#соціальний ролик

#кіноПроНас

#КраїнаМрій#ШЕМЗорянийдощ

Прямі посилання на наші офіційні спільноти у соцмережах

 

Нові відео

Відеосюжети

Хочеш, щоб ТВІЙ матеріал було розміщено на порталі - дотримуйся рекомендацій!
gallery/arrowdowngreen
Корисні посилання
gallery/ок_смайл

Ділова мова

gallery/bulgarska-mova-55042-35

Педагогічний портал

Портал знань

Видавництво

"Шкільний світ"

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної позашкільної освіти

gallery/information

8 вересня вихованці Центру Пр та ДТ вітали своїх добрих друзів Дніпровський центр підвищення кваліфікації персоналу державної кримінально-виконавчої служби України з 40-річчям! Танцювальні колективи ТСК"Сокол" та зразковий колектив студія сучасної хореографії "Стиль життя" піднімали настрій своїми запальними танцями. Вокальна арт-студія "Сілена", зразковий колектив ШЕМ "Зоряний дощ" та естрадна студія "Пролісок" наповнювали святкову атмосферу драйвовим та ліричним вокалом. Ведучі заходу Ганна Чеканнікова та Андрій Олійник щиро привітали наших друзів та побажали подальшої плідної роботи, мирного неба, здоров`я та злагоди!

Вітання з ювілеєм   

09.09.2017р.

gallery/_dsc1851

13 вересня на базі дитячого центру соціальної реабілітації “Перлина Придніпров’я”, в рамках всеукраїнського семінару директорів обласних центрів науково-технічної творчості, присвяченому 80-річчю юних техніків Дніпропетровщини та 90-річчю юних техніків України, відбулося обласне свято "Містечко юних техніків". Наш Центр ПРтаДТ на цьому святі був представлений виставками гуртків "Креативне рукоділля", керівник Братковська С.А., "Радіоелектроніка", керівник Костенко І.П. та "Креативний дизайн", керівник Пехотинська Р.Р. На виставці гуртка "Креативне рукоділля" були представлені зроблені гуртківцями кукли Тільда та інтер`єрні ляльки. Окрім виставки електроних іграшок від гуртка "Радіоелектроніка" учасники семінару побачили ще й майстер-клас від керінвика гуртка, проведений для дітей, які відвідали свято. 

Всеукраїнський семінар директорів обласних центрів науково-технічної творчості  

13.09.2017р.

А іграшки-рекізит від гуртка "Креативний дизайн" використовувалися у розважальній програмі для дітей «Країна Ігор та Розваг», яку провели культорганізатори Чеканнікова Ганна та Байрак Ірина. Пехотинська Р.Р. провела свій майстер-клас по виготовленню реквізиту для ігор, де діти своїми руками пошили іграшки для своїх розваг. У розважальній програмі по черзі прийняли участь майже всі вихованці дитячого центру. Святом залишились задоволеними і учасники семінару і діти табору!

#Місяць#ССХ"СтильЖиття

#Крила#ССХ"СтильЖиття

16 та 17 вересня наше рідне місто святкувало свій день народження! Вихованці нашого Центру не лишилися осторонь та прийняли активну участь у святкових вітаннях. 16 вересня на урочистому відкритті міського парку відпочинку наші колективи запалювали на літньому майданчику. Відвідувачі парку із задоволенням танцювали разом зі зразковими колективами ШЕМ"Зоряний дощ", студією сучасної хореографії "Стиль життя" та ТСК "Сокол". А співи хлопчиків та дівчат з "Зоряного дощу" та естрадної студії "Пролісок" настільки сподобалися глядачам, що вони навіть підспівували! Ведучі Олексій Кірік та Ірина Байрак зарадяжали гостей своїм позитивом та наповнили свято прекрасним настроєм! 
17 вересня свято продовжилося і завітало до жителів мікрорайону 55 блочок. У святковому концерті приймали участь вокалісти зразкового колективу ШЕМ"Зоряний дощ" Лях Єва та Тараненко Ілля, та зразковий колектив студія сучасної хореографії "Стиль життя". Виступи наших колективів стали яскравою окрасою цього дня!

День міста Кам'янське... Міста, в якому живе душа...  

18.09.2017р.

18 та 19 вересня на базі філії "Умка" Центру ПРтаДТ відбувся день відчинених дверей для початкових та середніх класів сзш№19. Діти ознайомилися з роботою гуртків, оглянули майстерні та дізналися багато цікавого та корисного про роботу філії і були запрошені приєднатися до дружної сім`ї Центру ПРтаДТ. Усього у гості завітали понад 300 дітей з десяти класів. Знайомила з філією і відповідала на запитання допитливих дітей культорганізатор Чеканнікова Ганна.

День відкритих дверей. Умка зустрічає   

20.09.2017р.

"Разом з класом" у новому навчальному році стартував у 3-А класі колегіуму №16. Був проведений яскравий та веселий "День іменинника". Діти були дуже позивні, енергійні та із задоволенням приймали участь у конкурсах та розвагах. Пощастило з подаруночками не лише іменинникам, а й усім учасникам свята. Діти отримали сувеніри на згадку та смачні солодощі. Свято для дітей провела культорганізатор Чеканнікова Ганна.

Разом з класом. Стартуємо! 

Попередньо для проведення змагань, спеціалістами КЗ «Зеленстрой» та адміністрацією Дніпровського району було проведено покіс футбольного майданчику біля мостового переходу через лівобережній канал. 
23 вересня суддівська колегія разом зі спортсменами СК «Орлан» КЗ «ЦПРтаДТ» КМР встановили необхідне обладнання стрілкового поля, згідно ПРАВИЛ ЗМАГАНЬ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА, затверджених Федерацією стрільби с лука України. Було підготовлено 9 щитів, необхідне обмеження зони безпеки, розмітка рубежів для дистанцій 50 і 30 метрів. Нажаль, завдяки грозовій погоді, стало неможливим проведення змагань на повітрі. Тому змагання було перенесено у тир СЗШ №30.
Згідно протоколу мандатної комісії у змаганнях прийняло участь 18 спортсменів з міст: Жовті Води – 1 чол. Дніпро – 3 чол., Запоріжжя – 3 чол. Кам'янське - 11 чол.
Змагання проводились серед дорослих (6 чол.), кадетів 2003-2004 р.н. 
(6 чол.), та супер-кадетів 2005 р.н. і молодше(6 чол.).
Дорослі та кадети 2003-2004 р.н. виконували вправу КД-1х2 (72 стріли). Для супер-кадетів була встановлена дистанція 15 метрів (36 стріл).
За підсумком кваліфікаційного раунду, спортсменами було здійснено умови виконання розрядних нормативів: 1 дорослий розряд – 1 чол., 2 розряд – 3 чол.,3 розряд – 1 чол., 1юн.розряд -1 чол., 2юн.розряд – 1 чол., (загалом – 7 чол.) Після цього, за результатом кваліфікаційного раунду було проведено змагання олімпійського раунду в особистої першості. Переможці особистої першості були нагороджені медалями та грамотами Департаменту з гуманітарних питань КМР.

Змагання зі стрільби з лука на повітрі

20.09.2017р.

27.09.2017р.

Крилатим ґрунту не треба…

29.09.2017р.

Перша неділя найбарвистішого місяця осені знаменується професійним святом освітян.
Бути вчителем значить щедро та з гідністю дарувати знання майбутньому…
28 вересня в академічному музично-драматичному театрі імені Лесі Українки відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня працівників освіти. Освітян традиційно привітав з професійним святом міський голова Андрій Леонідович Білоусов, разом з теплими побажаннями нагородивши відзнаками та приємними подарунками заслужених діячів освітянської ниви. Серед нагороджених була і наша шановна коліжанка – викладач вокалу та керівник зразкового колективу школи естрадної майстерності «Зоряний дощ» Павлюченко Наталя Василівна. Освітян вітали народні депутати та голова профспілкової організації освітян. Творчі дарунки були не менш яскравими, на рівні з артистами театру відзначились зразкові колективу Центру – школа естрадної майстерності «Зоряний дощ»(керівники Павлюченко Наталя Василівна, Бєляєва Анастасія Василівна) та студія сучасної хореографії «Стиль життя»(керівники Лісогор Анастасія Сергіївна та Алєйнікова Анастасія Олександрівна).
Вітаємо всіх наших колег с професійним святом, бажаємо здоров’я, мудрості та наснаги, міцної матеріальної основи, щоб гідно із легкістю нести поважну місію «ВЧИТЕЛЯ»! Ви справжні «крилаті ентузіасти» своєї справи, а крилатим ґрунту не треба… Будьте щасливими людьми!

Нові перемоги туристів!

29.09.2017р.

Новый начальний рік юні туристи спортивного клубу «Орлан» розпочали з участі в обласних змаганнях зі спортивного пішохідного туризму на приз «Кубок Колобка». Змагання проходили 29 вересня 2017 року у м. Дніпро на базі екстрим центру ДДЮЦМС «Колобок». В змаганнях взяли участь 8 команд, учасники яких змагалися на дистанціях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування. Команда м. Кам’янського, тренер Волкова В.Л. посіла в загальному заліку ІІ місце. На дистанції зі спортивного орієнтування посіла друге місце, а з пішохідного туризму третє.

7 жовтня на базі філії «Умка»відбулася відкрита першість міста серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі), присвячена Дню захисника вітчизни. Змагання пройшли під патронатом голови міської організації сприяння оборони України Старостенко Віктора Анатолійовича. У змаганнях прийняли участь юні авіатори з Кам`янського (ЦПРтаДТ, Станція юних техніків, Будинок дітей та юнацтва), Дніпра (Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді), Вільногірська (Центр профільного навчання та дитячої творчості), Божедарівки (філія ДОЦНТТтаІТУМ) та Кривого Рогу (Палац дитячої та юнацької творчості), усього 19 учасників. Судили змагання Підуст Олексій, Мартинюк Олександр та Кондратенко Максим. Очолював суддівську колегію майстер спорту України у класі Ф-2-А Воронцов Анатолій Гаврилович. Програма змагань складалася з проведення особисто-командної першості з наступних категорій моделей: швидкісний літак, пілотажний літак, гоночний літак, гоночний контурний літак, копія літака, напівкопія літака. 
Отже, результати змагань. У командному заліку перемогла команда Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді (м.Дніпро), друге місце зайняла команда Центру позашкільної роботи та дитячої творчості (м.Кам`янське), третіми стали Божедарівська філія Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді. 
У особистих заліках результати такі:
У класі моделей Ф-2-А: 1 місце – Живиця В`ячеслав, 2 місце – Наводничий Максим, 3 місце – Лозовський Денис.
У класі моделей Ф-4-А: 1 місце – Набока Юрій, 2 місце- Живиця В`ячеслав, 3 місце – Харченко Владислав.
У класі Ф-2-В: 1 місце – Федурко Ігор, 2 місце – Набока Юрій, 3 місце – Лозовський Данило.
У класі Ф-4-В (копія): першим і єдиним був Овчаренко Ростислав.
У класі Ф-4-В (напівкопія): 1 місце – Набока Юрій, 2 місце – Живиця В`ячеслав, 3 місце – Хорченко Владислав.
У класі Ф-2-Е: 1 місце – Токмачьов Олексій, 2 місце – Живиця В`ячеслав.
У класі Ф-2-Е: 1 місце – Федорко Ігор, 2 місце – Наводничий Максим.

Відкрита першість міста серед учнівської молоді з авіамодельного спорту

(кордові моделі)

08.09.2017р.

gallery/22366336_1722118138094628_8652161696152277013_n

Зірки завжди ПЕРШІ!

08.09.2017р.

Школа eстрадноі майстeрності "Зоряний дощ" відкрила фeстивальний сeзон! В місті Дніпро з новим номeром "Соціум" вихованки колективу посіли переможне 1 місцe. Кeрівник гуртка Бєляєва Анастасія Василівна отримала подяку за крeативність та виховання молодих талантів, Кваліфікованнe журі з захватом відмітили якість та змістовне навантаження постановки.

gallery/img-0dd160db99bcc742a44c3c739ccfd6c0-v (1)

Філія "Умка" 13 жовтня у рамках програми "Разом з класом" приймала у гостях 2-а класс сзш№19. На 14 жовтня припадає одразу три величних свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника Вітчизни. Саме з цими темами і були ознайомлені діти. Діти грали, розважалися та із задоволенням подивилися номери від КСТ "Престиж" та гуртка танцювальної гімнастики "Натхнення". Запалювала свято співом та прекрасним настроєм культорганізатор Ганна Чеканнікова.

Святкуємо РАЗОМ З КЛАСОМ

13.10.2017р.

gallery/22405915_1723487567957685_5741193537075659713_n

Семінар класних керівників

19.10.2017р.

Відповідно до річного плану роботи департаменту з гуманітарних питань міської ради 19 жовтня 2017 року в Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості відбувся семінар-практикум для молодих класних керівників 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста зі стажем роботи 1-3 роки. 
В теоретичній частині семінару були розглянуті актуальні питання сучасного виховного процесу: підвищення рівня професійної компетентності педагогів та формування ключових компетентностей учнів. На семінарі була представлена відео презентація міністра освіти і науки України Лілії Гриневич про втілення компетентісного підходу у навчально- виховний процес як найважливішої умови підвищення якості освіти.
В практичній частині семінару методисти Центру ПРтаДТ Котова В.М., Мажуліс І.В., Пастух Л.А. в інтерактивній формі надали матеріал щодо планування та проведення позакласних заходів для дітей різних вікових категорій. Класні керівники прийняли активну участь в діалозі з елементами тренінгу, у роботі в групах.
Головна ідея семінару – самоосвітня компетентність вчителя , як один із шляхів професійної майстерності.

gallery/22789070_1727176210922154_6018375995812510824_n

"Хто не літає, той першим не буває!"

23.10.2017р.

Не встигли розпочати навчання - вже отримуємо скажену результативіність! 
Час підбити перші підсумки!
За останні два тижні колектив танцювально-спортивного клубу "Сокол ( керівники Сокол С.Б., Сокол О.Г., Сокол С.С.) взяли участь у двох кваліфікаційних змаганнях, де змогли вибороти вищі оцінки, тож до вашого розсуду:
-Відкриті кваліфікаційні змагання зі спортивних танців «Ювінал ПРЕСТИЖ»(м.Кривий Ріг), 15.10.2017р. принесли вихованцям клубу одне І місце та три ІІ-х(!);
-Всеукраїнські рейтингові та кваліфікаційні змагання з танцювального спорту «KhortytsyaCup»(м. Запоріжжя), 22.10.2017р. - почесне І місце!
Соколята, так тримати! 
Хочеш бути переможцем - навчайся спортивним танцям у танцювально-спортивному клубі "СОКОЛ"!

gallery/22853387_1281813771922761_2717436754324966895_n

"Планета натхнення" або як стильно перемагати

22.10.2017р.

В розпал осені, пору натхнення та нового життя маємо ще одну нагоду для радощів - І Гран -прі хореографічного сезона 2017-2018 навчального року! Дивували та захоплювали своєю масовістю(аж 120 осіб!) - вихованці та батьки зразкового колектиуву сучасної хореографії "Стиль життя"(керівники: Лісогор А.С., Алейнікова А.О.). Наводимо результативність:
колектив взяв участь у Всеукраїнському фестивалі «Планета Натхнення»(м. Дніпро), 21.10.2017р. - отримали Гран-прі фестивалю, три І-х місця та одне ІІге. Далі цитуємо керівника дитячого художнього колективу Лісогор А.С.: "Хочу от всей души поблагодарить наших отзывчивых родителей , которые сегодня помогли нам в этот сложный день и были рядом со своими детками! Так же, огромная благодарность ВСЕМ-ВСЕМ нашим девчонкам " СТИЛЬ ЖИЗНИ" 💖 Каждая из вас внесла свой вклад в Нашу победу и это Гран-при по праву принадлежит Вам, ведь столько усилий и стараний было с вашей стороны во время подготовки к конкурсу, что жюри не могло не оценить ваши результаты! Все вы умнички, я горжусь каждой и уверена, все мы будет продолжать в том же духе) А пока результаты:
Танец " Ладошка" и " Зайцы" - 2 место
Танец " Мамин оберіг" - 1 место
Танец " Базара нет " и " Полет души"- 1 место
Танец " Місяць " и " Як тебе не любити " - 1 место
Концертная группа - ГРАН-ПРИ"!"
Вітаємо стильних та результативних!

gallery/23031628_1281818805255591_5985495794968538536_n

Зоряно та переможно!

22.10.2017р.

Зразковий колектив школи естрадної майстерності "Зоряний дощ"(хореографічна група), керівник Бєляєва Анастасія Василівна сьогодні порадували рідне місце ще однією безкомпромісною перемогою! Місто Київ...ХV Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь» ... І місце! Змагались у танці з колективами України, Молдови і Білорусі! На розсуд журі дівчата надали два нових номери - "Соціум" та "Час", останній судді відзначили як відзначили дуже філософський та чуттєвий! Осінь надихає зорепадом перемог! Пишаємось своїми вихованцями!

gallery/22851717_1281824231921715_2233471658153275709_n
gallery/22851734_1281824228588382_873718794852648563_n

Батьківський клуб

"100 тисяч ЧОМУ"

 

30.10.2017р.

Цьогоріч осінні будні, можливо, аж занадто плідні та насичені для нашого творчого колекттиву. Проте, цей факт не став на заваді проведенню довгоочікуваної зустрічі з батьками наших "позитивних і креативних"! 23.10.2017р. відбулось засідання батьківського клубу "100 тисяч ЧОМУ". Батьків знайомили зі звітом благодійного фонду "Джерельце 2015", спілкувались на тему встановлення віртуальних плідних відносин між активом батьків та адміністрацією Центру, презентували звітній документальний фільм про діяльність закладу. Із проведеного анкетування методистом інформаційно-методичної служби закладу - Котовою В.М. формуємо класні ідеї щодо нових зустрічей, цікавих та актуальних! До зустрічі!

gallery/22851846_1281861605251311_782315876652528583_n

Нарешті, канікули! Програма "Разом з класом" продовжується! Сьогодні у філію "Умка" нашого Центру завітали школярі 5-а, 5-б та 7-а класів СЗШ 19. Цього осіннього ранку діти розважалися разом з нашими колективами Театром юного актора Сузір'я, клубом спортивного танцю Престиж та незмінною ведучою культорганізатором Ганною Чеканніковою. Фотосесія, зроблена на згадку, сподобалася і дітям і акторам! Всі залишилися задоволеними і дуже щасливими!!!

Програма "Разом з класом" продовжується! 

 

gallery/22894031_1729149257391516_2759587293278087281_n

Справжній Гелоуін 

 

30.10.2017р.

Сьогоднi, напередоднi Гелоуiна, в нашому Центрi вiдбувалось щось мiстичне та паронормальне! Стiльки вiдьом, чаклунiв, вампiрiв та усiлякоi нечистi можна було тiльки уявити. Натхненницею цього магiчного шабашу було визначено керiвника гуртка "Англiйська мова" - Бакуменко К.Е. Крiзь шпаринку пiдгледiли, як проходять тематичнi заняття у темрявi та як проводят нечистi сили казкове чаювання. Що-що, а гарбузовi веселощi були тi, що треба! Було суперово! 
 

Канікули!!!

Тому веселощі тривають! 

 

01.11.2017р.

