніна Анастасія – 1 місце;
Чередник Євгенія – 2 місце;
Самойлов Іван – 2 місце;
Коломоєць Ігор – 3 місце.
Бажаємо нашим вихованцям нових досягнень і звершень!

Про наші нові досягнення!

 

01.11.2017р.

Новини з Умки!

 

14.11.2017р.

Новини від Умки! 4 листопада студія танцювальної гімнастики "Натхнення" прийняла участь у Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва "WORLD OF THE DANCE", який проходив у місті Дніпро. Обидві групи, молодша і старша, зайняли перші місця. Діти у захваті, батьки задоволені, а керівники колективу Бєлікова Д.В. та Олексів Н.О. вже готують новий репертуар для нових досягнень. Цей фестиваль приніс масу позитивних емоцій, можливість порівняти свій рівень підготовки з іншими колективами, та дав можливість керівникам поспілкуватися зі своїми колегами. Вітаємо наших дівчат!

gallery/23561489_1734346640205111_827201805508446475_n

Новини з Умки!

 

14.11.2017р.

Новини від Умки! 11-12 листопада у місті Полтава відбувся Міжнародний рейтинговий фестиваль зі спортивного танцю "Poltava tropfhi-2017", в якому взяв участь клуб спортивного танцю "Престиж". Цей фестиваль приймав понад 1400 учасників, і серед них наші вихованці виглядали дуже достойно! Сполітак Андрій та Звоник Вероніка-1е місто, Лопата Данил та Стефанюк Оля-1-е місто, Гаврилов Тимофій и Олексів Стефанія 1-е місто, Нестеренко Валерія 1-е місто, Тристан Юля -2-е місто. Вітаємо наших вихованців з високими результатами!

gallery/23518919_1734352453537863_591043546747535963_n

Новини з Умки!

 

14.11.2017р.

Новини від Умки! 3-5 листопада у м.Кам'янець-Подільський відбувся 3-й Всеукраїнський мистецький фестиваль-конкурс "GRANT FEST Кам'янець-2017". Вихованці танцювального колективу "Наталі" з композицією "Естрадний танок" (підліткова вікова категорія) підкорили жюрі фестивалю і отримали Диплом 2 ступеню. Вітаємо!

Щаслива мить!
На початку листопада відбувся обласний бліц-конкурс юних фотолюбителів “Щаслива мить”, у якому вихованці гуртка “Цифрове фото” Центру позашкільної роботи та дитячої творчості зібрали гарний врожай заслужених нагород. Отже:
Номінація “Красивий, щедрий рідний край і мова наша солов’їна. Люби, шануй, оберігай усе, що зветься Україна” 2 місце у старшій віковій категорії - Арчер Владислава, Маханько Анастасія.
Номінація “Щасливе дитинство ─ в щасливій родині,
Яка вс…е найкраще плекає дитині! Благаєм, дорослі, зробіть все можливе, Щоб квітло у світі дитинство щасливе!!!” 2 місце у старшій віковій категорії - Арчер Владислава, Маханько Анастасія.
Номінація “Поруч з нами, ви повірте, є чарівна країна. Де вона?” 2 місце у старшій віковій групі - Маханько Анастасія, 3 місце - Арчер Владислава.
Номінація “Куди ти, стежинко, мене завела?” 1 місце - Арчер Владислава.
Переможці в особистій першості обласного бліц-конкурсу
юних фотоаматорів “Щаслива мить”:
Номінація “Красивий, щедрий рідний край і мова наша солов’їна. Люби, шануй, оберігай усе, що зветься Україна” 1 місце - Чемерис Марія, 2 місце - Приймак Марія.
Номінація “Щасливе дитинство ─ в щасливій родині, Яка все найкраще плекає дитині! Благаєм, дорослі, зробіть все можливе, Щоб квітло у світі дитинство щасливе!!!” 3 місце - Мокієнко Ксенія, Приймак Марія, Чемерис Марія.
Номінація “Поруч з нами, ви повірте, є чарівна країна. Де вона?” 3 місце - Яременко Вероніка.
Номінація “Куди ти, стежинко, мене завела?” 2 місце - Приймак Марія, Чемерис Марія.
Номінація “А ми кидаємо нудьги виклик, тому що, тому,
Жити без сюрпризів неможливо нікому” 3 місце - Мокієнко Ксенія.
В командній першості обласного бліц-конкурсу
юних фотоаматорів “Щаслива мить” наш гурток “Цифрове фото” зайняв почесне 1 МІСЦЕ!!!

Щаслива мить!

14.11.2017р.

gallery/23519252_1734650860174689_990189898915094583_n

Канікули!!!

17.11.2017р.

У період з 30 жовтня по 3 листопада проходили осінні канікули. Для розширення кругозору хлопців в канікулярний час була запланована екскурсія у Львові. Під час екскурсії першою основною зупинкою на нашому маршруті був величний собор Святого Юра. Собор Святого Юра - це один з найкрасивіших храмів в Україні. Потім піднялися на найвищу точку м.Львова - гору Високий замок, побачили найвищий у Львові неоготичний костел Св. Єлизавети, відвідали музей народної архітектури і побуту під відкритим небом "Шевченківський гай". Так само побували в аквапарку "Пляж" - найбільшому критому аквапарку в Західній Україні. Наостанок було проведено квест - екскурсія "Леви Львова" за що учасники отримали призи та подарунки. Чекаємо наступну екскурсію. Осипенко Ірина Григорівна, керівник гуртка спортивного туризму

gallery/23621682_1297009983736473_4665251065211931333_n

Знову перші!

20.11.2017р.

Вихованці зразкового колективу школи естрадної майстерності "Зоряний дощ"(керівник Павлюченко Н.В.) стали переможцями Міжнародного конкурса "Украина соединяет мир" м .Киев
Старша група -1 місце.
Средня група-2 месце.
Солісти- 1, 2, 3 місця.
Центр пишається новими досягненнями! Будьте кращими, сяйте яскравіше!

gallery/23755679_1299641276806677_1678515523267354025_n

Чергова плеяда перемог СОКОЛів!

20.11.2017р.

VII Міжнародні змагання зі спортивних бальних танців "Кубок Ренесансу"(м. Дніпро) приніс чергову плеяду перемог вихованцям танцювально-спортивного клубу "Сокол"(керівники: Сокол С.Б., Сокол О.Г., Сокол С.С.):
5 - ІІІ місць;
2 - ІІ місць.
Вітаємо переможців!

gallery/23659513_1299740626796742_8862199046542465322_n

Разом з класом!

20.11.2017р.

В рамках проекту «Разом з класом» методист Центру позашкільної роботи та дитячої творчості Мажуліс І.В. провела пізнавально-розважальну програму «Вуса, лапи, хвіст». Учасниками гри стали першокласники СЗШ №31 класовод Андрєєва Л.В. Невгамовні, маленькі школярики із захопленням слухали та розповідали про братів наших менших, з радістю приймали участь у різних конкурсах.

gallery/23658786_1736823156624126_8138743531762476849_n

Наші зірки!!!

20.11.2017р.

18 листопада старша група колективу естрадного танцю «Імпульс» взяла участь у Міжнародному багатожанровому фестивалі «Усі зірки Галактики» в м. Дніпро.
На конкурсі були представлені дві ліричні композиції в стилі contemporary «Ніжно», «Тримай».
За майстерне, емоційно-чуттєве виконання хореографічних постановок конкурсантки отримали високі оцінки журі. Колектив естрадного танцю «Імпульс» нагороджено дипломами ІІ ступеню.

gallery/23755343_1736823543290754_3436865010603991341_n

Досягнення Орлану

20.11.2017р.

17-19.11.2017 року гуртківці клубу «Орлан» прийняли участь у традиційному Кубку Полтавської області зі спортивного гірського туризму в залах. Серед 12 команд з різних міст України наші посіли загальне 2 місце. В виді «Рятувальні технічні прийоми» були другими, а в «Гірських перешкодах» третіми.

gallery/23659466_1736862803286828_4074920857269610360_n

Бальні досягнення!

24.11.2017р.

Що не вихідні, то перемоги!
26.11.17 у м.Дніпро проходили традиційні Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців "Vivat-Dance Line 2017". У змаганнях взяли участь більш ніж 450 пар зі всієї України. Серед цих пар були вихованці КСТ"Престиж" та СТК"Сокол", які стали переможцями, призерами і фіналістами цих змагань. Костренко Володимир та Калисецька Яна -1-ше місце, Рєзнік Максим та Трофименко Руслана -1-ше місце, Мединський Іван та Штепенко Софія - 3-тє місце, Ступаренко Михайло та Гога Софія -5-е місце. Вітаємо!

Соколята зі спортивного клубу "Сокол" вибороли 2- І місця,1- ІІ місце, 1- ІІІ місце.

 

100 тисяч чому

24.11.2017р.

Вчора ввечорі відбулось засідання батьківського клубу "100 тисяч ЧОМУ"..., хоча ні, не так! Вчора відбулась сімейна зустріч за інтересами, де мами та наші чарівні дітки майстрували та створювали неповторні тематичні речі! Нас було більше 70 чоловік - і це новий рекорд нашого клубу! Круто поспілкувались та раділи результатам плідних ексклюзивних майстер-класів від наших викладачів - Кравець Людмили Василівни, Юшманової Ольги Валерівни, Пехотинської Рити Риспанбеківни, Пастух Людмили Анатоліївни та Палійчук Нінель Анатоліївни. Ви нас по-хорошому змушуєте та підштовхуєте до творчих пошуків організації нових форм зустрічей! І кожен раз виходить краще та цікавіше!

 

gallery/23905761_1306434016127403_4952325668989370294_n

Кмітливі діти - кмітливі батьки!

24.11.2017р.

«Кмітливі діти. Кмітливі батьки.»
23 листопада учні й батьки 2 класу колегіуму №16 (класний керівник Ірина Анатоліївна Джулинська) взяли участь в інтелектуал…ьній грі «Кмітливі діти. Кмітливі батьки»
Діти та їх мами, об’єднавшись у команди, змагались у кмітливості, винахідливості та спритності. Учасники гри виконували логічні завдання, вирішували головоломки, розгадували кросворди. Завдання були цікавими та доволі складними, але діти та батьки із захопленням спілкувались, взаємодіяли та знаходили вірні відповіді, правильні рішення. Серйозна інтелектуальна діяльність перетворилась на захоплююче змагання, свято!
Дітям і дорослим сподобалась спільна гра, тому вони висловили бажання бути учасниками наступної ігри, яка відбудеться незабаром.
Інтелектуальну гру «Кмітливі діти. Кмітливі батьки» підготувала та провела методист ЦПР та ДТ, керівник клубу інтелектуального спілкування «Пізнай себе» Віра Миколаївна Котова.
У Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості майже 10 років веде свою роботу клуб інтелектуального спілкування та весь цей час співпрацює з колегіумом №16.
Головною метою навчальної програми клубу є розвиток інтелектуальних, творчих здібностей та пізнавальних інтересів дітей засобами створення простору інтелектуального спілкування.
Однією із провідних форм роботи клубу є гра.
Гра – це сфера співпраці, співдружності.
Інтелектуальні ігри розвивають логічне мислення, спостережливість, , пам’ять, уяву,увагу та мотивують дітей до особистісного розвитку.
У процесі гри формуються такі якості, як кмітливість, винахідливість, стійкість характеру.
Інтелектуальні, пізнавальні, розвиваючі ігри дуже подобаються дітям і неодмінно визивають зацікавленість.

gallery/24068124_1739394513033657_4196622438419080929_n

Різдвяні свята!

24.11.2017р.

Ура-а-а! Прийшла зима! А разом із нею традиційно, напередодні Нового року, відбувся міський конкурс малюнку «Різдвяні свята» учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців позашкільних закладів освіти.
Конкурс проводився з метою залучення школярів до глибокого вивчення надбань культурної спадщини українців, пропаганди народних традицій та звичаїв засобами образотворчого мистецтва.
В цьому році на розгляд журі було представлено 167 робіт. Кращими стали роботи, в як…их цікаво розкрита Різдвяна тематика, гармонійно поєднана колоритна гама фарб, відображене неординарне дитяче сприйняття оточуючого світу.
Вітаємо переможців!
Молодша вікова група
- Якименко Еміль, СЗШ№ 23, 3-А кл.
- Гендбльова Моніка, НВК№ 24, 2-А кл.
- Макєєв Михайло, СЗШ№ 42, 2-А кл.
- Горбань Вероніка, Центр ПРтаДТ
- Гурток живопису і графіки, Центр ПРтаДТ
- Студія «АРТ», Центр ПРтаДТ
Середня вікова група
- Клименко Уляна, СЗШ№ 5, 6-А кл.
- Буряк Дар’я, СЗШ№ 6, 5 кл.
- Доброгорська Надія, СЗШ№ 7, 7-А кл.
- Зубко Софія, СЗШ№ 12
- Іваницька Марія, СЗШ№ 31, 6 кл.
- Пахарь Єлизавета, Гімназія№ 11
- Приступа Мар’яна, НВО ліцей НІТ
- Литвиненко Марія, НВО ліцей НІТ
- Кудін Михайло, Центр ПРтаДТ
- Гурток «Петриківський розпис», Центр ПРтаДТ
Старша вікова група
- Ларина Тетяна, СЗШ№ 23, 9-Б кл.

 

gallery/24232940_1310230452414426_8568135693853098173_n

Виставка Сергія Болдова

09.12.2017р.

7 грудня у нашому Центрі відбулась визначна подія - урочисте відкриття персональної виставки кам'янчанина Сергія Болдова під красномовною назвою "Я лепиЛ из пластилина". На відкриття завітали поважні гості - Мелешко В.В., Колісніченко С.С., Кудіна М.А., Бабенко М.М. та багато інших поціновувачів мистецтва. Особливої атмосферності заходу надавали виступи художніх колективів Центру:
- театру юного актора "Сузір'я"( керівники: Єрьомін С.О., Щербина О.Г.)
- зразковий колектив с…тудія сучасної хореографії «Стиль життя», керівники: Алєйнікова А.О., Лісогор А.С.
- Денис Каверін, естрадна студія «Пролісок», керівник Чабан М.Г.;
- ТСК «Сокол», керівники: Сокол С.С., Сокол О. Г., Сокол С. Б.;
- Діана Килимник, Діана Вишницька, Анастасія Велика, зразковий колектив школа естрадної майстерності «Зоряний дощ», керівник Павлюченко Н.В.;
- хореографічна група зразковий колектив школа естрадної майстерності «Зоряний дощ», керівник Бєляєва А.В.
- Іван Лєсний, естрадна студія «Пролісок» керівник Чабан М.Г.;
- колектив естрадного танцю «Імпульс», керівник Сахно А. Л.;
Родзинкою виставки став ексклюзивний майстер- клас від автора презентованих робіт, в якому активну учать взяли вихованці зразкового колективу "Живопис та графіка"(керівник Палійчук Н.А.), а також юні і сміливі гості. Приємно та смачно пригощали всіх дітей ресторан "Навігатор", який точно знає вірний напрямок в обранні кращого смаку! Дякуємо за підтримку!
Було вельми пізнавально та цікаво! Ми отримали чудовй досвід у спілкуванні з творчою та обдарованою людиною. Нагадаємо, що виставка робіт Сергія Болдова відкрита для перегляду усім охочим щоденно, безкоштовно у фойє Центру ПРтаДТ.
 