Сьогодні до нашого Центру завітали 1,2,3 класи сзш 28. Осіннє листопаті видалося напрочуд веселим та танцювальним. Сюрпризів сьогодні було вдосталь! Спочатку співали разом з вихованцями естрадної студії Пролісок, потім запалювали на танцполі з гуртківцями зразкових колективів школи естрадної майстерності Зоряний дощ та студії сучасної хореографії Стиль життя. А керівник гуртка Студія Арт Юшманова О.В. подарувала дітям неймовірний осінній аквагрим. А подаруночки, які отримали діти наостанок, додали справжньої атмосфери свята!
 

Призова осінь клуба спортивного танцю "Престиж"

 

01.11.2017р.

Клуб спортивного танцю «Престиж», керівник: Кріпак В.В. у жовтні постаралися на славу!
Обласні змагання зі спортивного танцю «ЮВЕНАЛ-ПРЕСТИЖ 2017», у м. Кривий Ріг, які проходили 15 жовтня завершилися для колективу такими результатами:
Лопата Данило і Стефанюк Ольга – 1 місце; Сполітак Андрій і Звоник Вероніка – 1 місце;
Мікулович Поліна (соло) – 1 місце;
Нестеренко Валерія (соло) – 1 місце;
Шипуля Олексій і Кирик Стефанія – 2 місце;
Гаврилов Тимофій і Олексів Стефанія – 2 місце;
Краснікова Поліна (соло) – 2 місце;
Трістан Юлія (соло) – 3 місце.

Обласні змагання зі спортивного танцю «KHORTYTSYA CUP 2017», у м. Запоріжжя 22 жовтня принесли колективу такі нагороди:
Мікулович Поліна (соло) – 1 місце;
Снігуренко Дарина (соло) – 1 місце;
Звоник Вероніка (соло) – 1 місце;
Гурик Діана (соло) – 1 місце;
Лопата Данило і Стефанюк Ольга – 2 місце;
Кобець Клим і Щербак Олександра – 2 місце;
Лозовий Олег і Підгурська Софія – 3 місце.

На всеукраїнських змаганнях зі спортивного танцю «Cup of Prometheus 2017», у м. Дніпро 29 жовтня вихованці посіли такі місця:
Мікулович Поліна (соло) – 1 місце;
Костренко Володимир і Калісецька Яна – 2 місце;
Сполітак Андрій і Звоник Вероніка – 3 місце;
Трістан Юлія (соло) – 4 місце;
Резнік Максим і Трофименко Руслана – 6 місце.
Вітаємо колектив з високими результатами!!!

gallery/22886105_1729915953981513_6943211031214417597_n
gallery/2
 

 Ми у Карпатах!

СКАУТСЬКИЙ КЛУБ «СТЕП» запрошує з 02.01.2018 по 11.01.2018 на гірськолижні навчально-тренувальні збори в КАРПАТАХ. Проживання в с.Микуличин в приватному секторі з усіма зручностями. 3-х разове харчування. Катання на гірсько-лижних трасах курорта «БУКОВЕЛЬ» та гірсько-лижних трасах с.Яблуниця. Всіх новачків навчають кататися на гірських лижах. Детальніша інформація за тел. 067 73 099 69 Людмила Володимирівна.

"Етикетка"

 

01.11.2017р.

Те, шо сьогодні відбувалося у філії Умка, неможливо описати словами! Це потрібно було бачити! Справжній бал, не гірший за Віденський!!! Юні леді та джентльмени прийшли до нас у гості на вечір гарних манер та ввічливості "Етикетка"! Дівчатка у прекрасних платтях, а хлопці у елегантних костюмах підкорили своїм виглядом як організаторів свята, так і батьків, які разом з дітьми завітали на наш бал! Розважали гостей клуб спортивного танцю Престиж, ансамбль духових інструментів Мелодія та незмінна ведуча Чеканнікова Ганна. Ігри, танці, художній салон - і як підсумок свята - неймовірні емоції та несподівані подарунки! Ось так ми запалили цей вечір!

Нагорода наздогнала свою героїню навіть через час! Наша Елизавета Полонская, керівник гуртка образотворчого мистецтва, нарешті отримала свої дипломи! Окрасою фестивалю Петриківський Дивоцвіт, який проходив 16 вересня, стало встановлення рекорду України по розпису найдовшого панно з петриківським розписом. Наша Єлизавета приймала у цьому дійстві безпосередню участь, за що і отримала заслужені відзнаки! Вітаємо і пишаємось!

 

 Вітаємо  з нагородою!

01.11.2017р.

gallery/23131039_1730572867249155_8849452773354863746_n

2 жовтня Центр взяв участь у колегії департаменту з гуманітарних питань для директорів освітніх закладів нашого міста. Одним із актуальних питань, що розглядались на колегії стало наступне питання: «Концептуальні засади розвитку та функціонування позашкільної освіти в контексті НОВОЇ української школи» (доповідачі: Бабенко М.М., методист методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань, Пузенко Ю.В., директор КЗ «Станція Юних Техніків» КМР). Позашкілля презентувало свої ведучі проекти на тематичній виставці, на якій Центр ПРтаДТ продемонстрував свої основні проекти: «Творча обдарованість», «Разом з класом», «До дитини через родину» та «Портал дитячої творчості», до речі, останній відвідувачі колегії могли опробувати наочно. Родзинкою виступу доповідачів з питань позашкілля став виступ вихованців дитячого зразкового художнього колективу школи естрадної майстерності «Зоряний дощ» (керівник Павлюченко Н.В.) з авторською(автор Алексютіної В.О. ) брендовою піснею Центру.
Можна сміливо стверджувати, що серйозні нагоди і, водночас, творчі зустрічі з колегами, завжди плідні, адже дають загальне уявлення про реальний стан речей в основному просторі діяльності, дарують приємні миті спілкування та безцінний досвід.

 

 Колегія освітян

02.11.2017р.

 

Танцювально-спортивний клуб "Сокол". Нові здобутки. 

02.11.2017р.

На разі, говоримо про Х МІжнародні змагання зі спортивних танців "Dnepr cup", в яких вихованці клубу: Галінський Максим, Петренко Дар`я в категорії "молодь"здобули ІІ місце, Дегтяревський Владислав і Бурбига Єлизавета стали Чемпіонами області в категорії "юніори 2" - І місце, в Чемпіонаті області також переможне І місце. Пишаємось від душі!

gallery/23231488_1289715304465941_3731389486846389340_n

Всеукраїнський конкурс World of the Dance або перемагаємо масштабно!

04.11.2017р.

Результативність художніх колективів Центру.

У конкурсі взяли участь

Зразковий колектив Школа Естрадної Майстерності «Зоряний дощ»: «Ми вперше вирішили представити на розсуд судям наші сольні роботи та дуже вдало:


 

Долгово Дар‘я -1 місце 
Наливайко Злата -1 місце
Донець Євгенія -1 місце

Бєляєва Анастасія -1 місце
Хвостова Тетяна -2 місце
Наші наймаліші учні зайняли також 1 місце 
Середня групра 1 місце
Старша группа 1 місце
Всього взяло участь 45 вихованців гуртка! Ми дуже раді та готові йти до нових перемог», - керiвник хореографiчноi групи зразкового коллективу ШЕМ "Зоряний дощ" Бєляєва Анастасiя Василiвна.

  • Зразковий колектив студія сучасної хореографії «Стиль життя»: «Сегодня достижения нашей студии пополнились 💪 Наши воспитанницы приняли участие во Всеукраинском фестивале хореографического искусства " World of the dance" 😊 Вернулись, как всегда , с первыми местами 🏆 Сегодня мы гордимся нашими ученицами, которые приложили массу усилий для достижения высоких результатов, ведь постановщиками своих номеров были сами девчонки, которые вложили в них всю свою душу и всю себя  💜  На данный момент имеем такие результаты:

Пащенко Анастасия - 1 место 
Стёжка Наталья- 1 место
Бондарь Карина - 1 место 
Шестак Эвелина - 1 место
Небосенко Мария - 1 место
Богослов Полина- 2 место
Поздравляем наших победителей  ⭐ ☄ 😊 »,  - керівник Зразкового колективу студія сучасної хореографії «Стиль життя» Анастасія Сергіївна Лісогор.

  • Гурток танцювальної гімнастики «Натхнення»(керівники: Олексів Наталя Олександрівна, Бєлікова Дар’я Вадимівна):

І місць -2 (старша група);

І місце- 1, ІІ місце – 1(молодша група).

Окремо хотілось би відзначити, що творчість наших вихованців підлягала суворому суддівству. У склад суддівської комісії війшла хореограф Анастасія Лісогор. Зазначимо, що це був її перший вдалий досвід.Усіх вихованців, наших натхнених переможців та учасників конкурсу вітаємо з новими перемогами! ВИ – кращі!

 

31 жовтня відбулась дуже знакова та чуйна подія. Колектив закладу проводжав на заслужений відпочинок директора Комунального закладу «Центр позашкільної роботи та дитячої творчості» Кам’янської міської ради Анікєєву Тетяну Михайлівну, яка присвятила дитячий творчості тривалий період свого життя. Говорити про здобутки Анікєєвої Т.М. можна нескінченно, красномовно довго та змістовно… Тетяну Михайлівну можна порівняти, хіба що, з хрещеною матір’ю позашкільної освіти нашого міста. Нагадаємо, що Анікєєва Т.М. очолювала заклад більше 30 років, згуртувала в Центрі потужний творчий колектив, закріпила міцну репутацію останнього, як серед вихованців, їх батьків, так і серед міської спільноти. Колектив Центру бажає Тетяні Михайлівні міцного здоров’я, родинного затишку та нових творчих здобутків!

Знакова подія Центру ПРтаДТ

 

Зміна керівництва закладу

 

З 1 листопад 2017 року заклад очолює

Світлана Валеріївна Логінська

 Арт-студія «SiLena», керівник Родоманова О.В., 28-29 жовтня відвідали міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Music Land», м. Дніпро. Старання наших вихованців були не марними і оцінені високоповажним жюрі достойними оцінками:
Таляніна Анастасія – 1 місце;
Чередник Євгенія – 2 місце;
Самойлов Іван – 2 місце;
Коломоєць Ігор – 3 місце.
Бажаємо нашим вихованцям нових досягнень і звершень!

Про наші нові досягнення!

 

01.11.2017р.

Новини з Умки!

 

14.11.2017р.

Новини від Умки! 4 листопада студія танцювальної гімнастики "Натхнення" прийняла участь у Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва "WORLD OF THE DANCE", який проходив у місті Дніпро. Обидві групи, молодша і старша, зайняли перші місця. Діти у захваті, батьки задоволені, а керівники колективу Бєлікова Д.В. та Олексів Н.О. вже готують новий репертуар для нових досягнень. Цей фестиваль приніс масу позитивних емоцій, можливість порівняти свій рівень підготовки з іншими колективами, та дав можливість керівникам поспілкуватися зі своїми колегами. Вітаємо наших дівчат!

gallery/23561489_1734346640205111_827201805508446475_n

Полтава і перемоги! 

14.11.2017р.

Новини від Умки! 11-12 листопада у місті Полтава відбувся Міжнародний рейтинговий фестиваль зі спортивного танцю "Poltava tropfhi-2017", в якому взяв участь клуб спортивного танцю "Престиж". Цей фестиваль приймав понад 1400 учасників, і серед них наші вихованці виглядали дуже достойно! Сполітак Андрій та Звоник Вероніка-1е місто, Лопата Данил та Стефанюк Оля-1-е місто, Гаврилов Тимофій и Олексів Стефанія 1-е місто, Нестеренко Валерія 1-е місто, Тристан Юля -2-е місто. Вітаємо наших вихованців з високими результатами!

gallery/23518919_1734352453537863_591043546747535963_n

14.11.2017р.

Новини від Умки! 3-5 листопада у м.Кам'янець-Подільський відбувся 3-й Всеукраїнський мистецький фестиваль-конкурс "GRANT FEST Кам'янець-2017". Вихованці танцювального колективу "Наталі" з композицією "Естрадний танок" (підліткова вікова категорія) підкорили жюрі фестивалю і отримали Диплом 2 ступеню. Вітаємо!

Щаслива мить!
На початку листопада відбувся обласний бліц-конкурс юних фотолюбителів “Щаслива мить”, у якому вихованці гуртка “Цифрове фото” Центру позашкільної роботи та дитячої творчості зібрали гарний врожай заслужених нагород. Отже:
Номінація “Красивий, щедрий рідний край і мова наша солов’їна. Люби, шануй, оберігай усе, що зветься Україна” 2 місце у старшій віковій категорії - Арчер Владислава, Маханько Анастасія.
Номінація “Щасливе дитинство ─ в щасливій родині,
Яка вс…е найкраще плекає дитині! Благаєм, дорослі, зробіть все можливе, Щоб квітло у світі дитинство щасливе!!!” 2 місце у старшій віковій категорії - Арчер Владислава, Маханько Анастасія.
Номінація “Поруч з нами, ви повірте, є чарівна країна. Де вона?” 2 місце у старшій віковій групі - Маханько Анастасія, 3 місце - Арчер Владислава.
Номінація “Куди ти, стежинко, мене завела?” 1 місце - Арчер Владислава.
Переможці в особистій першості обласного бліц-конкурсу
юних фотоаматорів “Щаслива мить”:
Номінація “Красивий, щедрий рідний край і мова наша солов’їна. Люби, шануй, оберігай усе, що зветься Україна” 1 місце - Чемерис Марія, 2 місце - Приймак Марія.
Номінація “Щасливе дитинство ─ в щасливій родині, Яка все найкраще плекає дитині! Благаєм, дорослі, зробіть все можливе, Щоб квітло у світі дитинство щасливе!!!” 3 місце - Мокієнко Ксенія, Приймак Марія, Чемерис Марія.
Номінація “Поруч з нами, ви повірте, є чарівна країна. Де вона?” 3 місце - Яременко Вероніка.
Номінація “Куди ти, стежинко, мене завела?” 2 місце - Приймак Марія, Чемерис Марія.
Номінація “А ми кидаємо нудьги виклик, тому що, тому,
Жити без сюрпризів неможливо нікому” 3 місце - Мокієнко Ксенія.
В командній першості обласного бліц-конкурсу
юних фотоаматорів “Щаслива мить” наш гурток “Цифрове фото” зайняв почесне 1 МІСЦЕ!!!

Щаслива мить!

14.11.2017р.

gallery/23519252_1734650860174689_990189898915094583_n

Канікули!!!

17.11.2017р.

У період з 30 жовтня по 3 листопада проходили осінні канікули. Для розширення кругозору хлопців в канікулярний час була запланована екскурсія у Львові. Під час екскурсії першою основною зупинкою на нашому маршруті був величний собор Святого Юра. Собор Святого Юра - це один з найкрасивіших храмів в Україні. Потім піднялися на найвищу точку м.Львова - гору Високий замок, побачили найвищий у Львові неоготичний костел Св. Єлизавети, відвідали музей народної архітектури і побуту під відкритим небом "Шевченківський гай". Так само побували в аквапарку "Пляж" - найбільшому критому аквапарку в Західній Україні. Наостанок було проведено квест - екскурсія "Леви Львова" за що учасники отримали призи та подарунки. Чекаємо наступну екскурсію. Осипенко Ірина Григорівна, керівник гуртка спортивного туризму

gallery/23621682_1297009983736473_4665251065211931333_n

Знову перші!

20.11.2017р.

Вихованці зразкового колективу школи естрадної майстерності "Зоряний дощ"(керівник Павлюченко Н.В.) стали переможцями Міжнародного конкурса "Украина соединяет мир" м .Киев
Старша група -1 місце.
Средня група-2 месце.
Солісти- 1, 2, 3 місця.
Центр пишається новими досягненнями! Будьте кращими, сяйте яскравіше!

gallery/23755679_1299641276806677_1678515523267354025_n

Чергова плеяда перемог СОКОЛів!

20.11.2017р.

VII Міжнародні змагання зі спортивних бальних танців "Кубок Ренесансу"(м. Дніпро) приніс чергову плеяду перемог вихованцям танцювально-спортивного клубу "Сокол"(керівники: Сокол С.Б., Сокол О.Г., Сокол С.С.):
5 - ІІІ місць;
2 - ІІ місць.
Вітаємо переможців!

gallery/23659513_1299740626796742_8862199046542465322_n

Разом з класом!

20.11.2017р.

В рамках проекту «Разом з класом» методист Центру позашкільної роботи та дитячої творчості Мажуліс І.В. провела пізнавально-розважальну програму «Вуса, лапи, хвіст». Учасниками гри стали першокласники СЗШ №31 класовод Андрєєва Л.В. Невгамовні, маленькі школярики із захопленням слухали та розповідали про братів наших менших, з радістю приймали участь у різних конкурсах.

gallery/23658786_1736823156624126_8138743531762476849_n

Наші зірки!!!

20.11.2017р.

18 листопада старша група колективу естрадного танцю «Імпульс» взяла участь у Міжнародному багатожанровому фестивалі «Усі зірки Галактики» в м. Дніпро.
На конкурсі були представлені дві ліричні композиції в стилі contemporary «Ніжно», «Тримай».
За майстерне, емоційно-чуттєве виконання хореографічних постановок конкурсантки отримали високі оцінки журі. Колектив естрадного танцю «Імпульс» нагороджено дипломами ІІ ступеню.

gallery/23755343_1736823543290754_3436865010603991341_n

Досягнення Орлану

20.11.2017р.

17-19.11.2017 року гуртківці клубу «Орлан» взяли участь у традиційному Кубку Полтавської області зі спортивного гірського туризму в залах. Серед 12 команд з різних міст України наші посіли загальне 2 місце. В виді «Рятувальні технічні прийоми» були другими, а в «Гірських перешкодах» третіми.

gallery/23659466_1736862803286828_4074920857269610360_n

Бальні досягнення!

24.11.2017р.

Що не вихідні, то перемоги!
26.11.17 у м.Дніпро проходили традиційні Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців "Vivat-Dance Line 2017". У змаганнях взяли участь більш ніж 450 пар зі всієї України. Серед цих пар були вихованці КСТ"Престиж" та СТК"Сокол", які стали переможцями, призерами і фіналістами цих змагань. Костренко Володимир та Калисецька Яна -1-ше місце, Рєзнік Максим та Трофименко Руслана -1-ше місце, Мединський Іван та Штепенко Софія - 3-тє місце, Ступаренко Михайло та Гога Софія -5-е місце. Вітаємо!

Соколята зі спортивного клубу "Сокол" вибороли 2- І місця,1- ІІ місце, 1- ІІІ місце.

 

100 тисяч чому

24.11.2017р.

Вчора ввечорі відбулось засідання батьківського клубу "100 тисяч ЧОМУ"..., хоча ні, не так! Вчора відбулась сімейна зустріч за інтересами, де мами та наші чарівні дітки майстрували та створювали неповторні тематичні речі! Нас було більше 70 чоловік - і це новий рекорд нашого клубу! Круто поспілкувались та раділи результатам плідних ексклюзивних майстер-класів від наших викладачів - Кравець Людмили Василівни, Юшманової Ольги Валерівни, Пехотинської Рити Риспанбеківни, Пастух Людмили Анатоліївни та Палійчук Нінель Анатоліївни. Ви нас по-хорошому змушуєте та підштовхуєте до творчих пошуків організації нових форм зустрічей! І кожен раз виходить краще та цікавіше!