 

gallery/25158036_1316703371767134_8516124752693284761_n

Свято краси та спорту відбулось! 9 грудня Кам'янське стало осередком запеклої боротьби серед спортсменів! Центр позашкільної роботи та дитячої творчості в обличчях безпосередніх організаторів - Олени Григоріївни, Сергія Борисовича та Сергія Сергійовича Соколів зустрічав більше 600 учасників різних вікових категорій в межах Всеукраїнських кваліфікаційних змагань зі спортивних танців "Sokol Cup" - 2017. Захід відбувся на гідному рівні за участю кваліфікованих суддів. Відкривала… змагання директор закладу Світлана Валеріївна Логінська. Сподіваємось, що як учасники, так і організатори отримали задоволення від сьогоднішнього дня. Дивлячись на красу та натхнений запал спортсменів, дійсно, хотілось танцювати... Вітаємо з новими спортивними відкриттями та досягненнями, чекаємо на більш доцільні резхультати, адже два наших колективи також змагались на рівних - клуб спортивного танцю "Престиж" та танцювально-спортивний клуб "Сокол"!

 

Sokol Cup - 2017

09.12.2017р.

Зіронька Святого Миколая

09.12.2017р.

На рахунок зоряних та талановитих сьогодні додались ще ряд перемог: 3 перших місця і 1 друге. Наші зірочки знову вражали своїми вокальними данними шановане жюрі на Міжнародному конкурсі "Зіронька Святого Миколая. Щиро вітаємо з новими здобутками на вокальній ниві вихованців зразкового колективу школи естрадної майстерності "Зоряний дощ" та безпосередньо його керівника Наталю Василівну Павлюченко!

 

gallery/24899894_1316712915099513_237741787828922793_n

Ось такі наші матусі!

12.12.2017р.

Колектив естрадного танцю «Імпульс» пишається своїми маленькими зірочками і їх чарівними матусями, які 8 грудня прийняли участь у міському фестивалі родинної творчості.

Єва і Катерина Маринюк, Вероніка і Оксана Федько яскраві, креативні, дружні родини презентувала на фестивалі веселий танок  кумедних мультяшних героїв - тролів.  

За гарний виступ наші творчі родини отримали грамоти та спеціальні подарунки.

 Вітаємо! Бажаємо творчих успіхів!

 

gallery/img_2082

15.12.2017р.

Команда юних лучників клубу «Орлан» повернулася з Всеукраїнського кадетського турніру зі стрільби з лука, присвяченого пам'яті заслуженого тренера України В.Ю. Морозова, який традиційно проводиться в Харкові. В цьому році, наш склад був значно оновлений, з семи учасників тільки троє мали юнацькі спортивні розряди і брали участь в змаганнях такого рангу.
Змагання проводилися в спортивному комплексі Харківського педагогічного університету ім. Г. Сковороди. На стрілецький кордон вийшло 75 кадетів і кадеток, що представляють Харківську, Сумську, Чернігівську, Запорізьку та Дніпропетровську області. Високий рейтинг змагань підтверджувало те, що тільки в групі молодших кадетів (24 чол.) Стрілянину вели 10 спортсменів рівня від 2 дорослого розряду до КМС.
У перший день змагання нашій команді побажав удачі олімпійський чемпіон Віктор Рубан, ніж безсумнівно допоміг значно зняти предстартовое хвилювання. Після кваліфікації, де хлопці виконали 60 пострілів, найбільш досвідчений - Саша Демяненко, зайняв 7 місце. Поруч з ним міг виявитися і Кирило Соколовський, але на жаль поломка стабілізатора опустила його на 14 місце. Данило Шепель зайняв 12 місце і показав свій найкращий результат на новому, більш потужному цибулі.

Всеукраїнський кадетський турнір зі стрільби з лука

Решта наші хлопці, показавши свої звичні результати, виявилися на 18 (Шепель Женя), 20,21, (Кравець Владик і Стрижак Рустам) Не пішла стрільба у Якимова Андрія, що буває і з більш досвідченими стрілками, і він виявився внизу турнірної таблиці. У другий день проводились командні змагання та особисті раунди, в яких визначалися переможці та призери. Змагалися 8 команд. І тут наша команда «Орлан-1» у складі А. Демяненко, Д. Шепель і К. Соколовський проявили свої найкращі якості, і програвши лише один поєдинок переможцям турніру, завоювали 3 місце. Друга наша команда все - таки зуміла випередити одну з харківських команд ...
Хочеться особливо подякувати Харківську Федерацію за високий рівень проведення турніру і щиру гостинність, за чітке неупереджене суддівство.
Підводячи загальний підсумок виступу наших юних лучників можна зробити наступні висновки:
• Діти познайомилися з рівнем майстерності своїх однолітків і придбали змагальний досвід.
• Якість нашого озброєння значно відстає від спорядження наших суперників, через відсутність у нас спонсорської підтримки, і нам доводиться сподіватися тільки на батьківські матеріальні можливості.

• Ми не змогли виставити команду старших кадетів через відсутність фінансування в той час, коли у нас є для цього спортсмени 1 спортивного розряду, які мають досвід участі в Чемпіонатах України, і вони могли теж показати гідні результати ..
Тепер ми готуємося до проведення відкритої першості нашого міста, який плануємо провести в дні шкільних канікул 5 січня на базі СШ 30, куди запрошуємо наших друзів суперників .....

Відповідно до річного плану роботи департаменту з гуманітарних питань міської ради 11 грудня 2017 року в Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості відбувся семінар-практикум для молодих класних керівників 1-11 класів закладів загальної середньої освіти міста зі стажем роботи 1-3 роки. 

Тема семінару: «Актуальність та сутність національного виховання. Формування у учнів мотивації до вивчення основ національної культури».

Відкрила семінар методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань Маргарита Миколаївна Бабенко.

Методисти Центру ПРтаДТ Віра Миколаївна Котова , Ірина Валеріївна Мажуліс, Людмила Анатоліївна Пастух запропонували класним керівникам найбільш потужну форму роботи і пізнання – гру. Молоді класні керівники взяли активну участь в інтелектуально – пізнавальній грі «Я люблю Україну». У грі було три тури: перший тур - «Видатні особистості України», другий тур - «Музична Україна», третій тур - «Подорожуємо містами України».

Семінар-практикум як навігатор інформаційного простору

17.12.2017р.

Всі учасники, об’єднавшись у команди, виконувати цікаві інтелектуальні завдання, відгадували кросворди, відповідали на питання пізнавальних вікторин. Ведучі слідкували за ходом гри та виставляла бали у «Таблицю досягнень». Гра була насичена інформацією, яка потрібна педагогам для роботи з дітьми. 