 

gallery/23905761_1306434016127403_4952325668989370294_n

Кмітливі діти - кмітливі батьки!

24.11.2017р.

«Кмітливі діти. Кмітливі батьки.»
23 листопада учні й батьки 2 класу колегіуму №16 (класний керівник Ірина Анатоліївна Джулинська) взяли участь в інтелектуал…ьній грі «Кмітливі діти. Кмітливі батьки»
Діти та їх мами, об’єднавшись у команди, змагались у кмітливості, винахідливості та спритності. Учасники гри виконували логічні завдання, вирішували головоломки, розгадували кросворди. Завдання були цікавими та доволі складними, але діти та батьки із захопленням спілкувались, взаємодіяли та знаходили вірні відповіді, правильні рішення. Серйозна інтелектуальна діяльність перетворилась на захоплююче змагання, свято!
Дітям і дорослим сподобалась спільна гра, тому вони висловили бажання бути учасниками наступної ігри, яка відбудеться незабаром.
Інтелектуальну гру «Кмітливі діти. Кмітливі батьки» підготувала та провела методист ЦПР та ДТ, керівник клубу інтелектуального спілкування «Пізнай себе» Віра Миколаївна Котова.
У Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості майже 10 років веде свою роботу клуб інтелектуального спілкування та весь цей час співпрацює з колегіумом №16.
Головною метою навчальної програми клубу є розвиток інтелектуальних, творчих здібностей та пізнавальних інтересів дітей засобами створення простору інтелектуального спілкування.
Однією із провідних форм роботи клубу є гра.
Гра – це сфера співпраці, співдружності.
Інтелектуальні ігри розвивають логічне мислення, спостережливість, , пам’ять, уяву,увагу та мотивують дітей до особистісного розвитку.
У процесі гри формуються такі якості, як кмітливість, винахідливість, стійкість характеру.
Інтелектуальні, пізнавальні, розвиваючі ігри дуже подобаються дітям і неодмінно визивають зацікавленість.

gallery/24068124_1739394513033657_4196622438419080929_n

Різдвяні свята!

24.11.2017р.

Ура-а-а! Прийшла зима! А разом із нею традиційно, напередодні Нового року, відбувся міський конкурс малюнку «Різдвяні свята» учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців позашкільних закладів освіти.
Конкурс проводився з метою залучення школярів до глибокого вивчення надбань культурної спадщини українців, пропаганди народних традицій та звичаїв засобами образотворчого мистецтва.
В цьому році на розгляд журі було представлено 167 робіт. Кращими стали роботи, в як…их цікаво розкрита Різдвяна тематика, гармонійно поєднана колоритна гама фарб, відображене неординарне дитяче сприйняття оточуючого світу.
Вітаємо переможців!
Молодша вікова група
- Якименко Еміль, СЗШ№ 23, 3-А кл.
- Гендбльова Моніка, НВК№ 24, 2-А кл.
- Макєєв Михайло, СЗШ№ 42, 2-А кл.
- Горбань Вероніка, Центр ПРтаДТ
- Гурток живопису і графіки, Центр ПРтаДТ
- Студія «АРТ», Центр ПРтаДТ
Середня вікова група
- Клименко Уляна, СЗШ№ 5, 6-А кл.
- Буряк Дар’я, СЗШ№ 6, 5 кл.
- Доброгорська Надія, СЗШ№ 7, 7-А кл.
- Зубко Софія, СЗШ№ 12
- Іваницька Марія, СЗШ№ 31, 6 кл.
- Пахарь Єлизавета, Гімназія№ 11
- Приступа Мар’яна, НВО ліцей НІТ
- Литвиненко Марія, НВО ліцей НІТ
- Кудін Михайло, Центр ПРтаДТ
- Гурток «Петриківський розпис», Центр ПРтаДТ
Старша вікова група
- Ларина Тетяна, СЗШ№ 23, 9-Б кл.

 

gallery/24232940_1310230452414426_8568135693853098173_n

Виставка Сергія Болдова

09.12.2017р.

7 грудня у нашому Центрі відбулась визначна подія - урочисте відкриття персональної виставки кам'янчанина Сергія Болдова під красномовною назвою "Я лепиЛ из пластилина". На відкриття завітали поважні гості - Мелешко В.В., Колісніченко С.С., Кудіна М.А., Бабенко М.М. та багато інших поціновувачів мистецтва. Особливої атмосферності заходу надавали виступи художніх колективів Центру:
- театру юного актора "Сузір'я"( керівники: Єрьомін С.О., Щербина О.Г.)
- зразковий колектив с…тудія сучасної хореографії «Стиль життя», керівники: Алєйнікова А.О., Лісогор А.С.
- Денис Каверін, естрадна студія «Пролісок», керівник Чабан М.Г.;
- ТСК «Сокол», керівники: Сокол С.С., Сокол О. Г., Сокол С. Б.;
- Діана Килимник, Діана Вишницька, Анастасія Велика, зразковий колектив школа естрадної майстерності «Зоряний дощ», керівник Павлюченко Н.В.;
- хореографічна група зразковий колектив школа естрадної майстерності «Зоряний дощ», керівник Бєляєва А.В.
- Іван Лєсний, естрадна студія «Пролісок» керівник Чабан М.Г.;
- колектив естрадного танцю «Імпульс», керівник Сахно А. Л.;
Родзинкою виставки став ексклюзивний майстер- клас від автора презентованих робіт, в якому активну учать взяли вихованці зразкового колективу "Живопис та графіка"(керівник Палійчук Н.А.), а також юні і сміливі гості. Приємно та смачно пригощали всіх дітей ресторан "Навігатор", який точно знає вірний напрямок в обранні кращого смаку! Дякуємо за підтримку!
Було вельми пізнавально та цікаво! Ми отримали чудовй досвід у спілкуванні з творчою та обдарованою людиною. Нагадаємо, що виставка робіт Сергія Болдова відкрита для перегляду усім охочим щоденно, безкоштовно у фойє Центру ПРтаДТ.
 

 

gallery/25158036_1316703371767134_8516124752693284761_n

Свято краси та спорту відбулось! 9 грудня Кам'янське стало осередком запеклої боротьби серед спортсменів! Центр позашкільної роботи та дитячої творчості в обличчях безпосередніх організаторів - Олени Григоріївни, Сергія Борисовича та Сергія Сергійовича Соколів зустрічав більше 600 учасників різних вікових категорій в межах Всеукраїнських кваліфікаційних змагань зі спортивних танців "Sokol Cup" - 2017. Захід відбувся на гідному рівні за участю кваліфікованих суддів. Відкривала… змагання директор закладу Світлана Валеріївна Логінська. Сподіваємось, що як учасники, так і організатори отримали задоволення від сьогоднішнього дня. Дивлячись на красу та натхнений запал спортсменів, дійсно, хотілось танцювати... Вітаємо з новими спортивними відкриттями та досягненнями, чекаємо на більш доцільні резхультати, адже два наших колективи також змагались на рівних - клуб спортивного танцю "Престиж" та танцювально-спортивний клуб "Сокол"!

 

Sokol Cup - 2017

09.12.2017р.

Зіронька Святого Миколая

09.12.2017р.

На рахунок зоряних та талановитих сьогодні додались ще ряд перемог: 3 перших місця і 1 друге. Наші зірочки знову вражали своїми вокальними данними шановане жюрі на Міжнародному конкурсі "Зіронька Святого Миколая. Щиро вітаємо з новими здобутками на вокальній ниві вихованців зразкового колективу школи естрадної майстерності "Зоряний дощ" та безпосередньо його керівника Наталю Василівну Павлюченко!

 

gallery/24899894_1316712915099513_237741787828922793_n

Ось такі наші матусі!

12.12.2017р.

Колектив естрадного танцю «Імпульс» пишається своїми маленькими зірочками і їх чарівними матусями, які 8 грудня взяли участь у міському фестивалі родинної творчості.

Єва і Катерина Маринюк, Вероніка і Оксана Федько яскраві, креативні, дружні родини презентувала на фестивалі веселий танок  кумедних мультяшних героїв - тролів.  

За гарний виступ наші творчі родини отримали грамоти та спеціальні подарунки.

 Вітаємо! Бажаємо творчих успіхів!

 

gallery/img_2082

15.12.2017р.

Команда юних лучників клубу «Орлан» повернулася з Всеукраїнського кадетського турніру зі стрільби з лука, присвяченого пам'яті заслуженого тренера України В.Ю. Морозова, який традиційно проводиться в Харкові. В цьому році, наш склад був значно оновлений, з семи учасників тільки троє мали юнацькі спортивні розряди і брали участь в змаганнях такого рангу.
Змагання проводилися в спортивному комплексі Харківського педагогічного університету ім. Г. Сковороди. На стрілецький кордон вийшло 75 кадетів і кадеток, що представляють Харківську, Сумську, Чернігівську, Запорізьку та Дніпропетровську області. Високий рейтинг змагань підтверджувало те, що тільки в групі молодших кадетів (24 чол.) Стрілянину вели 10 спортсменів рівня від 2 дорослого розряду до КМС.
У перший день змагання нашій команді побажав удачі олімпійський чемпіон Віктор Рубан, ніж безсумнівно допоміг значно зняти предстартовое хвилювання. Після кваліфікації, де хлопці виконали 60 пострілів, найбільш досвідчений - Саша Демяненко, зайняв 7 місце. Поруч з ним міг виявитися і Кирило Соколовський, але на жаль поломка стабілізатора опустила його на 14 місце. Данило Шепель зайняв 12 місце і показав свій найкращий результат на новому, більш потужному цибулі.

Всеукраїнський кадетський турнір зі стрільби з лука

Решта наші хлопці, показавши свої звичні результати, виявилися на 18 (Шепель Женя), 20,21, (Кравець Владик і Стрижак Рустам) Не пішла стрільба у Якимова Андрія, що буває і з більш досвідченими стрілками, і він виявився внизу турнірної таблиці. У другий день проводились командні змагання та особисті раунди, в яких визначалися переможці та призери. Змагалися 8 команд. І тут наша команда «Орлан-1» у складі А. Демяненко, Д. Шепель і К. Соколовський проявили свої найкращі якості, і програвши лише один поєдинок переможцям турніру, завоювали 3 місце. Друга наша команда все - таки зуміла випередити одну з харківських команд ...
Хочеться особливо подякувати Харківську Федерацію за високий рівень проведення турніру і щиру гостинність, за чітке неупереджене суддівство.
Підводячи загальний підсумок виступу наших юних лучників можна зробити наступні висновки:
• Діти познайомилися з рівнем майстерності своїх однолітків і придбали змагальний досвід.
• Якість нашого озброєння значно відстає від спорядження наших суперників, через відсутність у нас спонсорської підтримки, і нам доводиться сподіватися тільки на батьківські матеріальні можливості.

• Ми не змогли виставити команду старших кадетів через відсутність фінансування в той час, коли у нас є для цього спортсмени 1 спортивного розряду, які мають досвід участі в Чемпіонатах України, і вони могли теж показати гідні результати ..
Тепер ми готуємося до проведення відкритої першості нашого міста, який плануємо провести в дні шкільних канікул 5 січня на базі СШ 30, куди запрошуємо наших друзів суперників .....

Відповідно до річного плану роботи департаменту з гуманітарних питань міської ради 11 грудня 2017 року в Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості відбувся семінар-практикум для молодих класних керівників 1-11 класів закладів загальної середньої освіти міста зі стажем роботи 1-3 роки. 

Тема семінару: «Актуальність та сутність національного виховання. Формування у учнів мотивації до вивчення основ національної культури».

Відкрила семінар методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань Маргарита Миколаївна Бабенко.

Методисти Центру ПРтаДТ Віра Миколаївна Котова , Ірина Валеріївна Мажуліс, Людмила Анатоліївна Пастух запропонували класним керівникам найбільш потужну форму роботи і пізнання – гру. Молоді класні керівники взяли активну участь в інтелектуально – пізнавальній грі «Я люблю Україну». У грі було три тури: перший тур - «Видатні особистості України», другий тур - «Музична Україна», третій тур - «Подорожуємо містами України».

Семінар-практикум як навігатор інформаційного простору

17.12.2017р.

Всі учасники, об’єднавшись у команди, виконувати цікаві інтелектуальні завдання, відгадували кросворди, відповідали на питання пізнавальних вікторин. Ведучі слідкували за ходом гри та виставляла бали у «Таблицю досягнень». Гра була насичена інформацією, яка потрібна педагогам для роботи з дітьми. 

Семінар - практикум - навігатор у інформаційному просторі. На семінарі були представлені методична література, довідники, енциклопедії, словники, інтернет - ресурси щодо вивчення національної культури. Методисти Центру ПРтаДТ надали педагогам матеріал для планування та проведення позакласних заходів для дітей різних вікових категорій. Учасники семінару підготували перелік важливих виховних заходів, метою яких є формування у учнів мотивації до вивчення основ національної культури за темами «Мистецтво України», «Мовознавство», «Мальовнича Україна», «Традиції та свята» .

На семінарі панували творча атмосфера, активність та гарний настрій, завдяки чому всі організатори та учасники досягли головної мети - створили простір для пошуку сучасних цікавих форм роботи у напрямку виховання та формування ціннісного ставлення до національних, духовних, культурних надбань українського народу.

gallery/25443088_1746558142317294_8017821617944076183_n
gallery/25446380_1746558338983941_364974207989478047_n

Бути першими. Клуб "Орлан"

15-17.12.2017 року у м. Верхньодніпровськ команди СК «Орлан» Центру ПРтаДТ (старша група) взяли участь в обласних змаганнях зі спортивного туризму в залах. З 12 команд ми посіли 3 та 6 загальні місця. На дистанції «Рятувальні технічні прийоми» була першими. Вітаємо з високими досягненнями!

18.12.2017р.

gallery/25508203_1747939702179138_5223546209183190915_n

Танцювально-споортивні різдвяні зустрічі

18.12.2017р.

16 грудня у м. Запоріжжя відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю «Різдвяні зустрічі». В цих змаганнях прийняли участь два клуби нашого Центру: ТСК "Сокол" та КСТ "Престиж". Результати наших виванців дуже високі. 

КСТ "Престиж":

Гаврилов Тимофій і Олексів Стефанія – 1 місце;

Мікулович Поліна (соло) – 1 місце;

Гурик Діана (соло) – 1 місце;

Трістан Юлія (соло) – 1 місце;

Звоник Вероніка (соло) – 1 місце;

Лопата Данило і Стефанюк Ольга – 2 місце;

Сполітак Андрій і Звоник Вероніка – 2 місце;

Краснікова Поліна (соло) – 3 місце.

ТСК "Сокол" привезли зі змагань одне перше та два других місця. Вітаємо!

gallery/25550344_1747941555512286_1571183240588875376_n

19.12.2017р.

19 грудня у нашому філіалі "Умка" святкували день Святого Миколая. Це було щось неймовірне!!! Дві години веселощів, ігор, розваг та запальних танців! У святкуванні приймали участь вихованці КСТ "Престиж", арт- студії "Сілєна", гурток естрадного танцю "Наталі" і несподіваним і дуже приємним сюрпризом стала пісня французькою від вихованців гуртка французької мови. Шалений захват і в дітей і в батьків викликала казкова атмосфера у фойє, створена художником-оформлювачем Елизавета Полонская і усіма співробітниками філії. Свято вдалося на славу і запам'яталося усім надовго!

Як Святий Миколай гостював в УМЦІ

gallery/25550360_1747944785511963_7963962248848084274_n

19.12.2017р.

"Ой, хто -хто Святого Миколая любить?"

"Ой, хто-хто Миколая любить?" Звичайно малеча, яка чекає від нього солодощів і святкових розваг! У рамках програми "Разом з класом" методист Ірина Мажулис завітала у гості до сзш 31 у 1 клас (класовод Андрєєва Л.В.) Усі разом розважалися, приймали участь у веселих конкурсах, створювали новорічну ялинку і звісно, наприкінці свята, усі діти отримали довгоочікувані подаруночки!

gallery/25507675_1747954448844330_2470720802463108326_n

19.12.2017р.

"Детки-конфетки"

17 грудня підростаючі таланти зразкового колективу школи естрадної майстерності «Зоряний дощ» разом зі своїми незмінними керівниками – Наталею Василівною Павлюченко та Анастасією Василівною Бєляєвою звітували в новорічній тематиці на сцені Центру позашкільної роботи та дитячої творчості. «Детки-конфетки», а саме таку назву мала концертна програма, запросили на творчу зустріч в якості глядача своїх батьків, близьких та знайомих. Захід відбувався в дуже позитивній, теплій та затишній атмосфері творчого родинного кола. Глядач просто насолоджувався дуже милими та довершеними виступами починаючих зірочок. Творчий задум керівників було втілено! Не озброєним оком була помітна системна та якісна робота педагогів!

gallery/25994527_1328991950538276_5562021080864670902_n

День Святого Миколая(19.12.2017р.) – особливе свято солодощів і подарунків, чудову традицію святкування останнього найбільше полюбляють діти… Проте, ми вирішили зламати стереотипи та зробити саме в цей день творчий дарунок для батьків наших вихованців! А подарунком стала динамічна та зважена концертно-розважальна програма «Свято в кожен дім». Найяскравіші номери художньої дитячої творчості у виконанні провідних дитячих колективів Центру лишили неймовірні відчуття, адже темп, заданий настрій, нестримна енергетика дитинства ні на мить не полишали глядача та тримали останнього в зацікавленій схвильованості та захваті… За новорічним дійством на сцені хотілось спостерігати ще й ще… Нагадаємо, що концертно-розважальна програма «Свято в кожен дім» буде представлена глядачеві 28 грудня об 11:00.
У концертній програмі беруть участь:
- зразковий художній колектив студії сучасної хореографії «Стиль життя»(керівники Лісогор А.С., Алєйнікова А.О.);
- зразковий колектив школи естрадної майстерності «Зоряний дощ»(керівники Павлюченко Н.В., Бєляєва А.В.);
- танцювально-спортивний клуб «Сокол»(керівники Сокол О.Г., Сокол С.Б., Сокол С.С.);
- колектив естрадного танцю «Імпульс»(керівник Сахно А.Л.);
- колектив естрадної студії «Пролісок»(керівник Чабан М.Г.);
- колектив гуртка «Hip-hop»(керівник Галатов Б.М.).

"Свято в кожен дім"

20.12.2017р.

gallery/25660276_1328565873914217_5861441018017279669_n

23 грудня вихованці Центру продовжили новорічний марафон на головній сцені міста на майдані Петра Калнишевського, де відбулось святкове відкриття міської Ялинки під егідою міського голови Білоусова Андрія Леонідовича. У святі під назвою «Майдан «Новорічний»» взяли участь художні колективи Центру:
зразковий художній колектив студії сучасної хореографії «Стиль життя»(керівники Лісогор А.С., Алєйнікова А.О.);
- зразковий колектив школи естрадної майстерності «Зоряний дощ»(керівники Павлюченко Н.В., Бєляєва А.В.);
- колектив естрадного танцю «Імпульс»(керівник Сахно А.Л.);
- колектив естрадної студії «Пролісок»(керівник Чабан М.Г.);
- колектив гуртка «Hip-hop»(керівник Галатов Б.М.);
- гурток танцювальної гімнастики «Натхнення»( керівник Бєлікова Д.В.);
- вокальна Арт-студія «SiLena» (керівники Родоманова О.В., Дем’яненко С.О.).
Наші вихованці виступали на одній сцені з провідними акторами Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки та української поп-зірки Світлани Тарабарової. На майдані панувала справжня атмосфера новорічного свята та була відчутна неймовірна енергетика! Наші діти лишились Мега задоволеними і чекають вже наступних запрошень на велику сцену міста!