Семінар - практикум - навігатор у інформаційному просторі. На семінарі були представлені методична література, довідники, енциклопедії, словники, інтернет - ресурси щодо вивчення національної культури. Методисти Центру ПРтаДТ надали педагогам матеріал для планування та проведення позакласних заходів для дітей різних вікових категорій. Учасники семінару підготували перелік важливих виховних заходів, метою яких є формування у учнів мотивації до вивчення основ національної культури за темами «Мистецтво України», «Мовознавство», «Мальовнича Україна», «Традиції та свята» .

На семінарі панували творча атмосфера, активність та гарний настрій, завдяки чому всі організатори та учасники досягли головної мети - створили простір для пошуку сучасних цікавих форм роботи у напрямку виховання та формування ціннісного ставлення до національних, духовних, культурних надбань українського народу.

gallery/25443088_1746558142317294_8017821617944076183_n
gallery/25446380_1746558338983941_364974207989478047_n

Бути першими. Клуб "Орлан"

15-17.12.2017 року у м. Верхньодніпровськ команди СК «Орлан» Центру ПРтаДТ (старша група) взяли участь в обласних змаганнях зі спортивного туризму в залах. З 12 команд ми посіли 3 та 6 загальні місця. На дистанції «Рятувальні технічні прийоми» була першими. Вітаємо з високими досягненнями!

18.12.2017р.

gallery/25508203_1747939702179138_5223546209183190915_n

Танцювально-споортивні різдвяні зустрічі

18.12.2017р.

16 грудня у м. Запоріжжя відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю «Різдвяні зустрічі». В цих змаганнях прийняли участь два клуби нашого Центру: ТСК "Сокол" та КСТ "Престиж". Результати наших виванців дуже високі. 

КСТ "Престиж":

Гаврилов Тимофій і Олексів Стефанія – 1 місце;

Мікулович Поліна (соло) – 1 місце;

Гурик Діана (соло) – 1 місце;

Трістан Юлія (соло) – 1 місце;

Звоник Вероніка (соло) – 1 місце;

Лопата Данило і Стефанюк Ольга – 2 місце;

Сполітак Андрій і Звоник Вероніка – 2 місце;

Краснікова Поліна (соло) – 3 місце.

ТСК "Сокол" привезли зі змагань одне перше та два других місця. Вітаємо!

gallery/25550344_1747941555512286_1571183240588875376_n

19.12.2017р.

19 грудня у нашому філіалі "Умка" святкували день Святого Миколая. Це було щось неймовірне!!! Дві години веселощів, ігор, розваг та запальних танців! У святкуванні приймали участь вихованці КСТ "Престиж", арт- студії "Сілєна", гурток естрадного танцю "Наталі" і несподіваним і дуже приємним сюрпризом стала пісня французькою від вихованців гуртка французької мови. Шалений захват і в дітей і в батьків викликала казкова атмосфера у фойє, створена художником-оформлювачем Елизавета Полонская і усіма співробітниками філії. Свято вдалося на славу і запам'яталося усім надовго!

Як Святий Миколай гостював в УМЦІ

gallery/25550360_1747944785511963_7963962248848084274_n

19.12.2017р.

"Ой, хто -хто Святого Миколая любить?"

"Ой, хто-хто Миколая любить?" Звичайно малеча, яка чекає від нього солодощів і святкових розваг! У рамках програми "Разом з класом" методист Ірина Мажулис завітала у гості до сзш 31 у 1 клас (класовод Андрєєва Л.В.) Усі разом розважалися, приймали участь у веселих конкурсах, створювали новорічну ялинку і звісно, наприкінці свята, усі діти отримали довгоочікувані подаруночки!

gallery/25507675_1747954448844330_2470720802463108326_n

19.12.2017р.

"Детки-конфетки"

17 грудня підростаючі таланти зразкового колективу школи естрадної майстерності «Зоряний дощ» разом зі своїми незмінними керівниками – Наталею Василівною Павлюченко та Анастасією Василівною Бєляєвою звітували в новорічній тематиці на сцені Центру позашкільної роботи та дитячої творчості. «Детки-конфетки», а саме таку назву мала концертна програма, запросили на творчу зустріч в якості глядача своїх батьків, близьких та знайомих. Захід відбувався в дуже позитивній, теплій та затишній атмосфері творчого родинного кола. Глядач просто насолоджувався дуже милими та довершеними виступами починаючих зірочок. Творчий задум керівників було втілено! Не озброєним оком була помітна системна та якісна робота педагогів!

gallery/25994527_1328991950538276_5562021080864670902_n

День Святого Миколая(19.12.2017р.) – особливе свято солодощів і подарунків, чудову традицію святкування останнього найбільше полюбляють діти… Проте, ми вирішили зламати стереотипи та зробити саме в цей день творчий дарунок для батьків наших вихованців! А подарунком стала динамічна та зважена концертно-розважальна програма «Свято в кожен дім». Найяскравіші номери художньої дитячої творчості у виконанні провідних дитячих колективів Центру лишили неймовірні відчуття, адже темп, заданий настрій, нестримна енергетика дитинства ні на мить не полишали глядача та тримали останнього в зацікавленій схвильованості та захваті… За новорічним дійством на сцені хотілось спостерігати ще й ще… Нагадаємо, що концертно-розважальна програма «Свято в кожен дім» буде представлена глядачеві 28 грудня об 11:00.
У концертній програмі беруть участь:
- зразковий художній колектив студії сучасної хореографії «Стиль життя»(керівники Лісогор А.С., Алєйнікова А.О.);
- зразковий колектив школи естрадної майстерності «Зоряний дощ»(керівники Павлюченко Н.В., Бєляєва А.В.);
- танцювально-спортивний клуб «Сокол»(керівники Сокол О.Г., Сокол С.Б., Сокол С.С.);
- колектив естрадного танцю «Імпульс»(керівник Сахно А.Л.);
- колектив естрадної студії «Пролісок»(керівник Чабан М.Г.);
- колектив гуртка «Hip-hop»(керівник Галатов Б.М.).

"Свято в кожен дім"

20.12.2017р.

gallery/25660276_1328565873914217_5861441018017279669_n

23 грудня вихованці Центру продовжили новорічний марафон на головній сцені міста на майдані Петра Калнишевського, де відбулось святкове відкриття міської Ялинки під егідою міського голови Білоусова Андрія Леонідовича. У святі під назвою «Майдан «Новорічний»» взяли участь художні колективи Центру:
зразковий художній колектив студії сучасної хореографії «Стиль життя»(керівники Лісогор А.С., Алєйнікова А.О.);
- зразковий колектив школи естрадної майстерності «Зоряний дощ»(керівники Павлюченко Н.В., Бєляєва А.В.);
- колектив естрадного танцю «Імпульс»(керівник Сахно А.Л.);
- колектив естрадної студії «Пролісок»(керівник Чабан М.Г.);
- колектив гуртка «Hip-hop»(керівник Галатов Б.М.);
- гурток танцювальної гімнастики «Натхнення»( керівник Бєлікова Д.В.);
- вокальна Арт-студія «SiLena» (керівники Родоманова О.В., Дем’яненко С.О.).
Наші вихованці виступали на одній сцені з провідними акторами Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки та української поп-зірки Світлани Тарабарової. На майдані панувала справжня атмосфера новорічного свята та була відчутна неймовірна енергетика! Наші діти лишились Мега задоволеними і чекають вже наступних запрошень на велику сцену міста!