Майдан "Новорічний"

24.12.2017р.

gallery/25626998_1328571233913681_2651578390280089182_o

22 грудня у Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості відбулась благодійна акція – новорічне свято для дітей пільгових категорій під патронатом міського голови «У гості до казки». Привітати особливих гостей завітав Мелешко Владислав Вікторович заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кам’янської міської ради, який разом з традиційними улюбленими новорічними персонажами – «Дідом Морозом» та «Снігуронькою» подарував дітям музичну казку «Попелюшка».
До речі, казка «Попелюшка» - це творче результат ефективної взаємодії провідних художніх колективів Центру. Режисерами – постановниками останньої стали керівники театру юного актора «Сузір’я» Єрьомін Сергій Олександрович та Щербина Олександр Григорович, головні ролі виконували вихованці колективу «Сузір’я» та талановиті педагоги Центру – в якості харизматичного короля постав Щербина Олександр Григорович; роль одіозної та екстравагантної мачухи «Попелюшки» вдало виконала керівник колективу естрадного танцю «Імпульс» - Алла Леонідівна Сахно; а неймовірно ніжною та неординарною «Хрещеною Феєю» стала Анастасія Сергіївна Лісогор, керівник зразкового колективу студії сучасної хореографії «Стиль життя»; пажами та придворними керувала Анастасія Василівна Бєляєва, керівник хореографічної групи зразкового колективу школи естрадної майстерності «Зоряний дощ»; разом з вихованцями – казковими персонажами брала участь в хореографічних постановках Анастасія Олександрівна Алєйнікова, керівник зразкового колективу студії сучасної хореографії «Стиль життя». 

Новорічне свято для дітей пільгових категорій під патронатом міського голови "У гості до казки"

24.12.2017р.

Робили казку динамічною та напрочуд реалістичною вихованці колективів, як згадувалось раніше, театр юного актора «Сузір’я», зразковий колектив школи естрадної майстерності «Зоряний дощ», зразковий колектив студії сучасної хореографії «Стиль життя» та колектив естрадного танцю «Імпульс». 
Вокальні партії виконували безпосередньо Єрьомін Сергій Олександрович та Аліна Дорошенко – виконавиця головної ролі «Попелюшка»(вихованка театру юного актора «Сузір’я» та зразкового колективу школи естрадної майстерності «Зоряний дощ», керівник Павлюченко Наталя Василівна.). Озвучував захід – Чернявський Сергій Олександрович, надавав світових спец. ефектів та допомагав у створенні звукозапису Мелащенко Євген Олексійович, мультимедійний супровід здійснював Пелих Сергій Борисович. Підготовкою та розробкою сценарію свята займались керівники театру юного актора «Сузір’я» Єрьомін Сергій Олександрович, Щербина Олександр Григорович та культорганізатор Байрак Ірина Сергіївна.
Окремо хотілось би зазначити, що основному святу в залі видовищних заходів Центру передувало масове дійство у фойє закладу під назвою «Дід Мороз і ЛІТО», сценарний задум якого було створено Іриною Сергіївною Байрак. 
У «масовці» взяли участь в якості казкових персонажів «Краплинки», «Крижинки», «Сніжинки» та «Снігуроньки» - вихованці театру юного актора «Сузір’я», їх помічниками стали налаштовані по-літньому вихованці естрадної студії «Пролісок»(керівники Маргарита Георгіївна Чабан та Євген Юрійович Грицай), білосніжні і дуже милі «Сніжинки» та яскраві «Тролі» колективу естрадного танцю «Імпульс»(керівник Сахно Алла Леонідівна), наш незмінний «Дід Мороз» - Єрьомін Сергій Олександрович та супер-тітонька «Спека» у виконанні Ірини Сергіївни Байрак.
Рівень емоції від проведеного свята сягнув справжнього апогею! Наші творчі колеги й вихованці виклались на всі 100 за для позитиву і гарного настрою наших особливих гостей та отримали відповідну віддачу і задоволення!
У святі взяли участь 262 вихованці Центру.
Наступний показ новорічного симбіозу масового дійства під назвою «Дід Мороз і ЛІТО» та музичної казки «Попелюшка» відбудеться вже 26 грудня об 11:00 для учнів молодшого і середнього віку в межах довгострокового проекту «Разом з класом» та вихованців Центру; 29 грудня об 11:00 казка знову завітає для маленьких глядачів запрошених гостей; 3 та 4 січня показ новорічного свята відбудеться для дітей освітян, початок об 11:00.

gallery/25626280_1328568213913983_3909507892145055412_o

Дід Мороз і ЛІТО або феєрверк талантів. УМКА

28.12.2017р.

Вчора, 27 грудня, у наш Центр завітала справжня спека! Вона спробувала зіпсувати Новий рік, але завдяки старанням вихованців філії Умка свято було врятоване! Це був неймовірний концерт в якому прийняли участь: гурток естрадного танцю "Наталі", гурток танцювальної гімнастики "Натхнення", арт - студія "Сілєна" (причому глядачів вражали не лише вихованці, а і їх батьки) та КСТ "Престиж". У вередливу тітоньку Спеку перевтілилася культорганізатор Ірина Байрак, помічники діда Мороза та Снігуронька - це вихованці ТЮА "Сузір'я", а у ролі Діда Мороза, як завжди, був Сергій Єрьомін, керівник ТЮА "Сузір'я". Батьки та діти залишилися дуже щасливими, а організатори і учасники заходу - дуже задоволеними! Особлива подяка мопсу Брюсу (домашній улюблениць керівника КСТ "Престиж" Володимира Кріпака), який зробив це свято незабутнім і неймовірно видовищним! 

gallery/елка цпртадт - 108

Святкуємо Новий рік 2018 РАЗОМ З КЛАСОМ

28.12.2017р.

Довгостроковий проект Центру "Разом з класом" набув новорічного підтексту! 26,27 та 29 грудня ми зустрічали та розважали школярів середніх загальноосвітніх закладів міста. Для зовсім маленьких діток Центр пропонував перегляд музичної казки "Попелюшка", а ось школярам середнього та старшого віку ми надали розваги більш серйозні - танцювали та запалювали разом з Дідом Морозом та Снігуронькою у "Новорічній завірюсі" та "Сніго- party" разом з Іриною Байрак та Людмилою Пастух. Чудова атмосфера новорічних та різдвяних свят була доповнена шаленою енергетикою захоплених дитячих сердець! Фотозвіт додається! Слідкуйте за афішами проекту "Разом з класом"! Обіцяємо, що Новий 2018 рік готує НАШОМУ глядачеві круті зміни та сюрпризи!

Насичений передноворічний план масових заходів Центру був аж занадто насиченим та емоційним, на разі можемо сміливо стверджувати про вдале його втілення! Художні колективи закладу( танцювально-спортивний клуб "Сокол", театр юного актора "Сузір'я", зразковий олектив школа естрадної майстерності "Зоряний дощ", зразковий колектив студія сучасної хореографії "Стиль життя", естрадна студія "Пролісок", колектив естрадного танцю "Імпульс") довели, що можуть змалювати тематичне дозвілля будь-якої аудиторії. Цей факт знайшов підтвердження у проведених заходах за соціальним замовленням: 28 грудня наші вихованці на чолі з керівниками дитячих творчих колетивів дарували новорічний настрій у вигляді концертної програми "Свято в кожен дім" дітям працівників Міськ.водоканалу та працівникам КП "Трамва", а 29 грудня найбільше запам'ятається містянам та усім небайдужим до дитячої творчості черговим показом казки "Попелюшка".

gallery/26060276_168181383934882_4735301993854490357_o

Казка відбувається тоді, коли до неї готуються!

07.01.2018р.

Будь-який захід - це спершу ідея, нескінченні сперечання в позитивному ракурсі у пошуках істини, розробка стратегічного плану дій, колосальна робота педагогів з дітьми та величезна купа організаційних питань. Те, що ми бачимо, те - чим ми захоплюємось, те від чого іноді хочеться плакати від щастя - насправді величезна творча праця. Коли ми бачимо кінцевий продукт, якісний та цікавий, ми дуже рідко замислюємось над дрібницями, які насправді і створюють всі передумови для втілення творчого задуму. В цій публікації адміністрація Центру виносить непомірно велику та щиру подяку "бійцям невидимого фронту", тим самим незамінним людям, які роблять все можливе, а іноді і неможливе, для того, щоб увага глядача була зосереджена виключно на наших дорогоцінних дітях на сцені...

gallery/26233297_1341001172670687_5390183857023310233_o
gallery/26233196_1341001019337369_5434081540512707234_o
gallery/26220506_1341004079337063_7415913103606819271_o

З питаннями чистоти, тепла, затишку, безпеки та комфорту займаються наш турботливий технічний персонал: швейцари-гардеробники, сторожі, прибиральниці, робітники, електрики на чолі зі своїми керівниками заступником директора з АГР Білоус Наталею Олександрівною та Діуліною Надією Миколаївною. Наші чарівники та чарівниці ретельно слідкують та оберігають атмосферу дитинства у ЦЕнтрі.
Безперечно, жодне новорічне чи різдвяне свято неможливо уявити без тематичного антуражу - яскравих вогників та морозно-ялинкових мотивів. Цього року прикрашали традиційно вестибюль закладу у стилі української народної зимової казки Устименко Людмила Володимирівна( керівник гуртка СТЕП) та Волкова Вікторія Леонідівна(завідувач туристсько-оздоровчим відділом, керівник клубу "Орлан"); на стендах була представлена змінна виставка дитячих робіт "Крапельки-бурульки" нашими художниками Юшмановою Ольгою Валеріївною(керівник студії "Арт"), Палійчук Нінель Анатоліївною(керівник зразкового колективу "Живопис та графіка") та Бойко Валентиною Олексіївною(керівник гуртка "Петрикіський розпис"). Святкову ялинку у фойє натхнено прикрашали Усенко Олександра Миколаївна (керівник гуртка "М'яка іграшка"), Кравець Людмила Василівна(керівник гуртка "Лялькова майстерня"), місце для видачі новрічного настрою та подарунків люб'язно прикрасила Осипенко Надія Йосипівна(керівник гуртка "Дизайн одягу"). Загальне мереживно-зимову диво-атмсферу створила художник-оформлювач закладу Юшманова Ольга Валеріївна разом з майстрами на всі руки Чернявським Сергієм Олександровичем та Мелащенко Євгеном Олексійовичем, нашими звукорежиссерами.
Над оздобленням сцени працювала ціла творча група: ідейний пошук вели керівники театру юного актору "Сузір'я" Щербина Олександр Григорович та Єрьомін Сергій Олександрович, електронну форму ідеї втілив Пелих Сергій Борисович(керівник гуртка "Комп'ютерний дизайн та анімація", "Цифрове фото"). До створення воріт, п'єдисталу, трону та карети долучились: Полонська Єлизавета Валеріївна(керівник гуртка образотворчого мистецтва), Юшманова Ольга Валеріївна, Бойко Валентина Олексіївна та Осипенко Надія Йосипівна, Єрьомін Сергій Олександрович, Щербина Олександр Григорович, Мелащенко Євген Олексійович та Чернявський Сергій Олександрович.
Окреме "дякую" хочеться висловити Будинку культури "Хімік", весільному салону "Біла орхідея", ательє мод "Фасон", персональному дизайнерові костюмів зразкового колективу студії сучасної хореографії "Стиль життя" та костюмеру Центру Олені Василівні Шевченко за створення доречних та гідних образів наших казкових героїв.
Музичний супровід, якісне озвучування заходів втілювали наші звукорежисери Чернявський Сергій Олександрович та Мелащенко Євген Олексійович. Мультимедійний супровід здійснював Пелих Сергій Борисович.
Слова подяки висловлюємо за неперевершені світлові та димові ефекти нашому сценічному товаришеві Віталію Нессену. Підтримку та реалізацію творчих задумів втілювали разом з керівниками художніх колективів організзаційно-масовий відділ Центру - Грицаєнко Ганна Сергіївна(завідувач відділом) та культорганізатор Байрак Ірина Сергіївна.
Багато з наших помічників забажали лишитись осторонь від публічних слів подяк та оголошення прізвищ, проте, ми пам'ятаємо та щиро завдячуємо нашим спонсорам та небайдужим людям, адже маємо щалений успіх загальної справи та, що вельми-важливо - задоволення! 
Дякуємо всім тим, хто брав участь у підготовці Новорічних свят! Ми це зробили!

Ми не дорослішаємо - ми змінюємось!

10.01.2018р.

Центр нарешті може похвалитись новим ЛОГОТИПОМ, змістовим та іншим! Нагадаємо, що у листопаді-грудні цього року ми влаштували конкурс для вихованців нашого Центру на вигадку нового логотипу нашого закладу. Ідей була величезна купа, наші діти в котре довели, що відчувають серцем те, що роблять! Ми врахували дитячий світогляд та світові тендеції маркетингу і винайшли його). Активну участь у оголошеному арт-змаганні на креатив взяли вихованці зразкового колективу "Живопис та графіка"(керівник Нінель Палійчук) та гуртків "Комп'ютерний дизайн та анімація", "Цифрове фото"(керівник Пелих Сергій Борисович). Батл ідей був незабутній! Я і обіцяли, за вдалий творчий пошук та найбільшу кількість та приємний сюрприз отримує Велика Євгенія - вихованка гуртка "Комп'ютерний дизайн та анімація"(керівник Пелих С.Б.). Женя, ти- молодець! Дякуємо за натхнення!

Новорічний експромт

10.01.2018р.

Одне з улюблених свят, на яке учні всіх класів чекають з нетерпінням – Новий рік. І не дивно: в ньому багато ігрового, казкового, яскравого.
Так, під час канікул на базі СЗШ№6 у рамках проекту «Разом з класом» методистом Центру ПР та ДТ Пастух Л.А. були проведені КВК «Новорічний експромт» та конкурсно-розважальна програма «Зимова фантазія». Діти з задоволенням малювали символ року – собаку, створювали креативні ялинки, заплітали косу Снігурки, танцювали собачий вальс, приймали участь у новорічному танцювальному марафоні «Маскування».
Завжди родзинкою свят є виступи колективів: оркестру духових інструментів (керівник Мізюліна Т.В.), гуртку «Зорепад» (керівник Алябідєва В.М).
Було весело! Здоровий сміх, добра усмішка та новорічний настрій залишаться на цілий рік! Пастух Людмила Анатоліївна

Відпочинок той, що треба!

Вже традиційно для вихованців гуртка "Юний турист" (керівник Осипенко І.Г.) стали навчально-тренувальні збори в ТК"БУКОВЕЛЬ ". На вихованців чекали незабутні враження та емоції. На Різдво діти поринули в атмосферу ураїнського родинного свята, почули стародавні колядки та віншування, що передавалися прадідами сучасній молоді. Відпочинок - той, що треба! 

Тож до нових зустрічей.

10.01.2018р.

Відкритий чемпіонат зі стрільби з лука. м. Кам'янське

12.01.2018р.

5 січня на базі СЗШ № 30 змагались 25 лучників віком від 9 до 50 років, серед яких були спортсмени Дніпра, Запоріжжя, Жовтих Вод та Кам'янського.Учасники змагань виконували вправу М3х2(60 стріл на дистанції 18 м), після якої відбувались змагання за олімпійською системою, що визначили переможців. 
Отже, призові місця розподілились наступним чином:
- серед дорослих
І місце - Білоногов Богдан, Центр ПР та ДТ, м. Какм'янське;
ІІ місце - Юркевич Андрій, Центр ПР та ДТ, м. Какм'янське;
ІІІ місце - Нос Юрій, клуб "Таргет", м. Дніпро;
- серед кадетів
І місце - Демяненко Олександр, Центр ПР та ДТ, м. Какм'янське;
ІІ місце - Бережний Олександр, клуб "Спартак", м. Запоріжжя;
ІІІ місце - Кравець Владислав,Центр ПР та ДТ, м. Какм'янське;
- супер-кадети (хлопці)
І місце - Башкіров Артем, Центр ПР та ДТ, м. Какм'янське;
ІІ місце - Мар'яненко Кирило, Центр ПР та ДТ, м. Какм'янське;
ІІІ місце - Малишко Андрій, Центр ПР та ДТ, м. Какм'янське;
- супер-кадети (дівчата)
І місце - Гавриленко Олександра, клуб "Спартак", м. Запоріжжя;
ІІ місце - Каптюх Анастасія, клуб "Спартак", м. Запоріжжя;, Центр ПР та ДТ, м. Какм'янське;
ІІІ місце - Шепель Вікторія, Центр ПР та ДТ, м. Какм'янське.
Змагання відбулись за підтримки директора СЗШ № 30 Кардашовій Ірині Володимирівні та директора "Центру поліграфії" Антіпова Олексія. Організатор змагань Домрачєв Володимир Ілліч, керівник гуртка стрільби з лука та адміністрація Центру позашкільної роботи та дитячої творчості щиро вдячна перерахованим вище людям, а також самим спортсменам, які взяли участь у змаганнях.
До речі, вихованці гуртка стрільби з лука Центру ПР та ДТ м. Кам'янське розпочинають інтенсивну підготовку до Чемпіонату України серед кадетів та юніорів у м. Черкаси, який відбудеться на початку лютого поточного року.

gallery/26220005_1345081872262617_3880865908212350482_n

Напередодні ще одного новорічного свята, 12 січня, у музеї міста Кам'янське відбулось урочисте нагородження учасників виставки-конкурса "Зима- чарівниця". Серед учасників конкурсу були більше 50 вихованців гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтв: гурток "Креативний дизайн"(керівник Пехотинская Р.Р.), гурток "М'яка іграшка"(керівник Александра Усенко), студія "Арт"(керівник Ольга Юшманова), гурток "Петриківським розпис"(керівник Валентина Бойко), зразковий колектив "Живопис та графіка"(керівник Палийчук Нінель), гурток "Креативне рукоділля"(керівник Братковська С.А.). У заході також взяли участь вихованці зразкового колективу школи естрадної майстерності "Зоряний дощ"(керівники Наталья Павлюченко та Nastya Belyaeva), які своїми тематичними виступами створили справжню святкову атмосферу!

Зима-чарівниця

12.01.2018р.

gallery/imgonline-com-ua-resize-fppwu0fundjyb
gallery/23915661_1739030946403347_2975529870582135001_n
gallery/24273485_1308422779261860_4227922635556507315_o

Відпочили на УРА!

З 03.01.18 по12.01.18 року група туристів клубу«СТЕП» відвідала мальовничий Карпатський гірсько-лижний курорт «БУКОВЕЛЬ», де провела навчально-тринувальні збори з гірсько-лижного туризму під керівництвом керівника клубу Устименко Людмили Володимирівни. 
Новачків навчали випускники клубу скаут-інструктори Власенко Євгеній та Устименко Андрій. Діти, які не вперше брали участь у зборах, катались на гірських трасах підвищеної складності. Всі новачки оволоділи майстерністю катання на гірських лижах початкового рівня.
Погода побалувала. Відпочили на УРА!!!