Майдан "Новорічний"

24.12.2017р.

gallery/25626998_1328571233913681_2651578390280089182_o

22 грудня у Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості відбулась благодійна акція – новорічне свято для дітей пільгових категорій під патронатом міського голови «У гості до казки». Привітати особливих гостей завітав Мелешко Владислав Вікторович заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кам’янської міської ради, який разом з традиційними улюбленими новорічними персонажами – «Дідом Морозом» та «Снігуронькою» подарував дітям музичну казку «Попелюшка».
До речі, казка «Попелюшка» - це творче результат ефективної взаємодії провідних художніх колективів Центру. Режисерами – постановниками останньої стали керівники театру юного актора «Сузір’я» Єрьомін Сергій Олександрович та Щербина Олександр Григорович, головні ролі виконували вихованці колективу «Сузір’я» та талановиті педагоги Центру – в якості харизматичного короля постав Щербина Олександр Григорович; роль одіозної та екстравагантної мачухи «Попелюшки» вдало виконала керівник колективу естрадного танцю «Імпульс» - Алла Леонідівна Сахно; а неймовірно ніжною та неординарною «Хрещеною Феєю» стала Анастасія Сергіївна Лісогор, керівник зразкового колективу студії сучасної хореографії «Стиль життя»; пажами та придворними керувала Анастасія Василівна Бєляєва, керівник хореографічної групи зразкового колективу школи естрадної майстерності «Зоряний дощ»; разом з вихованцями – казковими персонажами брала участь в хореографічних постановках Анастасія Олександрівна Алєйнікова, керівник зразкового колективу студії сучасної хореографії «Стиль життя». 

Новорічне свято для дітей пільгових категорій під патронатом міського голови "У гості до казки"

24.12.2017р.

Робили казку динамічною та напрочуд реалістичною вихованці колективів, як згадувалось раніше, театр юного актора «Сузір’я», зразковий колектив школи естрадної майстерності «Зоряний дощ», зразковий колектив студії сучасної хореографії «Стиль життя» та колектив естрадного танцю «Імпульс». 
Вокальні партії виконували безпосередньо Єрьомін Сергій Олександрович та Аліна Дорошенко – виконавиця головної ролі «Попелюшка»(вихованка театру юного актора «Сузір’я» та зразкового колективу школи естрадної майстерності «Зоряний дощ», керівник Павлюченко Наталя Василівна.). Озвучував захід – Чернявський Сергій Олександрович, надавав світових спец. ефектів та допомагав у створенні звукозапису Мелащенко Євген Олексійович, мультимедійний супровід здійснював Пелих Сергій Борисович. Підготовкою та розробкою сценарію свята займались керівники театру юного актора «Сузір’я» Єрьомін Сергій Олександрович, Щербина Олександр Григорович та культорганізатор Байрак Ірина Сергіївна.
Окремо хотілось би зазначити, що основному святу в залі видовищних заходів Центру передувало масове дійство у фойє закладу під назвою «Дід Мороз і ЛІТО», сценарний задум якого було створено Іриною Сергіївною Байрак. 
У «масовці» взяли участь в якості казкових персонажів «Краплинки», «Крижинки», «Сніжинки» та «Снігуроньки» - вихованці театру юного актора «Сузір’я», їх помічниками стали налаштовані по-літньому вихованці естрадної студії «Пролісок»(керівники Маргарита Георгіївна Чабан та Євген Юрійович Грицай), білосніжні і дуже милі «Сніжинки» та яскраві «Тролі» колективу естрадного танцю «Імпульс»(керівник Сахно Алла Леонідівна), наш незмінний «Дід Мороз» - Єрьомін Сергій Олександрович та супер-тітонька «Спека» у виконанні Ірини Сергіївни Байрак.
Рівень емоції від проведеного свята сягнув справжнього апогею! Наші творчі колеги й вихованці виклались на всі 100 за для позитиву і гарного настрою наших особливих гостей та отримали відповідну віддачу і задоволення!
У святі взяли участь 262 вихованці Центру.
Наступний показ новорічного симбіозу масового дійства під назвою «Дід Мороз і ЛІТО» та музичної казки «Попелюшка» відбудеться вже 26 грудня об 11:00 для учнів молодшого і середнього віку в межах довгострокового проекту «Разом з класом» та вихованців Центру; 29 грудня об 11:00 казка знову завітає для маленьких глядачів запрошених гостей; 3 та 4 січня показ новорічного свята відбудеться для дітей освітян, початок об 11:00.

gallery/25626280_1328568213913983_3909507892145055412_o

Дід Мороз і ЛІТО або феєрверк талантів. УМКА

28.12.2017р.

Вчора, 27 грудня, у наш Центр завітала справжня спека! Вона спробувала зіпсувати Новий рік, але завдяки старанням вихованців філії Умка свято було врятоване! Це був неймовірний концерт в якому прийняли участь: гурток естрадного танцю "Наталі", гурток танцювальної гімнастики "Натхнення", арт- студія "Сілєна" (причому глядачів вражали не лише вихованці, а і їх батьки) та КСТ "Престиж". У вередливу тітоньку Спеку перевтілилася культорганізатор Ірина Байрак, помічники діда Мороза та Снігуронька - це вихованці ТЮА "Сузір'я", а у ролі Діда Мороза, як завжди, був Сергій Єрьомін, керівник ТЮА "Сузір'я". Батьки та діти залишилися дуже щасливими, а організатори і учасники заходу - дуже задоволеними! Особлива подяка мопсу Брюсу (домашній улюблениць керівника КСТ "Престиж" Володимира Кріпака), який зробив це свято незабутнім і неймовірно видовищним! 

gallery/елка цпртадт - 108

Святкуємо Новий рік 2018 РАЗОМ З КЛАСОМ

28.12.2017р.

Довгостроковий проект Центру "Разом з класом" набув новорічного підтексту! 26,27 та 29 грудня ми зустрічали та розважали школярів середніх загальноосвітніх закладів міста. Для зовсім маленьких діток Центр пропонував перегляд музичної казки "Попелюшка", а ось школярам середнього та старшого віку ми надали розваги більш серйозні - танцювали та запалювали разом з Дідом Морозом та Снігуронькою у "Новорічній завірюсі" та "Сніго- party" разом з Іриною Байрак та Людмилою Пастух. Чудова атмосфера новорічних та різдвяних свят була доповнена шаленою енергетикою захоплених дитячих сердець! Фотозвіт додається! Слідкуйте за афішами проекту "Разом з класом"! Обіцяємо, що Новий 2018 рік готує НАШОМУ глядачеві круті зміни та сюрпризи!

Насичений передноворічний план масових заходів Центру був аж занадто насиченим та емоційним, на разі можемо сміливо стверджувати про вдале його втілення! Художні колективи закладу( танцювально-спортивний клуб "Сокол", театр юного актора "Сузір'я", зразковий олектив школа естрадної майстерності "Зоряний дощ", зразковий колектив студія сучасної хореографії "Стиль життя", естрадна студія "Пролісок", колектив естрадного танцю "Імпульс") довели, що можуть змалювати тематичне дозвілля будь-якої аудиторії. Цей факт знайшов підтвердження у проведених заходах за соціальним замовленням: 28 грудня наші вихованці на чолі з керівниками дитячих творчих колетивів дарували новорічний настрій у вигляді концертної програми "Свято в кожен дім" дітям працівників Міськ.водоканалу та працівникам КП "Трамва", а 29 грудня найбільше запам'ятається містянам та усім небайдужим до дитячої творчості черговим показом казки "Попелюшка".

gallery/26060276_168181383934882_4735301993854490357_o

Казка відбувається тоді, коли до неї готуються!