14.01.2018р.

gallery/26962300_1353939034710234_7725754719867437414_o

30.10.2017р.

02.11.2017р.

Перші змагання 2018

27.01.2018р.

Перші змагання для СК «Орлан» в 2018 році почались з участі у Чемпіонаті області зі спортивного гірського туризму в залах серед дорослих та юніорів, який пройшов 26-28 січня 2018 року у м. Вільногірськ. В змаганнях прийняла участь 21 команда з міст Верхньодніпровська, Вільногірська,Дніпра, Запоріжжя, Кам’янського, Кривого Рогу. Учасники команд клубу «Орлан», керівник Волкова В.Л., достойно представили наш Центр на змаганнях. На дистанціях «рятувальні технічні прийоми» та «гірські перепони» посіли два перших, одне друге та два третіх місця, в загальному заліку – 1 та 2 місця.

Ну-мо, дівчата!

27.01.2018р.

25 січня у Кам'янському, на базі Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, змагались у творчих перегонах під красномовною назвою "Імперія Краси" змагались 36 дівчат за звання найсильніших та наймайстереіших красунь Кам'янського. Організатор свята - компанія "Імперія Ірини Коваленко" та особисто її власниця та ідейний керівник пані Ірина Коваленко. На святі були присутні поважні гості: міський голова Білоусов А. Л., заступник міського голови з питань виконавчої влади Мелешко В.В., начальник відділу молоді та спорту департаменту з гуманітарних питань Кам'янської міської ради Івашина А.А., головний редактор газети "Событие"Михайло Балтакса та директор рекламного агентства "The Best" Ірина Ирина Кучер. Дівчата під керівництвом наставників "Імперії краси" створювали образи українських символів та презентували журі. Атмосферу створювали колективи школи танців "ТТ' та Центру ПР та ДТ( танцювально-спортивний клуб "Сокол", колектив естрадного танцю "Імпульс", студія танцювальної гімнастики "Натхнення", зразковий колектив студії сучасної хореографії "Стиль життя", зразковий колектив школи естрадної майстерності "Зоряний дощ"). За результатами конкурсу було визначено три команди - переможці , які отримали вітання та їх багато приємних і корисних подарунків! Краса надихає...

gallery/27540044_1362528653851272_5047869937817682389_n

Семінар-практикум "Організаційно-методичні основи екологічного виховання учнів"

07.02.2018р.

Відповідно до річного плану роботи департаменту з гуманітарних питань міської ради 05.02.2018 у Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості відбувся семінар-практикум для молодих класних керівників 1-11 класів закладів загальної середньої освіти зі стажем роботи 1-3 роки за темою «Організаційно-методичні основи екологічного виховання учнів».
Методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань міської ради М. М. Бабенко повідомила про «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів закладів середньої загальної освіти України».

gallery/27629221_1366962720074532_4889863509184574746_o

В теоретичній частині семінару були розглянуті актуальні питання про принципи екологічної освіти та виховання , про формування екологічної компетентності учнів, про використання класними керівниками сучасних форм , методів роботи у екологічному напрямку . 
Методисти Центру ПРтаДТ Котова В.М., Мажуліс І.В в інтерактивній формі надали матеріал про систематичну, педагогічну діяльність, яка спрямована на розвиток екологічної культури особистості. В творчому діалозі педагоги розкрили важливе питання : «Як привчити дітей до екологічно доцільної поведінки ?» В практичній частині семінару методист Центру ПРтаДТ 
Пастух Л.А. підкреслила важливість використання активних та інтерактивних методів роботи в екологічному вихованні.
Молоді класні керівники працювали над вибором форм роботи для дітей різних вікових категорій щодо екологічних свят та подій ,пов’язаних з охороною та збереженням довкілля.
Керівник гуртка Центру ПРтаДТ «Креативний дизайн» Пехотинська Р.Р. провела майстер – клас «Використання вторинної сировини. Виготовлення підставки з паперових трубочок»
На семінарі була представлена виставка робіт для інтер’єру з природних та натуральних матеріалів гуртка «Лялькова майстерня» (керівник гуртка Кравець Л.В.) 
Органічне поєднання різних видів діяльності забезпечує розв’язання всіх завдань екологічної освіти і виховання.

09.02.2018р.

"А ти знаєш, що я знаю?"

"А ти знаєш, що я знаю?" - саме так називалась презентована книга із серії "Моє Кам'янське" міського харазматичного, випромінючого енергетику дитинства, Олега Вікторовича Майбороди.
Олег Майборода народився і живе в нашому місті, написав вже 75 книг, які видавалися в різних містах України. І нарешті, вийшла книга поета в рідному місті. До друку її готувала центральна бібліотека ім. Т.Г. Шевченка за фінансової підтримки депутатів Кам’янської міської ради, присутніх сьогодні в нашій залі: Олександра Залевського і Ігора Максимовича. 
В подальшому у серії "Моє Кам'янське" будуть видаватися книги про наше рідне місто і книги місцевих авторів.
"А ти знаєш, що я знаю?" унікальна тим, що вперше дитячий поет з Кам’янського видається в рідному місті і до роботи над книгою долучився дружній колектив кам’янчан – літературний редактор Дмитро Кубанов, видавці Андрій Яловий, Наталія Ялова, Сергій Троценко. Проілюструвала книжку київський художник Вікторія Дунаєва.
Сам захід відрізнявся неймовірною, дуже теплою та затишною атмосферою. До уваги вдячного глядача була надана у фойє закладу виставка, натхнених вихованців Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, які за своїми відчуттями намагались самі створити ілюстрації до творів Олега Майбороди, надиктовані їх фантазією. Кращі роботи були відзначені самим автором та представником міської бібліотеки. Дітки отримали у винагороду солодкі подарунки та книги з автографом. На сцені було казково. Діти із театру юного актора "Сузір'я" під керівництвом своїх викладачів Щербини О.Г. та Єрьоміна С.О. інсценували кращі, на їх погляд, твори. Додали казковості та яскравості визначній події міста тролі та казкові квіти із колективу естрадного танцю "Імпульс"(керівники Сахно А.Л., Мажуліс І.В.) та запальні дівчата із зразкового колективу студії сучасної хореографії "Стиль життя"(керівники Лісогор А.С. та Алейнікова А.О.), зразкового колективу школи естрадної майстерності "Зоряний дощ"(керівники Павлюченко Н.В., Беляєва А.В.). Родзинкою свята стала гра автора на саксофоні.
Сподіваємось, цей захід лишить приємний післясмак творчої недоказанності та літературного натхнення. Пишаємось нашим містом та безпосереднім знайомством з харизматичною та талановитою, знаковою особистістю нашого міста Олегом Майбородою.
Нагадаємо, що цю книгу можна буде знайти в бібліотеках, дитячих садочках і школах міста Кам’янського!

 Довгоочікуваний ГРАН-ПРІ та одразу 5 перемог!

10.02.2018р.

Гарячі новини та нова плеяда перемог та звань стильних та неповторних дівчат!
10.02.18 Зразковий колектив студія сучасної хореографії "Стиль життя" взяли участь у Міжнародному фестивалі дитячої творчості "Зимова фантазія". 91 вихованка студії ( 5 груп) продемонстрували для поважного журі свої таланти та були відзначені такими нагородами: 
Молодша група , танець "Круті дівчата " - лауреати 1 премії
Середня група В ,танець "Хуліганки"- лауреати 1 премії
Середня група А + підготовча грура А - лауреати 1 премії
Старша група., танець " Запальні ритми"- лауреати 1 премії
Концертна група ,танець " Крила" та " Присвята воїнам"-лауреати 1 премії. 
Також колективу було вручено найвищу нагороду фестивалю - Гран-прі, "Стиль життя" отримав сертифікат на 1000 євро на відпочинок у таборі "Вместе" (Болгарія).
Київ наш! Справу зроблено! Бажаємо дівчатам, їх супроводжуючим членам батьківського комітету та, безпосередньо, зірковим керівникам колективу -Анастасії Сергіївні ЛІсогор та Анастасії Олександрівні Алейніковій гарного відпочинку у столичній атмосфері та незабутніх емоцій! З нетерпінням чекаємо на крутий фото-звіт зі змагань! Пишаємось від душі! https://www.facebook.com/groups/679604588895042/

gallery/27750826_203864527016307_9196308328542156982_n
gallery/27797905_1370220976415373_3251182900841526997_o

Скоро. "Віват, талант!"

10.02.2018р.

Дуже скоро, наприкінці лютого у Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості розпочнеться традиційний міський фестиваль дитячої творчості "Віват, талант!" і Кам'янське охопить талановита юнь своїми надбаннями та творчою боротьбою! Буде цікаво! Надаємо орієнтовний графік проведення конкурсів-оглядів. Положення про проведення конкурсу читайте на нашому сайті(вкаладка "Конкурси").

Престиж перемагає знов!

10.02.2018р.

11 лютого у місті Дніпро відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців. На цей раз на турнір приїхало більше ніж 600 пар із Запоріжжя, Мелітополя, Павлограду, Дніпра та Кам'янського. Вихованці КСТ "Престиж" (тренер Кріпак Володимир Володимирович) філії "Умка" нашого Центру на дуже високому рівні показали свою майстерність. Так призерами і переможцями стали:
1-місце Мікулович Поліна, Звоник Вероніка(соло Ювенали 2);
2-е місце Гурик Діана, Коваль Катерина;
3-е місце Пінчук Максим та Загородня Богдана, Гаврилов Тимофій та Олексів Стефанія,Тристан Юля.
За один крок від перемоги опинилися фіналісти турніру Резник Максим та Трофименко Руслана, Мединський Іван та Штепенко Софія, Лозовий Олег та Підгурська Софія, Ступаренко Михайло та Гога Софія, Костренко Володимир та Калисецька Яна.
Вітаємо наших вихованців, пишаємось ними та бажаємо нових перемог та звершень!

gallery/27657102_1768799006759874_1539517781159101767_n

Вихованець гуртка інформатики та комп'ютерної техніки(керівник Лебедєва Е.В.) Данило Бітько 05.02.2018р. взяв участь в Обласному конкурсі "Капітошка". Хвилюємось та з нетерпінням чекаємо на результати Данила... Дочекались! Данило отримав ІІІ переможне місце на вищезазначеному конкурсі!

Капітошка приніс перемогу!

12.02.2018р.

gallery/27750378_1372006979570106_1461426991299035623_n

LOVE-party разом з класом!

14.02.2018р.

14 лютого - свято, що зайняло поважне місце серед зимових свят наших містян. Тому саме цього дня у нашому Центрі гучно та з особливим захопленням розважались учні молодшошо та середнього віку середніх загальноосвітніх закладів номер 8 та 12. Особливо яскравим свято запам'ятається закоханим в життя юним глядачам-учасникам завдяки динамічній розважальній програмі від Ганни Ігорівни Чеканнікової, запальним та рухливим флешмобам, тематичним сюрпризам та виступам вихованців зразкового колективу школи естрадної майстерності "Зоряний дощ" та його керівникам Наталья Павлюченко та Беляєвій Анастасії.Гарне свято - позитивні діти та змістовне дозвілля-перевірена часом формула успіху у проведенні заходів в межах довгострокового проекту "Разом з класом".

gallery/28056764_1374092582694879_5933175525152375828_n

Святий Валентин завітав до УМКИ

14.02.2018р.

Святий Валентин вчора просто не міг залишитися осторонь і завітав на дискотеку до філії "Умка" нашого Центру. Вечір видався насиченим і дуже веселим! Ліричні і динамічні номери від гуртка танцювальної гімнастики "Натхнення" створили загадкову атмосферу, а номер солістки колективу Вероніки Малої зачарував своєю ніжністю. Маленькі зірочки арт-студії "Сілєна" (Пеклун Каміла, Маша Шкрябай та ансамбль гуртка) зачарували гостей піснями про кохання. Елегантний джайв та експресивна румба від вихованців спортивного танцю "Престиж" Михаило Ступаренко та Гога Софія просто підірвали зал своєю шаленою енергетикою. А керівник ансамблю духових інструментів "Мелодія" Пудов Олександр Анатолійович підкорив гостей романтичним виконанням невмирущого хіта "Love story". Окрему увагу на святі привертали до себе фотозони неймовірної краси та романтичне оформлення залу. Ця чарівна атмосфера була створена руками Єлизавета Полонская, керівником гуртка образотворчого мистецтва. Ну, і, звісно, те, що коїлося на танцмайданчику не передати словами! Шалені танці, ігри, зізнання у коханні та численні конкурси! Наші гості залишилися дуже задоволеними, щасливими і, найголовніше - закоханими у дитинство!

gallery/27858539_1769957363310705_7875279793553712601_n

15 лютого вперше в нашому місті відбувся спортивно-масовий захід «Яскравий рух!», який об’єднав 14 закладів, що пропагують здоровий, активний, спортивний спосіб життя. Серед вищезгаданих відзначився Центр позашкільної роботи та дитячої творчості.
На сцені кіноконцертного залу «Мир», який гостинно та тепло зустрічав учасників танцювального марафону, ми побачили більше, ніж п`ятсот учасників та спортсменів! 
Нагадаємо, що організатором заходу був Департамент з гуманітарних питань КМР та комунальний заклад «Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Кам’янської міської ради за ініціативи і підтримки міського голови Андрія Леонідовича Білоусова. На святі були присутні поважні гості.
Центр позашкільної роботи та дитячої творчості ніс на собі відповідальну місію. 
Святкову, динамічну креативно-розважальну атмосферу створювали наші харизматичні ведучі - Олексій Кирик та Ганна Чеканнікова, їм допомагали незабутні білосніжні аніматори Фйокі та загадковий і мовчазний мім Нікіта із театру юнного актора «Сузір’я» (керівники Єрьомін С.О. та Щербина О.Г.). Захід озвучували звукорежисери Центру Чернявський С.О. та Мелащенко Є.О. Презентаційний ролик Центру створювали Пелих С.Б. та Лісогор С.Л., афішу створила художник-оформлювач Юшманова О.В.
До речі, позитивними рухи були сьогодні не тільки на сцені! Протягом всього марафону наймолодших учасників та їх батьків чекала програма у розвивально-розважальному дитячому клубі «Непоседы» від вихованців театру юного актора «Сузір’я» (керівники Єрьомін С.О. та Щербина О.Г.), школа малювання та майстер-класи у холі закладу з неймовірно талановитими художниками із зразкового колективу «Живопис та графіка»(керівник Палійчук Н.А.) та гуртка «Петриківський розпис(керівник Бойко В.О.). За участь в конкурсній програмі невгамовні малюки, художники та найактивніші вболівальники отримали приємні подарунки та сертифікати учасників фестивалю від міського голови. 
Неймовірно активний яскравий день фестивалю включав себе насичену та вельми цікаву програму від концертного блоку хореографічних колективів Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, а саме:
1. «Самба» - клуб спортивного танцю «Престиж», керівник Кріпак Володимир Володимирович;
2. «Хуліганки» - зразковий художній колектив студія сучасної хореографії «Стиль життя», керівник Лісогор Анастасія Сергіївна;
3. «Star dance» - зразковий художній колектив студія сучасної хореографії «Стиль життя», керівник Алейнікова Анастасія Олександрівна;
4. «Жовтогарячі промені» - гурток сучасної хореографії «Наталі», керівник Протасюк Наталія Володимирівна;
5. «Давай танцуй» - група хореографії зразкового художнього колективу школи естрадної майстерності «Зоряний дощ», керівник Бєляєва Анастасія Василівна; 
6. « В ритме сердца» - студія танцювальної гімнастики «Натхнення», керівники Бєлікова Дар’я Вадимівна, Олексів Наталія Олександрівна;
7. «Stanga» - колектив естрадного танцю «Імпульс», керівник Сахно Алла Леонідівна;
8. «Запальні ритми» - зразковий художній колектив студія сучасної хореографії «Стиль життя», керівник Лісогор Анастасія Сергіївна; 
9. «Самба» - танцювально-спортивний клуб «Сокол», керівники Сокол Сергій Борисович, Сокол Олена Григорівна;
10. «Центр-Мікс -Яскраво» - танцювальні колективи Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, в якому взяли участь аж 175 учасників!

Виступи художніх дитячих колективів нашого закладу були дійсно гідними та цілковито відповідали енергетичному та змістовному посилу заходу! Сподіваємось, що кожен з наших вихованців мав можливість проявити свій талант та отримав незрівнянне задоволення від спілкування з колегами по паркету! 
Ми за яскраве життя! Ми за яскравий рух!
Всім безпосереднім учасникам заходу, вихованцям Центру, керівникам художніх колективів, інформаційно-методичному та організаційно-масовому відділам, задіяним у організаційному і творчому процесі, щиро завдячує адміністрація Центру, ви – найкращі! 
Чекаємо на яскравий фото-звіт із заходу!

"Яскравий рух!"

14.02.2018р.

gallery/27982969_1374946049276199_2617582370598016492_o

"Переможна РУКАВИЧКА"

Схоже на те, що наші туристи не сумували цих вихідних! Спортивний клуб "ОРЛАН". Традиційні змагання "Рукавичка-2018", м. Вільногірськ. У змаганнях взяли участь 16 команд з міст Запоріжжя, Дніпра, Кам'янського, Верхньодніпровська, Вольногірська, Криничанського району, Магдалинівського району, Кривогу Рогу. Маємо чудовий резкльтат: ІІІ- командне місце, в особтстому заліку ІІ місце Василина Марії, ІІІ місце Дереч'янко Ілля.

18.02.2018р.

gallery/28056156_1377843138986490_9188781842279397644_n

Результативно та зоряно!

Нарешті! Конкретика перемог! 
Зразковий колектив школи естрадної майстерності "Зоряний дощ"(керіник Павлюченко Наталя Василівна) став учасником Міжнародного фесивалю "Зоряне сяйво" у м. Дніпро. Результ: І місце, 3 -ІІ місця та 1 - ІІІ.
Усі вихованці отримали сертифікати на 50 євро для поїздки на конкурс до Болгарії. Міжнародний фесиваль "Зоряне сяйво" - конкурс високого рівня, організатори якого кожного місяця проводять заходи в різних містах Європи. За словами керівника вокалістів боротьба за призові місця була напруженою, адже всі конкурсанти дуже сильні та талановиті... Але тим і солодша перемога! Наші вітання!

18.02.2018р.

gallery/28060924_1377856548985149_5330855697524329100_o

"Музика любові" дарує перемогу

18.02.2018р.

Кропітка робота в колективі естрадного танцю "Імпульс" (керівники Сахно Алла Леонідівна та Мажуліс Ірина Валеріївна) схоже, принесла ще одну перемогу - ІІ місце! Наші вітання!

gallery/28166475_1377850215652449_4210623997189758470_n

Відбулось попереднє оцінювання робіт конкурсу "See I so" 

20 лютого в студії "Дизайн одягу" (керівник Осипенко Н.Й.) відбулось засідання експертної комісії з оцінювання творчих робіт юних дизайнерів, учасників конкурсу "See I so". Нагадаємо, що у квітні цього року відбудеться презентація конкурсних моделей дизайнерів та урочиста цереморнія нагородження переможців. Слідкуйте за повідомленнями!

20.02.2018р.

gallery/28168394_1379587515478719_9032021774230036_n

Свято "живої музики"

23.02.2018р.

23 лютого Центр гостював в палаці культури "ХІмік" на ювілейному концерті духового оркестру. 2 години "живого звуку", вітань та позитивних емоцій! Іменинникам від імені педагогічного колективу Центру презентували класні авторські подарунки - картину з Петриківкою від Полонської Є.В.(керівник гуртка образотиворчого мистецтва) та пару лялькових янголят Тільда від керівника гуртка "Креативне рукоділля" Братковської С.А.
Музика вічна, поза часом, завжди актуальна, гідна виконання та свого слухача!
До речі, усі бажаючі можуть навчитись грі на духових інструментах в філії "УМКА" Цнтру ПР та ДТ(вул. Київська,7) в гуртку "Мелодія"(кервник Пудов Олександр Анатолійович) . 
Навчайся з нами!

gallery/28167198_1383596808411123_7769557294804076787_n
gallery/28377486_1383598631744274_2424992157874713496_n

Місто Лева зустріло нас привітно та подарувало чергове, та не менш довгоочікуване, Гран-прі "Стиль життя", наші зірочкиФестиваль "Хореографія України 2018". Чудова організація, журі та місце проведення! Ми найкращі! Пишаємося найстаршими вихованками студії!

                                                           Керівник зразкового колективу студії                                                              сучасної хореографії "Стиль життя"

                                              Лісогор Анастасія Сергіївна

Колекцію Гран-Прі поповнено!

26.02.2018р.

gallery/28279747_1383745235062947_7385584926339015051_n

Яскраво та приголомшливо!

26.02.2018р.

"Враження на висоті! Яскраво та приголомшливо!" - саме такі емоції вирують серед вихованців колективу танцювально-спортивного клубу "Сокол"(керівники: Сокол С.Б., Сокол О.Г., Сокол С.С.). Згідно запрошення Української Федерації Спортивного Танцю, перші відкриті обласні класифікаційні змагання зі спортивного танцю «Кубок западного Донбаса - 2018» за підтримки народного депутата А.В. Мартовицького принесли нашим танцівникам відмінні результати:
! місць - 3;
ІІ місць - 5;
ІІІ місць -5!
Емоційну естафету прийнято! І знову наші переможні Соколи на ВИСОТІ!

gallery/28167876_1384496394987831_2634424572079619077_n
gallery/28472099_1384496444987826_7532102780544294200_n

Вітаємо наших переможців!

25 лютого, в морозний сонячний день, вихованці КСТ "Престиж" (керівник Кріпак В.В.) філії "Умка" нашого Центру взяли участь у перших відкритих обласних змаганнях у м.Павлоград. У цей день танцювальний паркет зібрав біля 500 пар з усієї області і не тільки. Свою майстерність приїхали показати спортсмени із Запоріжжя, Дніпра, Кам'янського, Павлограду, Першотравенська, Тернівки. Вихованці Центру гідно представили свій клуб, ставши переможцями, призерами та фіналістами змагань. Наші результати:
1-е місце - Звоник Вероніка, Микулович Поліна, Нестеренко Валерія, Пінчук Максим і Завгородня Богдана, Гаврилов Тимофій і Олексів Стефанія.
2-е місце - Тристан Юлія, Ступаренко Михайло і Гога Софія.
Фіналісти - Резник Максим та Трофименко Руслана, Костренко Володимир та Калисецька Яна. 
Вітаємо наших переможців!!!

26.02.2018р.

gallery/28279494_1774336572872784_6918275762878334336_n
gallery/28276604_1774336426206132_304262957867727121_n

Вітаємо наших переможців!

Навчання - це завжди перспектива!

26.02.2018р.

26 лютого відбувся семінар з латиноамериканської програми з Оленою Мартинюк(м. Київ). Вихованці танцювально-спортивного клубу "Сокол" та клубу спортивного танцю "Престиж" у захваті пізнають таємниці спортивної хореографії від трендового тренера. Сказати, що атмосфера творчої зустрічі надзвичайна- нічого не сказати! Містично-красиво, зачаровуєче-феєрично! Сподіваюємось, що підтягнуті красені та красуні візьмуть найкращий досвід від навчання.

gallery/28471984_1384853458285458_3749785528701949280_n

Зразковий колектив школи естрадної майстерності "Зоряний дощ"(керівник Беляєва Анастасія Василівна) відвідали 25 лютого Міжнародний фестиваль конкурс "artRave" в м. Дніпро, на якому було дуже багато сильних колективів з усієї України. Всі виступи оцінювало відповідальне і компетентне журі. Відтак, вихованки вищезазначеного колективу здобули ІІ поважне місце, з чим, власне, ми і вітаємо дівчат!

Міжнародний фестиваль-конкурс "Art Rave" та наші зоряні дівчата

27.02.2018р.

gallery/78п
gallery/viber imageрро
gallery/27858027_2104973786399971_2309865743627269506_n
gallery/27750472_2104973589733324_7476434992427998816_n
gallery/27867104_2104973579733325_9054704698764247606_n

"Віват, талант!" розпочато. З весною!

01.03.2018р.

Починаючи з 28 лютого спільно з Департаментом з гуманітарних питань Центр позашкільної роботи та дитячої творчості розпочав традиційний фестиваль-конкурс дитячої творчості "Віват, талант!". Нагадаємо, що фестиваль-конкурс художньої творчості «Віват, талант!» закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста проводиться з метою залучення школярів до активної громадської діяльності, до процесу творення духовних цінностей; налагодження соціокультурних зв’язків різних вікових груп учнів; пошуку, вихованню та розвитку художньо обдарованих дітей, підтримки юних талантів.

Міський фестиваль-конкурс шкіл та позашкільних закладів проводиться за номінаціями:

- «Солоспів»

- «Вокальні дуети, тріо, ансамблі»

- «Інструментальна музика»

- «Хореографія»

- «Театральне мистецтво»

- «Декоративно-ужиткове мистецтво»

- «Технічна творчість»

- «Образотворче мистецтво»

- «Кіномистецтво та анімація»

28 лютого глядач спостерігав за солістами-вокалістами молодшої вікової групи віком від 6 до 9 років. Милі виступи зовсім юних виконавців, їх перші кроки у пізнанні вокального мистецтва оцінювало кваліфіковане та поважне жюрі (запрошені педагоги музичних шкіл та музичного коледжу). Маленькі виконавці не розчарували та виправдали очікування своїх педагогів-наставників. Після перегляду всіх виступів, можна було прийти до висновку, що у Кам'янському підростає чудова зміна, співоче та дуже творче покоління.

gallery/28379412_1387339598036844_8335442916115219651_n
gallery/img_4703

Співаємо яскраво. Віват, талант!

Засніжене 1 березня стало гучним та непомірно яскравим. Своїми відмінними вокальними номерами зустріли весну вокалісти конкурсу-огляду дитячої творчості "Віват, талант!"віком від 10 до 14 років. Було, що послухати: іноді перехоплювало подих від глибоких переживань співаків, а іноді їх спів просто приголомшував професійним звучанням та подачею. Не дивлячись на те, що конкурсно-оглядовий день закінчено, журі досі обговорює результати двох днів. Результати конкурсантів буде опобліковано в електронних джерелах Центру 5 березня, в понеділок.

02.03.2018р.

Віват, талант! Дорослі!

Віват, талант! Саме в цей час у Центрі відбувається огляд у номінації "Солісти- вокалісти" серед конкурсантів старшої вікової групи (від 14 до 17 років) серед учнів закладів середньої загальної та позашкільної освіти. Таланти набувають своєї сили... Вік, а отже, і досвід має значення! Конкурсанти вражають не тільки образами, силою свого голосу, а й відвертістю своїх почуттів! Приємний висновок цього дня - вихованці вокальних колективів послідовні у своїх вподобаннях, які талановито зростають та збагачуються знаннями! Можна тільки поспівчувати поважному журі, адже сьогодні на них чекає складний процес оцінювання

01.03.2018р.

Дебют второго поколения лучников Каменского

04.03.2018р.

25 – 28 в Черкасах прошел Чемпионат Украины по стрельбе из лука среди кадетов. Нашу область в этот раз представляли юные лучники клуба “Орлан” Центра внешкольной работы и детского творчества. Четверо из шести ребят впервые вышли на рубеж столь ответственных соревнований.

gallery/28827907_827292897439653_4812911060429243388_o

Конечно перед дебютантами не всегда ставят задачу стать лидерами, здесь задачей является победить свое волнение и показать свой лучший тренировочный результат. Как тренер ребят, могу сказать что очень трудно было одновременно оказывать помощь шести лучникам стоящим на разных щитах, стреляющим одновременно. Поэтому решающим было настроить ребят на техническое выполнение выстрелов перед стрельбой. Далее все зависили от их умениясконцентрировать свое внимание на технике, невзирая на переполненную арену (220 спортсменов + тренеры, судьи, болельщики).

gallery/28515023_827293624106247_6995868717974973272_o

Итог: с задачей справились только на 80%. Двое: Александр Демьяненко и Кирилл Соколовский заняли 17 место из 40 стрелков младших кадетов. В командных соревнованиях после квалификации были 9ми среди 11 команд. А самое главное приобрели бесценный опыт участия в соревнованиях высшего украинского ранга. Теперь необходимо внимательно обсудить и устранить все допущенные просчеты.
В заключении хочется выразить большую благодарностьУправлению молодежи и спорта Днепропетровской обладминистрации за финансовую поддержку команды юных лучников.

                            руководитель кружка "Стрельба из лука Домрачев В.И.

 

Батьківський клуб"100 тисяч ЧОМУ ".

Тематичні майстер-класи

05.03.2018р.

5 березня у затишній камерній атмосфері відбулась творча зустріч батьків вихованців із педагогами Центру, які навчали та наочно демонстрували, як саме можна зробити свято весни по-справжньому незбутнім та особливим, створивши власноруч оригінальні та креативні подарунки за мінімум коштів та з максимумом використання фантазії. 
Своїми творчими вміннями ділились з бажаючими Полонська Єлизавета Валеріївна(керівник гуртка образотворчого мистецтва, філія "УМКА"), методисти Пастух Людмила Анатоліївна, Мажуліс Ірина Валеріївна та Котова Віра Миколаївна, Для натхнення своє бачення декоративно-ужиткових вітань надали Палійчук Нінель Анатоліївна(керівник зразкового колективу "Живопис та графіка"), Пехотинська Рита Риспанбеківна(керівник гуртка "Креативний дизайн") та незмінна Бакуменко Тетяна Петрівна. Приємно було знаходитись серед зацікавлених та творчих! Вітаємо усіх з прийдешнім святом ВЕСНИ та сподіваємось, що отриманні навички з виготовлення хенд-мейд сувенірів та активне спілкування в колі однодумців стане у нагоді. До речі, інформаційно-методична служба, організатори цієї березневої міні-толоки, анонсували, що наступна зустріч в межах діяльності батьківського клубу "100 тисяч ЧОМУ" відбудеться дещо в інакшому форматі, передбачається зустріч з психологом, спілкування на актуальні теми. До нових зустрічей!

gallery/28616903_1391305767640227_8435007185905195639_o

Вчора у філію "Умка" завітала весна! Концерт для найрідніших видався напрочуд емоційним, яскравим та дивовижно весняним! Задіяні були усі творчі гуртки. Хореографією захоплювали гурток естрадного танцю "Наталі", гурток танцювальної гімнастики "Натхнення" та КСТ "Престиж". Вокалісти арт-студії "Сілєна" зачарували гостей співом, а ансамбль духових інструментів "Мелодія" - прекрасним виконанням класики. Були у нашому концерті і приємні несподіванки! Вихованці гуртків англійськоїта французької мов та гуртка образотворчого мистецтва декламували вірші, присвячені мамам та бабусям і робили це трьома мовами: англійською, французькою та українською. А вихованці гуртка французької мови ще й заспівали! Отже, наші четці: Верещака Ангеліна, Нікітін Віталік, Каміла Пеклун, Треніни Дар'я, Софія та Данііл, Ровна Олена, Куценко Олександра, Оленич Кирило та Микита, Надольський Данило, Петлюченко Данило, Медвідь Катерина, Мільчевський Михайло, Періжняк Поліна. Батьки і діти були у захваті від концерту і отримали неймовірне задоволення!

В  УМКУ завітала ВЕСНА!

05.03.2018р.

gallery/05.03.2018 концерт умка - 33

6 березня Центр відзначив свято вдячності та тепла. В домашній та комфортній атмосфері вихованці художніх колективів закладу разом зі своїми викладачами та адміністрацією вітали своїх батьків зі святом ВЕСНИ. Було сказано багато слів вдячності та подаровано безліч приємних миттєвостей. Ми в котре дякуємо за щирість почуттів людям, які по-справжньому віддані своїй справі, які допомагають нашим чарівним та талановитим дітям йти своїм шляхом! Дякуємо нашим дорогим батькам! Нагадаємо, що в концертній програмі заходу взяли участь:
1.Театр юного актора «Сузір’я», керівники Щербина О.Г., Єрьомін С.О.
2.Зразковий колектив студії «Стиль життя», керівники Лісогор А.С., Алейнікова А.О.
3.Ансамбль молодшої групи, Денис Каверін, Лісний Іван - естрадна студія «Пролісок», керівник Чабан М.Г.
4. Колектив естрадного танцю «Імпульс», керівник Сахно А.Л.
5.Зразковий колектив школа естрадної майстерності «Зоряний дощ», керівники Павлюченко Н.В., Беляєва А.В.
6. Гурток естрадного танцю «Наталі», керівники Протасюк Н.В., Завгородня О.
7. Гурток танцювальної гімнастики «Натхнення», керівники Бєлікова Д.В., Олексів Н.О.
8. Танцювально-спортивний клуб «Сокол», Сокол О.Г., Сокол С.Б., Сокол С.С.
9. Сафаров Рустам, Арт-студія «SiLena»керівники Родоманова О.В., Дем’яненко С.О.

Вдячна ВЕСНА

07.03.2018р.

gallery/28872901_560251424330145_6002262375369310484_n

11 березня у м.Кам`янське відбулися змагання з бальних танців "Кубок ДМК". На цей раз паркет зібрав біля 500 учасників з різних куточків країни. Вихованці КСТ "Престиж" вкотре продемонстрували свою майстерність і змогли вибороти найвищі нагороди. Переможцями, призерами і фіналістами стали:
1 місце - Тристан Юля, Нестеренко Валерія, Снігуренко Даша, Лопата Данило та Стефанюк Оля.
3-тє місце - Гурик Діана, Сполітак Андрій та Звоник Вероніка, Костренко Володимир та Калісецька Яна, Ступаренко Михайло та Гога Софія.
Фіналісти: Микулович Поліна, Коваль Катерина, Шипуля Олексій та Кирик Стефанія, Кобець Клім та Щербак Олександра.
Пишаємося нашими вихованцями!

Чергові перемоги!

12.03.2018р.

gallery/29067103_1779721192334322_5454152924508717056_n

Спорт може бути красивим!

12.03.2018р.

Спорт може бути красивим! Йому назва - спортивні бальні танці!!! Танцювально-спортивний клуб "Сокол"(керівники Сокол С.Б, Сокол О. Г., Сокол С.С.) - маємо чудові результати: І місць -6(Доброгорський Давид та Треліс Анастасія, Олейник Матвій и Зоря Уляна, Купченко Яків та Козицька Вероніка, Покатилова Мілана, Таран Марія, Гоцуленко Валерія), ІІ місць - 4(Зоря Уляна, Алексєєв Мирослав та Коваленко Єва, Станченко Віолетта, Кірячок Іван та Бородина Катя); ІІІ місць -6(Треліс Анастасія, Шульга Назар та Алейнікова Мілана, Тищенко Коля та Шаповалова Аліна, Толстая Софія, Цицик Даша, Киливник Вероніка, Валілінюк Маша). Довготривалі змагання "Кубок ДМК" у рідному місті принесли вихованцям клубу особливо солодке задоволення!

gallery/29101303_1398016126969191_6186047034533881000_n

Сьогодні майоріло вокальними тантами лівоберіжжя нашого міста. В конкурсі-огляді номінації "Солісти-вокалісти" взяли участь близько 60 дітей. Дитинсво співає, дитинство розвивається, дитинство прагне, єднаючись творчістю! Результати будуть опрацьовані найближчим часом, слідкуйте за публікаціями.

"Вівати" тривають або співоче Лівоберіжжя

12.03.2018р.

gallery/29101693_1398005390303598_5370806579869168103_n

13.03.2018р.

Коли справа стосується знань, часу бракує, весь Світ чекає! Семінар з практикуючим тренером Оленою Мартинюк(м.Київ) в Кам'янському, 11 березня 2018року. Танцювально-спортивний клуб "Сокол" працює на майбутній результат!

Семінар з Оленою Мартинюк

gallery/29177087_1398507213586749_8151843368326005815_n

Співоче Лівоберіжжя

14.03.2018р.

Лівоберіжжя в ракурсі "Віват, талант!"приємно здивувало знов!
15 номерів художньої творчості - 15 незабутніх співочих історій! Враження від сумісної зустрічі глядача, вокалістів, сцени та музики можна описати декількома змістовними фразами - талановито гідно та співочо-музично!

gallery/29214402_1399700150134122_584168740314695720_n

Весняно. Людяно. Співочо.

14.03.2018р.

Весняно. Людяно. Співочо. 60 номерів у номінації "Дуети, тріо, ансамблі" були представлені журі на огляді в межах фестивалю-конкурсу "Віват, талат!". Для містян Кам'яського, справді, цікаве явище! Вокальні колекттви розвиваються та квітнуть разом з весною!

gallery/29176700_1399004546870349_395550297428917234_n
gallery/29178900_1399004506870353_2712144331287624453_n

Танцюємо з "ВІВАТ, ТАЛАНТ!"

15.03.2018р.

15 березня - відсутність вільного тихого місця у Центрі, оригінальні костюмовані колективи, що танцюють буквально всюди! Чудово, атмосферно, ритмічно та драйвово… Насправді, епітетів напрошується дедалі більше, коли стаєш учасником подібного роду заходів. «Віват, талант!» в номінації «Хореографія» - це 66 номерів та близько 1000 захоплених хореографічним мистецтвом дітей! Був складний та яскравий, емоційний конкурсний день, журі закінчило свої обговорення пізнього вечора, з нетерпінням чекаємо на підсумки плідної розмови.

gallery/28698499_1401309063306564_2823942673873879513_o

Наші лучники. Спроба підкорити столицю

15.03.2018р.

"В Киеве прошел 9й традиционный тунир по стрелбе излука “Киевская весна”. В нем приняли участие 113 лучников Киева, Чернигова, Ровенской, Винницкой, Херсонской, Черкасской областей. Впервые на этом турнире участвовали каменчане. Наш город представляли самые юные лучники кружка стрельбы из лука клуба “Орлан” КЗ “Центра ПР и ДТ” КМР. Все они впервые познакомились с этим видом спорта менее года назад и теперь впервые вышли на стрелковый рубеж с целью обретения опыта в столь представительном турнире.. Маша Торохтей, Кирилл Марьяненко, Башкиров Артем, Рыбалко Ваня и Рустам Стрижак выступали в категории супер-кадетов ( 2007 г.рожд. и моложе). Все они успешно прошли квалификацию, что для них уже неплохой результат, и на второй день приняли участие в олимпийском раунде, где в сетовых поединках выяснялись победители соревнований. Здесь наиболее успешным выступлением следует признать стрельбу Рустама Стрижека. Выиграв два поединка он дошел до полуфинала, где в упорной борьбе, лишь в перестрелке уступил сопернику и в итоге стал четвертым. В целом ребята справились с поставленной задачей. Обрели первый опыт соревнований на выезде, познакомились и подружились со своими сверстниками других городов Украины. Теперь мы ждем приезда гостей в наш город для участие уже в нашем турнире “Каменские стрелы” который будет проходить 14 – 15 апреля."