07.01.2018р.

Будь-який захід - це спершу ідея, нескінченні сперечання в позитивному ракурсі у пошуках істини, розробка стратегічного плану дій, колосальна робота педагогів з дітьми та величезна купа організаційних питань. Те, що ми бачимо, те - чим ми захоплюємось, те від чого іноді хочеться плакати від щастя - насправді величезна творча праця. Коли ми бачимо кінцевий продукт, якісний та цікавий, ми дуже рідко замислюємось над дрібницями, які насправді і створюють всі передумови для втілення творчого задуму. В цій публікації адміністрація Центру виносить непомірно велику та щиру подяку "бійцям невидимого фронту", тим самим незамінним людям, які роблять все можливе, а іноді і неможливе, для того, щоб увага глядача була зосереджена виключно на наших дорогоцінних дітях на сцені...

gallery/26233297_1341001172670687_5390183857023310233_o
gallery/26233196_1341001019337369_5434081540512707234_o
gallery/26220506_1341004079337063_7415913103606819271_o

З питаннями чистоти, тепла, затишку, безпеки та комфорту займаються наш турботливий технічний персонал: швейцари-гардеробники, сторожі, прибиральниці, робітники, електрики на чолі зі своїми керівниками заступником директора з АГР Білоус Наталею Олександрівною та Діуліною Надією Миколаївною. Наші чарівники та чарівниці ретельно слідкують та оберігають атмосферу дитинства у ЦЕнтрі.
Безперечно, жодне новорічне чи різдвяне свято неможливо уявити без тематичного антуражу - яскравих вогників та морозно-ялинкових мотивів. Цього року прикрашали традиційно вестибюль закладу у стилі української народної зимової казки Устименко Людмила Володимирівна( керівник гуртка СТЕП) та Волкова Вікторія Леонідівна(завідувач туристсько-оздоровчим відділом, керівник клубу "Орлан"); на стендах була представлена змінна виставка дитячих робіт "Крапельки-бурульки" нашими художниками Юшмановою Ольгою Валеріївною(керівник студії "Арт"), Палійчук Нінель Анатоліївною(керівник зразкового колективу "Живопис та графіка") та Бойко Валентиною Олексіївною(керівник гуртка "Петрикіський розпис"). Святкову ялинку у фойє натхнено прикрашали Усенко Олександра Миколаївна (керівник гуртка "М'яка іграшка"), Кравець Людмила Василівна(керівник гуртка "Лялькова майстерня"), місце для видачі новрічного настрою та подарунків люб'язно прикрасила Осипенко Надія Йосипівна(керівник гуртка "Дизайн одягу"). Загальне мереживно-зимову диво-атмсферу створила художник-оформлювач закладу Юшманова Ольга Валеріївна разом з майстрами на всі руки Чернявським Сергієм Олександровичем та Мелащенко Євгеном Олексійовичем, нашими звукорежиссерами.
Над оздобленням сцени працювала ціла творча група: ідейний пошук вели керівники театру юного актору "Сузір'я" Щербина Олександр Григорович та Єрьомін Сергій Олександрович, електронну форму ідеї втілив Пелих Сергій Борисович(керівник гуртка "Комп'ютерний дизайн та анімація", "Цифрове фото"). До створення воріт, п'єдисталу, трону та карети долучились: Полонська Єлизавета Валеріївна(керівник гуртка образотворчого мистецтва), Юшманова Ольга Валеріївна, Бойко Валентина Олексіївна та Осипенко Надія Йосипівна, Єрьомін Сергій Олександрович, Щербина Олександр Григорович, Мелащенко Євген Олексійович та Чернявський Сергій Олександрович.
Окреме "дякую" хочеться висловити Будинку культури "Хімік", весільному салону "Біла орхідея", ательє мод "Фасон", персональному дизайнерові костюмів зразкового колективу студії сучасної хореографії "Стиль життя" та костюмеру Центру Олені Василівні Шевченко за створення доречних та гідних образів наших казкових героїв.
Музичний супровід, якісне озвучування заходів втілювали наші звукорежисери Чернявський Сергій Олександрович та Мелащенко Євген Олексійович. Мультимедійний супровід здійснював Пелих Сергій Борисович.
Слова подяки висловлюємо за неперевершені світлові та димові ефекти нашому сценічному товаришеві Віталію Нессену. Підтримку та реалізацію творчих задумів втілювали разом з керівниками художніх колективів організзаційно-масовий відділ Центру - Грицаєнко Ганна Сергіївна(завідувач відділом) та культорганізатор Байрак Ірина Сергіївна.
Багато з наших помічників забажали лишитись осторонь від публічних слів подяк та оголошення прізвищ, проте, ми пам'ятаємо та щиро завдячуємо нашим спонсорам та небайдужим людям, адже маємо щалений успіх загальної справи та, що вельми-важливо - задоволення! 
Дякуємо всім тим, хто брав участь у підготовці Новорічних свят! Ми це зробили!

Ми не дорослішаємо - ми змінюємось!

10.01.2018р.

Центр нарешті може похвалитись новим ЛОГОТИПОМ, змістовим та іншим! Нагадаємо, що у листопаді-грудні цього року ми влаштували конкурс для вихованців нашого Центру на вигадку нового логотипу нашого закладу. Ідей була величезна купа, наші діти в котре довели, що відчувають серцем те, що роблять! Ми врахували дитячий світогляд та світові тендеції маркетингу і винайшли його). Активну участь у оголошеному арт-змаганні на креатив взяли вихованці зразкового колективу "Живопис та графіка"(керівник Нінель Палійчук) та гуртків "Комп'ютерний дизайн та анімація", "Цифрове фото"(керівник Пелих Сергій Борисович). Батл ідей був незабутній! Я і обіцяли, за вдалий творчий пошук та найбільшу кількість та приємний сюрприз отримує Велика Євгенія - вихованка гуртка "Комп'ютерний дизайн та анімація"(керівник Пелих С.Б.). Женя, ти- молодець! Дякуємо за натхнення!

Новорічний експромт

10.01.2018р.

Одне з улюблених свят, на яке учні всіх класів чекають з нетерпінням – Новий рік. І не дивно: в ньому багато ігрового, казкового, яскравого.
Так, під час канікул на базі СЗШ№6 у рамках проекту «Разом з класом» методистом Центру ПР та ДТ Пастух Л.А. були проведені КВК «Новорічний експромт» та конкурсно-розважальна програма «Зимова фантазія». Діти з задоволенням малювали символ року – собаку, створювали креативні ялинки, заплітали косу Снігурки, танцювали собачий вальс, приймали участь у новорічному танцювальному марафоні «Маскування».
Завжди родзинкою свят є виступи колективів: оркестру духових інструментів (керівник Мізюліна Т.В.), гуртку «Зорепад» (керівник Алябідєва В.М).
Було весело! Здоровий сміх, добра усмішка та новорічний настрій залишаться на цілий рік! Пастух Людмила Анатоліївна

Відпочинок той, що треба!