     Володимир Ілліч Домрачев, керівник гуртка стрільби з лука

Лівоберіжжя. Танцюють ВСІ!

16.03.2018р.

 У задоволення, піднімаючись сходами творчості! Ще один конкурс-огляд в номінації "Хореографія" серед хореографічних колективів лівобережної частини міста. Чудова організація, позитивна, гостинна атмосфера творчої зустрічі, нестримна жага перемог конкурсантів та яскраве костюмоване дійство зробили свою справу - свято танцю під егідою "Віват, талант!" відбулось! Фотозвіт додається!

gallery/29063699_2033795313316227_8306157482753916928_o
gallery/29261512_1402866356484168_6322563079127053548_n

Семінар з тактичної медицини для педагогів Центру

17.03.2018р.

Сьогодні педагогічний колектив Центру, а також всі бажаючі відвідали семінар з тактичної медицини "Надання першої допомоги". Нашими лекторами були керівник цивільного корпусу " АЗОВ" Липа Богдан та сан. інструктор, практикуючий лікар швидкої, Євген Маєвський. Знання, що покращують якість нашого життя та дозволяють не впадати в паніку в екстримальних ситуаціях, а, тим більше допомагають бути корисним суспільству, рятуючи чиєсь життя, завжди корисні! Запрошені спікери донесли необхідну інформацію цільовій аудиторії в доступній та лайтовій формі. Від імені адміністрації нашого закладу та усіх присутніх дякуємо за корисні практичні поради та приємне спілкування особисто Богдану Липі та Євгену Маєвському! Сподіваємось, що наступна зустріч не забариться!

Театральна мозаїка

19.03.2018р.

Хоча весна забула, що треба бути весною, 18 березня наш театр юного актору «Сузір’я» (керівники Єрьомін С.О., Щербина О.Г.), здолавши цей негаразд, прибув на призначене місце своєчасно. Адже весняний цвіт в душі маленької людини може розтопити будь-який лід і сніг, тож, закохані в життя, вихованці театру юного актора разом із вихованцями зракового колективу студії сучасної хореографії "Стиль життя"(керівники Лісогор А.С., Алейнікова А.О.) своєчасно подарували глядачу і суддям щорічного обласного фестивалю дитячих театральних колективів закладів освіти «Театральна мозаїка» свої виступи. До речі, до уваги журі та глядача були представлені роботи, над якими ретельно працювали не один місяць, уривок з музичної казки "Попелюшка", другою була трагедія "Таємниця собачого щастя". У «Попелюшці» журі відмітили акторську гру юних акторів, були вражені динамічністю та яскравістю роботи, а завдяки нашим друзям - студії сучасної хореографії "Стиль життя", взагалі, аплодували стоячи! В другій роботі журі захопила самовіддача акторів та режисерські рішення, їх вразив підбір музичного супроводу та «жива» декорація, глядач настільки відчулився історією, яка була представлена на сцені, що не зміг стримати сліз… Сподіваємось, що 27 березня, в визначений термін, в момент оголошення результатів ми також будемо ледь стримуватись від оцінок!

                                                                   Щербина О.Г., керівник ТЮА «Сузір’я»

gallery/28828757_1404757769628360_3470711745708797001_o

Лінія танцю. Танцювально-спортивний клуб "Сокол"

19.03.2018р.

Цих вихідних, а саме 18 березня, над здобуттям нагород плідно попрацювали вихованці танцювально-спортивного клубу «Сокол» на одних з наймасштабніших регіональних змаганнях у Дніпрі - VIII відкритих Всеукраїнських змаганнях зі спортивних танців «Лінія танцю».
Отже, маємо:
ІІ місце(юніори rising star), ІІ місце(юніори open) – Свідрань Андрій та Тарасенко Ліза;
ІІІ місце(St), ІІІ місце(Lt) – Дегтяревський Влад та Яловенко Поліна;
ІІ місце(юніори 2D клас ST) – Караван Гліб, Петрушевська Катерина;
ІІІ місце(юніори 2D клас ST) – Крамар Іван, Мазур Катерина;
ІІІ місце (юніори 2D клас Lt) – Мацапура Олексій та Чегут Катерина.
Високий рівень змагань та значущі результати і це, не дивлячись на замети, негоду та тривалість змагань до пізньої ночі, що, врешті, не стало на заваді! Що може бути краще?

gallery/29426028_1404773559626781_2349297421655034317_n

Педагоги навчаються! САМБА!

20.03.2018р.

Педагоги вміють не лише навчати, а й навчатися і роблять це із великим задоволенням! Не дивлячись на мороз за вікном, у філії "Умка" сьогодні було дуже гарячо! Тут танцювали самбу!!! Керівник КСТ "ПРЕСТИЖ" Кріпак В.В. провів майстер-клас з самби для керівників гуртків у межах плану масових заходів під час канікул. Це було незабутньо, енергійно, весело і повчально!!! Від усього педколективу велике Дякуємо!!!

gallery/29426093_1782766018696506_2691343287834378240_n

Лінго-тур з французської. УМКА

20.03.2018р.

В межах плану масових заходів під час канікул у гуртку французької мови у філії "Умка" відбувся лінго-тур з французької мови. Діти змагалися у знаннях, придбаних під час навчання у гуртку. Вихованці співали, малювали, змагалися один з одним у рівні знань французької лексики. Перемогла, звісно, дружба, але все ж було відмічено найактивніших, найспритніших та найбільш захоплених французькою мовою - це Рівна Олена та Треніна Софія. Канікули почалися вдало!

"МЕЛОДІЯ" на канікулах

20.03.2018р.

Хто сказав, що канікули повинні проходити буденно? Ні! Вони можуть бути повчальними, корисними і...  смачними! Сьогодні у філії "Умка" у гуртку Ансамбль духових інструментів "Мелодія" у межах плану масових заходів під час канікул відбувся справжній шаховий турнір, а опісля - смачне чаювання! Музика лунала лише зі стереосистеми! Музиканти сьогодні займалися приємними справами - просто відпочивали!

gallery/29467980_1782776122028829_5814098001689313280_n

Першість спортивного клубу "ОРЛАН"

20.03.2018р.

17-18.03. Відкрита Першість ск "Орлан" зі спотивного туризму в залах м.Кам' янське КЗ "ЦПРта ДТ".Результати орланівців: рятувально-технічні прийоми 3 місце(2007-2009 р.н.), тур.естафета 2м., особ.-командна першісьть 2м. В особистому заліку серед дівчаток :Василина Марія 1місце, Жидецька Марія 2 м.,серед хлопчіків: 1 місце посів Дерев'нко Ілля.

gallery/29386312_372811789867699_1273557397028062357_n

5 перших місць!

20.03.2018р.

урток сучасноії хореографії школи естрадної майстерності «Зоряний дощ» 18.03.18р. відвідав 7 міжнародний фестиваль-конкурс «Весіння феєрія» у місті Дніпро. Не зважаючи на дуже екстримальну погоду, групи показали дуже гарний результат. Молодша група з номером «Дивний сон» була відзначенна, як найкращий номер, а Наливайко Злату журі виділили і подарували великого ведмедя! Взагалі, в загальному заліку маємо наступне:
- молодша група - І місце;
- старша група - І місце;
- Долговп Даря - І місце;
- Донець Євгенія - І місце;
- Бєляєва Анастасія - І місце.
Всього 5 цінних І місць!
Ми дуже пишаємося нашими досягненнями та плекаємо надію вже на наступну перемогу!

gallery/29064045_1405742106196593_4779859238764163181_o

І відбірковий тур обласного дитячо-юнацького конкурсц "Zефір" у Кам'янському

21.03.2018р.

21 березня в нащому місті стартував обласний юнацько-молодідний фестиваль "Zефір" одночасно в декількох локаціях. Журі проводило огляд конкурсантів в номінаціях "Вокал", " Інструменталісти", "Театральне мистецтво" та "Хореографія". Вітаємо з переходом до наступного туру вихованців колективів: танцювально-спортивний клуб " Сокол", зразковий колектив студії сучасної хореографії "Стиль життя", зразковий колектив школи естрадної майстерності " Зоряний дощ" та театр юного актора "Сузір'я". Готуємось до фінального огляду талантів Кам'янського 25 березня, який відбудеться у палаці культури " Хімік", де на нас чекає багаио сюрпризів та чергова інтрига - визначення переможців за номінаціями!

gallery/29497027_1407624396008364_3043385260283460603_n

З корабля на бал...

21.03.2018р.

Зразковий колектив "Стиль життя" з корабля на бал...
"21 марта состоялся конкурс " Miss Beauty Kamianske" в котором принимала участие выпускница студии Елфимова Мария. Девчонки из концертной группы помагали Марии в исполнении композиции " Незламна" на конкурс талантов. Так же ученицы средней группы В и концертной группы украсили праздник своими номерами "Крила " и " Місяць" . От всей души поздравляем нашу Марию с победой в конкурсе и с новым титулом Мисс Каменское 💋💖". Керівник студії Лісогор Анастасія

gallery/29498024_1407627566008047_8592016200663475846_n

 Співоча перемога

25.03.2018р.

Перемога!!! Учора вихованці арт-студії "Сілєна" (керівники Родоманова О.В. та Дем'яненко С.О.) відвідали відкритий творчо-мистецький фестиваль-конкурс "Нас єднає Дніпро". Дніпро не встояв! Отже:
Квартет «SiLena» - 1-ше місце
Велика Анастасія – 1-е місце
Васьків Єлизавета – 1-е місце
Сафаров Рустам – 2-е місце
Чередник Євгенія – 2-е місце
Чередниченко Дар'я – 2-е місце
Зеркін Ярослав – 2-е місце
Це 100% результат – усі учасники конкурсу зайняли призові місця і ніхто не залишився з порожніми руками! Пишаємося своїми вихованцями!

gallery/29542145_1784737651832676_5272853192499318825_n

 "Zефірні перемоги" Центру

25.03.2018р.

Zефір приніс нові перемоги нашим вихованцям художніх колективів танцювально-спортивного клубу "Сокол" (керівники Олена Григорівна та Сергій Борисович Соколи), театру юного актора "Сузір'я" (керівник Щербина Олександр Григорович, Єрьомін Сергій Олександрович), зразкового колективу студії сучачної хореографії "Стиль життя" (керівники Лісогор Анастасія Сергіївна та Алейнікова Анастасія Олександрівна) та зразкового колективу школи естрадної майстерності "Зоряний дощ" (керівники Павлюченко Наталя Василівна та Беляєва Анастасія Василівна). Дякуємо за супровід та безцінну підтримку батькам наших вихованців! Чудовим доповненням до фінального відбору Кам'янського буда міні-виставка дитячих робіт та майстер-клас з малювання, який відповідально провели керівник студії "Арт" Юшманова Ольга Валеріївна та керівник гуртка "Петриківський розпис" Бойко Валентина Олексіївна.
Zефір - солодке випробування для усіх нас та яскраве доведення тогл, що ми робимо свою справу не даремно! Попереду багато роботи та підготовка то облачного відбору на території "Z". Наші діти гідно представили рідне Кам'янське. Ви - найяскравіші та найкращі! Бажаємо Вам бути здоровими, натхненими та непереможними!

gallery/29542003_1410446912392779_8275559718595321707_n

 Першість Кам'янського зі швидкісного лазіння. ТРИТОН

25.03.2018р.

Корабель був, і бал, звичайно,  особливий! Сьогодні на базі СЗШ № 20 провели Першість клубу «ТРИТОН» зі швидкісного лазіння, в якій взяли участь 63 спортсмена, кілька особливих спортсменів зі старшої групи - Світлана Колісниченко, Олег Орлов та Світлана Наволочко! Результати, сподіваємось, порадували, як тренерів, так і самих спортсменів!  За підвищену увагу щиро вдячні! І, звичайно, приймаюча сторона, величезне Вам СПАСИБІ - чисто, світло та затишно!

gallery/29541744_1744961558899176_3391643498190462330_n

 З Днем ТЕАТРА! Даруємо свято!

27.03.2018р.

З Днем театра наших дорослих творчих колег на малій сцені музично-драматичного театру 27 березня вітали вихованці художніх колективів Центру - танцювально-спортивний клуб "Сокол"(керівники Сокол С.Б. та Сокол О.Г.) а зразковий колектив студії сучасної хореографії "Стиль життя"(керівники Лісогор А.С. та Алейнікова А.О.)

gallery/1_den_teatra_kamenskoe
gallery/29352078_226680168068076_730542299046279545_o

ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ В УМЦІ

Канікули!!! Вони веселі, кумедні та повчальні! Сьогодні, в рамках виховних заходів під час канікул, вихованці гуртків образотворчого мистецтва, арт-студії "Сілєна" та гуртка "Креативне рукоділля" дивували своєю фантазією, акторською майстерністю та неабиякою винахідливістю - грали у всесвітньо відому гру Аліас! Окрім гарного настрою діти отримали купу задоволення та дізналися багато нових слів та значень. А потім усі разом святкували перемогу і малювали весну!

gallery/29468259_1783178081988633_3179731848787918848_n

Хто спритніший, хто винахідливіший та хто найрозумніший з'ясовували сьогодні вихованці гуртків англійської та французької мов у "Spring games" (у рамках виховних заходів під час канікул). Як пояснити, хто такий флібустьєр, або що таке катана? А наші вихованці це вміють і точно знають, хто це і що це і із задоволенням діляться своїми знаннями з друзями. Ось так, у ігровій формі, діти дізналися багато цікавого та корисного!

gallery/29511943_1783541431952298_9174078508220022784_n

А чим ви займаєтеся під час канікул? А ми проводимо час з користю! Старші вихованці гуртка танцювальної гімнастики "Натхнення" сьогодні ходили до театру на виставу "З коханням не жартують" ( у рамках виховних заходів під час канікул). Задоволення від перегляду отримали і діти і керівники гуртка Олексів Н.О. та Бєлікова Д.В.

gallery/29496423_1783536698619438_8408156225820164096_n
gallery/29495951_1783542981952143_7683608132181819392_n

В рамках виховних заходів під час канікул у гуртку французької мови у філії "Умка" відбувся лінго-тур з французької мови. Діти змагалися у знаннях, придбаних під час навчання у гуртку. Вихованці співали, малювали, змагалися один з одним у рівні знань французької лексики. Перемогла, звісно, дружба, але все ж було відмічено найактивніших, найспритніших та найбільш захоплених французькою мовою - це Рівна Олена та Треніна Софія. Канікули почалися вдало!

Свистати всіх нагору!!! Йохохо і пляшка соку!!! Палундра!!! Пірати захопили нашу палубу! Вихованці КСТ "Престиж", на чолі з капітаном Кріпаком В.В., влаштували справжню піратську вечірку! (у рамках виховних заходів під час канікул) Замість папуги у капітана був песик Брюс 😊 Діти веселилися досхочу, адже канікули - це весело, динамічно і дружньо!

gallery/29541842_1784636531842788_6482350265675653986_n

Про що говорять чоловіки? Звісно про швидкість, двигуни, мастило та автомобілі! Вихованці гуртка "Картинг" філії "Умка" на чолі з керівником Шевченко О.М. провели час з користю для себе! Обговорювали плани на майбутнє, пили чай та ласували смаколиками!

gallery/29510872_1784641178508990_632664892491476959_n

"Первым делом, первым делом - самолёты! Ну, а девушки? А девушки потом!" У серйозній справі іноді потрібно розслабитися і просто потеревенити! А справжнім чоловікам завжди є про що поговорити, тим паче, коли вони займаються спільною улюбленою справою! Наші юні авіатори, вихованці авіамодельного гуртка "Фантом", сьогодні, у рамках виховних заходів під час канікул, чаювали і розважалися, з притаманним для юнаків, почуттям гумору! Було смачно та круто!

gallery/29496797_1784740481832393_9130930439541782042_n
gallery/29570856_1785874618385646_1037282998721645219_n

Радіоелектроніка - це складно чи простіше простого? Як зробити робота своїми руками? Саме на ці теми дискутували вихованці гуртка "Радіоелектроніка" (керівник Костенко І.П.) у філії "Умка" у рамках виховних заходів під час канікул. Було цікаво, корисно та пізнавально! Грали, говорили, пили чай, смакували солодощі та обговорювали плани на майбутнє!

Живе виконання музики - завжди актуальне та захоплюєче! 200 учасників конкурсу-огляду дитячої творчості в межах фестивалю "Віват, талант!" доводили свою талановитість на сцені Центру позашкільної робботи та дитячої творчості 27 березня поточного року. Більш докладніше та яскравіше у сюжеті наших друзів ТРК "МІС"

Віват, інструментал!

28.03.2018р.

Наші педагоги не тільки навчають дітей, вони із задоволенням діляться своїми знаннями з дорослими. Керівник гуртка образотворчого мистецтва філії "Умка" Полонська Єлизавета Валеріївна за останні три місяці провела три майстер-класи. Що таке петриківський розпис та як його малюють дізналися вихователі та методисти дошкільних навчальних закладів міста на курсах підвищення кваліфікації та на семінарі вихователів-методистів "День відкритих дверей", які проходили у різний час у "ДНЗ №23 "Дзвіночок". Для батьків нашого Центру у рамках "Батьківського клубу" на початку березня був проведений майстер-клас по виготовленню вітальної листівки. На досягненому Єлизавета Валеріївна не зупиняється і із задоволенням чекає на наступні співпраці!

ДІлимось досвідом!

28.03.2018р.

gallery/29598271_1785884241718017_8367028882554019404_n

Натхнення дивує...

01.04.2018р.

29 березня середня група гуртка танцювальної гімнастики "Натхнення" філії "Умка" взяла участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Імперія зірок" м.Дніпро. Ця група, після невеликої перерви, уперше виїхала на фестиваль і одразу стала лауреатом другого ступеня. Нехай це і не перше місце, але для нас це перемога! Це новий старт для наших дівчат, це гарний початок нових звершень! Головні перемоги попереду! Вітаємо!

gallery/29572848_1787349814904793_8076401250974707819_n

Театральна мозаїка. Кращі...

01.04.2018р.

Ну, нарешті! Ми дочекались! 27 березня, в Міжнародний день театру, ми отримали результати важливого обласного фестивалю дитячих театральних колективів, на якому серед 48 дитячих театрів наші вихованці Театру Юного Актору "Сузіря" завоював звання "Кращий театральний колектив"! Також ми щиро вітаємо наших юних акторів - Анастасію Рясик, Аліну Дорошенко та Нікіту Куріцина, які більш, ніж серед 600 учасників фестивалю отримали нагородуу "Краща акторська робота" та кубок у формі зірки! Керівники колективу та вихованці театру юного актора завдячують своїми досягненнями колегам по сцені зразковому колективу студії сучасної хореографії "Стиль життя" та, безпосередньо, його керівникам Лісогор Анастасії Сергіївні та Алейніковій Анастасії Олександрівні. Окрема вдячність адміністрації Центру за вирішення організаційних питань участі колективу в зазначених вище творчих змаганнях. І це тільки початок! Керівник театру юного актора, Щербина Олександр Григорович.