Вже традиційно для вихованців гуртка "Юний турист" (керівник Осипенко І.Г.) стали навчально-тренувальні збори в ТК"БУКОВЕЛЬ ". На вихованців чекали незабутні враження та емоції. На Різдво діти поринули в атмосферу ураїнського родинного свята, почули стародавні колядки та віншування, що передавалися прадідами сучасній молоді. Відпочинок - той, що треба! 

Тож до нових зустрічей.

10.01.2018р.

Відкритий чемпіонат зі стрільби з лука. м. Кам'янське

12.01.2018р.

5 січня на базі СЗШ № 30 змагались 25 лучників віком від 9 до 50 років, серед яких були спортсмени Дніпра, Запоріжжя, Жовтих Вод та Кам'янського.Учасники змагань виконували вправу М3х2(60 стріл на дистанції 18 м), після якої відбувались змагання за олімпійською системою, що визначили переможців. 
Отже, призові місця розподілились наступним чином:
- серед дорослих
І місце - Білоногов Богдан, Центр ПР та ДТ, м. Какм'янське;
ІІ місце - Юркевич Андрій, Центр ПР та ДТ, м. Какм'янське;
ІІІ місце - Нос Юрій, клуб "Таргет", м. Дніпро;
- серед кадетів
І місце - Демяненко Олександр, Центр ПР та ДТ, м. Какм'янське;
ІІ місце - Бережний Олександр, клуб "Спартак", м. Запоріжжя;
ІІІ місце - Кравець Владислав,Центр ПР та ДТ, м. Какм'янське;
- супер-кадети (хлопці)
І місце - Башкіров Артем, Центр ПР та ДТ, м. Какм'янське;
ІІ місце - Мар'яненко Кирило, Центр ПР та ДТ, м. Какм'янське;
ІІІ місце - Малишко Андрій, Центр ПР та ДТ, м. Какм'янське;
- супер-кадети (дівчата)
І місце - Гавриленко Олександра, клуб "Спартак", м. Запоріжжя;
ІІ місце - Каптюх Анастасія, клуб "Спартак", м. Запоріжжя;, Центр ПР та ДТ, м. Какм'янське;
ІІІ місце - Шепель Вікторія, Центр ПР та ДТ, м. Какм'янське.
Змагання відбулись за підтримки директора СЗШ № 30 Кардашовій Ірині Володимирівні та директора "Центру поліграфії" Антіпова Олексія. Організатор змагань Домрачєв Володимир Ілліч, керівник гуртка стрільби з лука та адміністрація Центру позашкільної роботи та дитячої творчості щиро вдячна перерахованим вище людям, а також самим спортсменам, які взяли участь у змаганнях.
До речі, вихованці гуртка стрільби з лука Центру ПР та ДТ м. Кам'янське розпочинають інтенсивну підготовку до Чемпіонату України серед кадетів та юніорів у м. Черкаси, який відбудеться на початку лютого поточного року.

gallery/26220005_1345081872262617_3880865908212350482_n

Напередодні ще одного новорічного свята, 12 січня, у музеї міста Кам'янське відбулось урочисте нагородження учасників виставки-конкурса "Зима- чарівниця". Серед учасників конкурсу були більше 50 вихованців гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтв: гурток "Креативний дизайн"(керівник Пехотинская Р.Р.), гурток "М'яка іграшка"(керівник Александра Усенко), студія "Арт"(керівник Ольга Юшманова), гурток "Петриківським розпис"(керівник Валентина Бойко), зразковий колектив "Живопис та графіка"(керівник Палийчук Нінель), гурток "Креативне рукоділля"(керівник Братковська С.А.). У заході також взяли участь вихованці зразкового колективу школи естрадної майстерності "Зоряний дощ"(керівники Наталья Павлюченко та Nastya Belyaeva), які своїми тематичними виступами створили справжню святкову атмосферу!

Зима-чарівниця

12.01.2018р.

gallery/imgonline-com-ua-resize-fppwu0fundjyb
gallery/23915661_1739030946403347_2975529870582135001_n
gallery/24273485_1308422779261860_4227922635556507315_o

Відпочили на УРА!

З 03.01.18 по12.01.18 року група туристів клубу«СТЕП» відвідала мальовничий Карпатський гірсько-лижний курорт «БУКОВЕЛЬ», де провела навчально-тринувальні збори з гірсько-лижного туризму під керівництвом керівника клубу Устименко Людмили Володимирівни. 
Новачків навчали випускники клубу скаут-інструктори Власенко Євгеній та Устименко Андрій. Діти, які не вперше брали участь у зборах, катались на гірських трасах підвищеної складності. Всі новачки оволоділи майстерністю катання на гірських лижах початкового рівня.
Погода побалувала. Відпочили на УРА!!!

14.01.2018р.

gallery/26962300_1353939034710234_7725754719867437414_o

30.10.2017р.

02.11.2017р.

Перші змагання 2018

27.01.2018р.

Перші змагання для СК «Орлан» в 2018 році почались з участі у Чемпіонаті області зі спортивного гірського туризму в залах серед дорослих та юніорів, який пройшов 26-28 січня 2018 року у м. Вільногірськ. В змаганнях прийняла участь 21 команда з міст Верхньодніпровська, Вільногірська,Дніпра, Запоріжжя, Кам’янського, Кривого Рогу. Учасники команд клубу «Орлан», керівник Волкова В.Л., достойно представили наш Центр на змаганнях. На дистанціях «рятувальні технічні прийоми» та «гірські перепони» посіли два перших, одне друге та два третіх місця, в загальному заліку – 1 та 2 місця.

Ну-мо, дівчата!

27.01.2018р.

25 січня у Кам'янському, на базі Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, змагались у творчих перегонах під красномовною назвою "Імперія Краси" змагались 36 дівчат за звання найсильніших та наймайстереіших красунь Кам'янського. Організатор свята - компанія "Імперія Ірини Коваленко" та особисто її власниця та ідейний керівник пані Ірина Коваленко. На святі були присутні поважні гості: міський голова Білоусов А. Л., заступник міського голови з питань виконавчої влади Мелешко В.В., начальник відділу молоді та спорту департаменту з гуманітарних питань Кам'янської міської ради Івашина А.А., головний редактор газети "Событие"Михайло Балтакса та директор рекламного агентства "The Best" Ірина Ирина Кучер. Дівчата під керівництвом наставників "Імперії краси" створювали образи українських символів та презентували журі. Атмосферу створювали колективи школи танців "ТТ' та Центру ПР та ДТ( танцювально-спортивний клуб "Сокол", колектив естрадного танцю "Імпульс", студія танцювальної гімнастики "Натхнення", зразковий колектив студії сучасної хореографії "Стиль життя", зразковий колектив школи естрадної майстерності "Зоряний дощ"). За результатами конкурсу було визначено три команди - переможці , які отримали вітання та їх багато приємних і корисних подарунків! Краса надихає...

gallery/27540044_1362528653851272_5047869937817682389_n

Семінар-практикум "Організаційно-методичні основи екологічного виховання учнів"

07.02.2018р.

Відповідно до річного плану роботи департаменту з гуманітарних питань міської ради 05.02.2018 у Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості відбувся семінар-практикум для молодих класних керівників 1-11 класів закладів загальної середньої освіти зі стажем роботи 1-3 роки за темою «Організаційно-методичні основи екологічного виховання учнів».
Методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань міської ради М. М. Бабенко повідомила про «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів закладів середньої загальної освіти України».

gallery/27629221_1366962720074532_4889863509184574746_o

В теоретичній частині семінару були розглянуті актуальні питання про принципи екологічної освіти та виховання , про формування екологічної компетентності учнів, про використання класними керівниками сучасних форм , методів роботи у екологічному напрямку . 
Методисти Центру ПРтаДТ Котова В.М., Мажуліс І.В в інтерактивній формі надали матеріал про систематичну, педагогічну діяльність, яка спрямована на розвиток екологічної культури особистості. В творчому діалозі педагоги розкрили важливе питання : «Як привчити дітей до екологічно доцільної поведінки ?» В практичній частині семінару методист Центру ПРтаДТ 
Пастух Л.А. підкреслила важливість використання активних та інтерактивних методів роботи в екологічному вихованні.
Молоді класні керівники працювали над вибором форм роботи для дітей різних вікових категорій щодо екологічних свят та подій ,пов’язаних з охороною та збереженням довкілля.
Керівник гуртка Центру ПРтаДТ «Креативний дизайн» Пехотинська Р.Р. провела майстер – клас «Використання вторинної сировини. Виготовлення підставки з паперових трубочок»
На семінарі була представлена виставка робіт для інтер’єру з природних та натуральних матеріалів гуртка «Лялькова майстерня» (керівник гуртка Кравець Л.В.) 
Органічне поєднання різних видів діяльності забезпечує розв’язання всіх завдань екологічної освіти і виховання.

09.02.2018р.

"А ти знаєш, що я знаю?"

"А ти знаєш, що я знаю?" - саме так називалась презентована книга із серії "Моє Кам'янське" міського харазматичного, випромінючого енергетику дитинства, Олега Вікторовича Майбороди.
Олег Майборода народився і живе в нашому місті, написав вже 75 книг, які видавалися в різних містах України. І нарешті, вийшла книга поета в рідному місті. До друку її готувала центральна бібліотека ім. Т.Г. Шевченка за фінансової підтримки депутатів Кам’янської міської ради, присутніх сьогодні в нашій залі: Олександра Залевського і Ігора Максимовича. 
В подальшому у серії "Моє Кам'янське" будуть видаватися книги про наше рідне місто і книги місцевих авторів.
"А ти знаєш, що я знаю?" унікальна тим, що вперше дитячий поет з Кам’янського видається в рідному місті і до роботи над книгою долучився дружній колектив кам’янчан – літературний редактор Дмитро Кубанов, видавці Андрій Яловий, Наталія Ялова, Сергій Троценко. Проілюструвала книжку київський художник Вікторія Дунаєва.
Сам захід відрізнявся неймовірною, дуже теплою та затишною атмосферою. До уваги вдячного глядача була надана у фойє закладу виставка, натхнених вихованців Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, які за своїми відчуттями намагались самі створити ілюстрації до творів Олега Майбороди, надиктовані їх фантазією. Кращі роботи були відзначені самим автором та представником міської бібліотеки. Дітки отримали у винагороду солодкі подарунки та книги з автографом. На сцені було казково. Діти із театру юного актора "Сузір'я" під керівництвом своїх викладачів Щербини О.Г. та Єрьоміна С.О. інсценували кращі, на їх погляд, твори. Додали казковості та яскравості визначній події міста тролі та казкові квіти із колективу естрадного танцю "Імпульс"(керівники Сахно А.Л., Мажуліс І.В.) та запальні дівчата із зразкового колективу студії сучасної хореографії "Стиль життя"(керівники Лісогор А.С. та Алейнікова А.О.), зразкового колективу школи естрадної майстерності "Зоряний дощ"(керівники Павлюченко Н.В., Беляєва А.В.). Родзинкою свята стала гра автора на саксофоні.
Сподіваємось, цей захід лишить приємний післясмак творчої недоказанності та літературного натхнення. Пишаємось нашим містом та безпосереднім знайомством з харизматичною та талановитою, знаковою особистістю нашого міста Олегом Майбородою.
Нагадаємо, що цю книгу можна буде знайти в бібліотеках, дитячих садочках і школах міста Кам’янського!

 Довгоочікуваний ГРАН-ПРІ та одразу 5 перемог!

10.02.2018р.

Гарячі новини та нова плеяда перемог та звань стильних та неповторних дівчат!
10.02.18 Зразковий колектив студія сучасної хореографії "Стиль життя" взяли участь у Міжнародному фестивалі дитячої творчості "Зимова фантазія". 91 вихованка студії ( 5 груп) продемонстрували для поважного журі свої таланти та були відзначені такими нагородами: 
Молодша група , танець "Круті дівчата " - лауреати 1 премії
Середня група В ,танець "Хуліганки"- лауреати 1 премії
Середня група А + підготовча грура А - лауреати 1 премії
Старша група., танець " Запальні ритми"- лауреати 1 премії
Концертна група ,танець " Крила" та " Присвята воїнам"-лауреати 1 премії. 
Також колективу було вручено найвищу нагороду фестивалю - Гран-прі, "Стиль життя" отримав сертифікат на 1000 євро на відпочинок у таборі "Вместе" (Болгарія).
Київ наш! Справу зроблено! Бажаємо дівчатам, їх супроводжуючим членам батьківського комітету та, безпосередньо, зірковим керівникам колективу -Анастасії Сергіївні ЛІсогор та Анастасії Олександрівні Алейніковій гарного відпочинку у столичній атмосфері та незабутніх емоцій! З нетерпінням чекаємо на крутий фото-звіт зі змагань! Пишаємось від душі! https://www.facebook.com/groups/679604588895042/

gallery/27750826_203864527016307_9196308328542156982_n
gallery/27797905_1370220976415373_3251182900841526997_o

Скоро. "Віват, талант!"

10.02.2018р.

Дуже скоро , наприкінці лютого у Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості розпочнеться традиційний міський фестиваль дитячої творчості "Віват, талант!" і Кам'янське охопить талановита юнь своїми надбаннями та творчою боротьбою! Буде цікаво! Надаємо орієнтовний графік проведення конкурсів-оглядів. Положення про проведення конкурсу читайте на нашому сайті(вкаладка "Конкурси").

Престиж перемагає знов!

10.02.2018р.

11 лютого у місті Дніпро відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців. На цей раз на турнір приїхало більше ніж 600 пар із Запоріжжя, Мелітополя, Павлограду, Дніпра та Кам'янського. Вихованці КСТ "Престиж" (тренер Кріпак Володимир Володимирович) філії "Умка" нашого Центру на дуже високому рівні показали свою майстерність. Так призерами і переможцями стали:
1-місце Мікулович Поліна, Звоник Вероніка(соло Ювенали 2);
2-е місце Гурик Діана, Коваль Катерина;
3-е місце Пінчук Максим та Загородня Богдана, Гаврилов Тимофій та Олексів Стефанія,Тристан Юля.
За один крок від перемоги опинилися фіналісти турніру Резник Максим та Трофименко Руслана, Мединський Іван та Штепенко Софія, Лозовий Олег та Підгурська Софія, Ступаренко Михайло та Гога Софія, Костренко Володимир та Калисецька Яна.
Вітаємо наших вихованців, пишаємось ними та бажаємо нових перемог та звершень!

gallery/27657102_1768799006759874_1539517781159101767_n