Це Вам не жарти! Це знову перемога!

02.04.2018р.

Це вам не жарти! Це знову перемога! 1-го квітня у День сміху вихованці КСТ "Престиж" філії "Умка" нашого Центру (керівник Кріпак В.В.) прийняли участь у відкритих обласних змаганнях з бальних танців "Фаворит 2018" у м.Дніпро. За традицією турнір зібрав найсильніших танцюристів зі всієї області і не тільки. Наші вихованці достойно представили наш Центр на змаганнях:
1-е місце - Микулович Поліна, Снігуренко Даша, Гурик Діана;
2-е місце - Тристан Юлія;
3-е місце - Рєзнік Максим та Трофименко Руслана.
Фіналісти: Костренко Михайло та Калісецька Яна.
Пишаємося і бажаємо ще більше перемог!

gallery/29595134_1787745698198538_3928400933445717375_n

"Імперія зірок"

02.04.2018р.

28.03.2018 г. 10 солистов эстрадной студии "Пролісок" впервые выступали на VI Всеукраинском фестивале-конкурсе "Імперія зірок". Всего в фестивале учавствовало более 400 маленьких и больших артистов, более,чем из 10 городов Украины. Очень хорошая, четкая организация, теплый прием, прекрасный звук, аппаратура. Дети учились выступать на суперской сцене наряду с опытными конкурсантами, преодолевать волнение, переживание и проявлять свои способности. Итог: Сулименко Вероника - лауреат II степени, Лапина Мария - лауреат II степени, Каверин Денис - лауреат II степени, Кривонос Маргарита 
- лауреат II степени, Шамардина Анна - лауреат II степени, Макеева Лиза - лауреат III степени, Осенняя София - лауреат III степени, Шотт Алина - лауреат III степени, Горячева Валентина - лауреат III степени, Гайдарова Ева - лауреат III степени. Хочу пожелать своим ученикам сценической выдержки, творческого вдохновения, огромного желания продолжать свою артистическую деятельность!!!! А взрослым - умения радоваться успехам детей, пусть небольшим, но для них очень значимым. Наши дети достойны быть счастливыми, успешными, как в своих глазах, так и в глазах взрослых! Всем добра!

gallery/29872844_443428799421157_5583086178940241163_o

В фаворі Премоги

02.04.2018р.

Приємна констатація результативності з відкритих обласних змаганнь з бальних танців "Фаворит 2018" у м.Дніпро від вихованців танцюввально-спортивний клуб "Сокол"( керівники Сокол С.Б., Сокол О.Г., Сокол С.С.):
5-І місць, 
1 - ІІ місць,
4 - ІІІ місця!
Пишаємось...

gallery/29595136_1417438461693624_6207945669335995741_n

Мегаполіс. Харків зустрічає!

03.04.2018р.

Наші неймовірно яскаві та енергійно-харизматичні вихованці колективу естрадного танцю "Імпульс" (керівники Сахно Алла Леонідівна та Мажуліс Ірина Валеріївна)вибороли 3 переможних третіх місця для кожної із вікових груп 1 квітня у Міжнародному фестивалі "Мегаполіс". Місто Харків гостинно зустріло та порадувало наших дітей новими враженнями та смоковитим відчуттям перемоги.

gallery/29594461_1982298762023444_2492315578965808520_n

У четвер у рамках теми "Famous people. Way to success" учні старшої групи гуртка англійської мови філії "Умка" (керівник Щерба С.В.) взяли інтерв'ю у відомого художника - мультиплікатора з Аргентини Фабіана Фуччі (http://fabianfucci.com.ar) Незважаючи на те, що рідна мова Фабіана іспанська, він вільно володіє англійською та ще трьома мовами (португальською, німецькою та японською).
Завдяки Skype учні мали змогу поставити питання, які їх цікавили, починаючи від вподобань та проведення вільного часу, і закінчуючи найбільшими досягненнями та невдачами у професійній сфері. Skype-call закінчився запрошенням в Україну, яке Фабіан прийняв з ентузіазмом.

Famous people. Way to success

06.04.2018р.

Гранд-ФЕСТ

Міський конкурс солоспіву "Соловейко"

06.04.2018р.

Співочі перегони продовжились ы 6 квітня. На конкурсі "Соловейко"-2018, 6 квітня, сьогодні, змагались представники середньої вікової групи. Результати приголомшливі - тендітна та беззаперечна перемога Школяр Діани та Жидяліса Іллі! Зала енергійно підтримувала та надихала конкурсантів, створюючи неймовірну енергетику. Щиро вітаємо наших переможців-вокалістів та їх керівників, так тримати!

5 квітня обирали "Соловейка"- кращих вокалістів у старшій та молодшій вікових групах. Доречним буде нагадати, що на конкурс солоспіву було обрано вокалістів - переможців номінації "Солісти-вокалісти" міського фестивалю-конкурсу "Віват, талант!". Конкурс відбувався звичним чином - спершу компітентне журі оцінювало виступи конкурсантів, далі публічно та особистісно виставлялись оцінки, ті вокалісти, які мали максимально однакову кількість балів змагались акапельно, виконуючи заздалегідь підготовлену пісенну композицію.

gallery/29793726_1420523928051744_6369939442756435631_n

В молодшій групі засяяли зірочки Злати Наливайко, у старшій - Діани Вишницької! Обидві красуні за приємним збігом обставин вихованки зразкового коллективу школи естрадної майстерності " Зоряний дощ"(керівник Наталья Павлюченко) Центру позашкільної роботи та дитячої творчості. На жаль, перші весняні дні позбавили конкурсантів широкої аудиторії, проте, енергетика зали(не такої масштабної, як зазвичай) була дуже позитивною. Вітаємо дівчат та їх керівника з довгоочікуваними перемогами! А вже завтра за нагороду "Соловей"-2018 будуть змагатись вокалісти середньої вікової групи. Бажаємо всім конкурсантам вдачі та азартної боротьби!

gallery/29792240_1420525238051613_2662707466836655223_n
gallery/29792656_1421365107967626_1599849598009943583_n

Творчий звіт "Крилатим грунту не треба"

12.04.2018р.

12 квітня видався надзвичаний день, який був сповнений величезною кількістю феєричних емоцій та приємних сюрпризів! Місто Кам'янське сьогодні відзначало масштабну творчу подію - ювілейний звітній концерт зразкового колективу студії сучасної хореографії "Стиль життя"(керівники Лісогор Анастасія Сергіївна та Алейнікова Анастасія Олександрівна). Енергійне свято хореографії та дитинства відбувалось на базі палацу культури "Хімік", який разом зі своїм персоналом на чолі з адміністрацією гостинно приймали в гостях Центр позашкільної роботи та дитячої творчості та наших шановних гостей. 

180 вихованців студії, шедевральні хореографічні композиції, яскраві костюми та вдячний глядач - зробили свою справу, подарувавши всім присутнім не тільки естетичне задоволення, а й позитивний настрій! Величезним сюрпризом та довгоочікуваним подарунком став візит міського голови Андрія Леонідовича Білоусова, який зі сцени привітав широку аудиторію шанувальників діяльності студії "Стиль життя" та, власне, самих винуватців з їх 10 Днем Народження та здобутками, побажавши й надалі творчо зростати та прославляти Кам'янське своїми досягненнями. У кульмінації святкового дійства вихованців студії привітала Олена Олександрівна Плахотник, депутат Дніпропетровської обласної ради, подарувавши студії цінний подарунок - сертифікат на придбання мобільної акустичної системи. Своїми теплими побажаннями і подарунками вихованців студії та їх керівників привітала Валентина Іванівна Капінус. Не обійшлось і без творчих дарунків - студійців привітали колектив народного танцю "Слов'яночка"(керівник Поліна Олександрівна Велика) та тріо акробатів зі спортивної школи № 4. Чарівні ведучі Марія та Андрій харизматично й вміло доповнювали атмосферу творчої зустрічі. Адміністрація Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, керівники колективу щиро завдячують усім, хто взяв участь в організації та проведенні грандіозного заходу під красномовною назвою "Крилатим грунту не треба" - ми вдячні поважним, небайдужим до дитячої творчості, гостям, батькам наших вихованцям, персоналу Центру та ПК "Хімік", усім представникам міських ЗМІ, які до нас завітали. 

gallery/30698038_148549975981170_5052295729949104137_n

Проте, найважливішими були і лишаються наші талановиті та працелюбні діти-зірочки, які під вмілим керівництвом молодих та творчих хореографів - двох Анастасій, зуміли впровадити на сцені справжнє хореографічне шоу! Пишаємось та сподіваємось на нові творчі злети "Стилю життя"!

"Чорноморський бриз"

14.04.2018р.

Ще гарячі та свіжотриманні нагороди колективу танцювальної гімнастики "Натхнення" ( керівники Бєлікова Д.В. та Олексів Н.О.). Наші найщиріщі вітання з І місцем на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Чорноморський бриз" у місті Одеса.

gallery/30167730_1510583202373276_5726535265983621079_o

"Собори наших душ"

17.04.2018р.

gallery/30724456_1430984073672396_8731527937679371879_n

Вітаємо з перемогою Кудіна Михайла, вихованця зразкового колективу "Живопис та графіка"( керівник Палійчук Нінель Анатоліївна", який посів І місцев обласному конкурсі юних художників "Собори наших душ" в номінації "Нетрадиційний живопис" серед дітей середнього шкільного віку. Бажаємо МИхасеві лишатись таким неординарним та плекати свій талант у всіх його проявах! Окрема подяка за чудовий результат педагогу Нінель Анатоліївні.

"Астра" -нові вершини!

17.04.2018р.

Святкування 15 квітня творчого 28 дня народження дитячого колективу - танцювально-спортивного клубу "Сокол"(керівники Сокол Сергій Борисович, Олена Григорівна та Сергій Сергійович) аж ніяк не завадила, а, навпаки, надихнула вихованців та їх керівників на взяття нових вершин танцювально-спортивного Олімпу! Як наслідок - серед багаточисельних учасників з Дніпра, Кам'янського, Києва, Житомира, Львова, Маріуполя, Костянтинівки, Полтави, Харкова, Кривого Рогу, Верхньодніпровська, Южноукраїнська, Павлограда та Запоріжжя на Всеукраїнських змаганнях "АСТРА" вибороли 3 -І місця, 1-ІІ, 1 -ІІІ місце. Звикнути до перемог неможливо! Наші вітання!

"100 тисяч ЧОМУ!"

17.04.2018р.

"100 тисяч ЧОМУ" - батьківський клуб Центру, який діє в нашому закладі протягом 2 років. Інформаційно -методична служба, наші методисти, які координують діяльність цього важливого і конче необхідного проекту координують діяльність останнього. За два роки ми спробували організувати наше спілкування у різних формах - це були і камерні зустрічі за інтересами, тематичні майстер-класи для дітей та їх батьків, зустрічі з цікавими людьми, батьківські концертні програми, в тому числітворчі звітні концертні програми дитячих колективів.

gallery/30697802_1428396860597784_6219802981159168563_n
gallery/30727957_1431003213670482_8111602488010818078_n

Буквально вчора батьки-однодумці та усі бажаючі могли стати учасниками процессу психологічного спілкування на тему "Родина як ресурс", лектором була дуже приємна людина та досвідчений професіонал своєї справи Катерина Володимирівна Сисоєва(практичний психолог, спеціаліст вищої категорії, психолог -методист, сертифікований арт-терапевт, надихаючий тренер та ведуча трансформаційних ігор "4 кроки до мрії" та "Збери картину життя"). Досвід спілкування з психологом був, дійсно, позитивним, адже після психологічної бесіди у кожного з нас, учасників останньої, без перебільшень, дещо змінилось сприйняття сім'ї в цілому - нові підходи, погляди, незвичне трактування, вільне подання думки та доступність матеріалу. Шановна, Катерино Володимирівно, дякуємо Вам за новий подих та натхнення у побудові НОВИХ себе і нашого мікрокосму під назвою "СІМ'Я", уже бажаємо слідуючої зустрічі!

Ідея провести таке змагання зародилася в гуртку стрільби з лука спортивного клубу "Орлан" Центру позашкільної роботи і дитячої творчості на початку цього року, коли до стрільби з лука проявили інтерес батьки молодшої групи орлановців ......
Ідея була підтримана Центром, КЗ "Спорт для всіх", Ценром поліграфії і адміністрацією СЗШ № 30. Було розроблено Положення, опубліковане в мережі інтернет, на яке відгукнулися лучники Дніпра, Запоріжжя та Мелітополя.
І 14 квітня в спортивному залі СЗШ № 30 відбулося відкриття турніру ...
Учасників вітали: радник міського голови з питань молоді та спорту Орлов Олег, директор КЗ "Спорт для всіх" Світлана Теодозіївна Наволочко, директор СЗШ № 30 Кардашова Ірина Володимирівна, президент Обласної федерації зі стрільби з лука Кішко Олександр Федорович, в.о. директор Центру ПР та ДТ Логінська Світлана. 
Учасників змагань привіталі творчим дарунком танцювально-спортивний клуб «Сокол» (керівник Сокол С.Б., Сокол С.С., Сокол С.Б.)
У турнірі взяло участь 36 спортсменів, представників Каменського, Дніпра і Запоріжжя. На жаль, спортсмени Мелітополя через поламку автобуса не доїхали до нас ...
Змагання проводилися за 5 номінаціями: "Дорослі", "Юніори", "Молодші кадети", "Супер-кадети2, і вперше серед команд "Батько + учасник", де батьки виконували вправу в 15 стріл а дитина 3 стріли. Цей результат підсумовувати для визначення переможця номінації.
Перед нагородженням переможців всі учасники отримали пам'ятні сувеніри від КЗ "Спорт для всіх" та Центру поліграфії.
Представляємо переможців:
Чоловіки
1. Казаєв Іван «ААС» м. Дніпро 
2. Юркевич Андрій СК «Орлан» м.Кам`янське 
3. Белоногов Богдан СК «Орлан» м.Кам`янське 
Юніорки 
1. Коваленко Юлія «ААС» м. Дніпро 
2. Резниченко Софія ОКДЮСШ «Спартак» м. Запоріжжя 
3. Загребельна Дар`я СК «Орлан» м.Кам`янське 
Молодші кадеті
1. Демяненко Олександр СК «Орлан» м.Кам`янське 
2. Соколовський Кирило СК «Орлан» м.Кам`янське 
3. Бережний Олександр ОКДЮСШ «Спартак» м. Запоріжжя 
Супер- кадеткі
1. Гаврішко Олександра ОКДЮСШ «Спартак» м. Запоріжжя 
2. Торохтей Юлія СК «Орлан» м.Кам`янське 
3. Шепель Вікторія СК «Орлан» м.Кам`янське 
Батьки
1. Шепель Оксана СК «Орлан» м.Кам`янське 
2. Стрижак Людміла СК «Орлан» м.Кам`янське 
3. Антоненко Світлана СК «Орлан» м.Кам`янське

Підсумки турніру "Кам'янські стріли" - 2018

17.04.2018р.

gallery/30052163_1431114300326040_1659830272204623985_o

Семінари для танцівників

17.04.2018р.

16 та 17 танцювально-спортивний клуб "Сокол" на чолі з його незмінними керівниками Сокол Сергієм Борисовичем, Оленою Григоріївною та Сергієм Сергієвичем організували та провели відмінні та надзвичайні за своїм змістом навчально-тренувальні збори з Чемпіонами України, Європи та Світу - Артемом Кукліним та Лікою Дикою. Два емоційно насичених, професійні дні тренінгу - це, безперечно, ще один шлях до розвитку здібностей, як окремо взятого вихованця, так і творчого інтелекту колективу загалом! З новими знаннями - нові перемоги та неповторні виступи вихованців!

gallery/30741394_1432376286866508_572754117226746529_n

Творчий звіт "Зелений вітер"

18.04.2018р.

18 квітня у Центрі ПР та ДТ відбувся творчий звіт зразкового колективу школи естрадної майстерності "Зоряний дощ", який відомий в місті своїми творчими здобутками та досягненнями на тлі вокального та хореографічного мистецтва, адже його вихованці - це неодноразові переможці Міжнародних, Всеукраїеських, обласних та міських фестивалів та конкурсів. "Зелений вітер" в стилі зоряних співочих та танцюючих сьогодні приніс до Центру позашкільної роботи та дитячої творчості нові відгуки плідної системної роботи, позитивної динаміки розвитку та творчого зростання дитячого художнього колективу школи естрадної майстерності "Зоряний дощ" під керівництвом харизматичних, неймовірно талановитих, тендітних та закоханих в свою справу керівників - Павлюченко Наталі Василівни та Беляєвої Анастасії Василівни. 22 художніх номери усіх вікових груп(від підготовчої і до старшої) - це довершені творчі роботи, в яких все продумано до дрібниць, від найменших деталей костюму, легкого руху дитячих пальчиків до довершеного співу та направленої артистичної подачі цільовому глядачу. Естетично, красиво, захопливо, від душі, до приємного хвилюючого тремтіння та емоційної гри відчуттів. Сьогодні кожна зірочка сяяла по-особливому і, водночас, доповнювала чарівне сузір'я талантів школи естрадної майстерності. Глядач хвилювався, насолоджувався кокетливим ведінням заходу Ганни Чеканнікової, обдаровував щедрими оваціями юних артистів. На святі були присутні поважні гості, зі сцени вихованців, їх батьків та керівників колективу привітав Тарадін Андрій Леонідович, заступник голови адміністрації Заводського району міста Кам'янське. Також вітальну промову винуватцям свята пісні та танцю присвятила заступник директора з художньої творчості Центру ПР та ДТ Логвіна Олександра Юріївна. Висловлюємо величезну подяку всьому колективу Центру, який брав участь у підготовці та проведенні цієї концертної програми.

gallery/18.04.2018. зоряний дощ. отчетный концерт - 38

Творчий звіт колективу Центру "Зоряний дощ" зараховано в чарівну скарбничку творчих надбань та досягнень закладу! Пишаємось нашим ще одним зірковим та неповторним колективом! Бажаємо нових творчих досягнень та втілення найсміливіших ідей!

21 квітня на майдані Петра Калнишевського, зовсім поряд з нашим юлюбленим Центром стартував міський пробіг. Мало того, що наші вихованці на чолі з директором закладу Світланою Логінською взяли, безпосередньо, участь у пробізі(щонайменше 50 чоловік!), так і взяли участь в організації та проведенні урочистого відкриття спортивного свята. Наші художники із колективів гуртка «Петриківський розпис»(керівник Бойко Валентина Олексіївна) та студії «Арт»(керівник Юшманова Ольга Валеріївна) вийшли на тематичний пленер – малювали всюди, на папері та на асфальті, заохочуючи до малювання присутню спортивну толоку та доводячи, що спортивний талант може цілком поєднуватись з художнім!

Нотатки до міського пробігу

21.04.2018р.

Також Центру випала честь презентувати містянам свою художню творчість на сцені перед виступом міського голови Білоусова Андрія Леонідовича. В концертній програмі взяли участь: зразковий колектив школи естрадної майстерності «Зоряни й дощ»(керівник Павлюченко Наталя Василівна та Беляєва Анастасія Василівна), зразковий колектив сучасної хореографії «Стиль життя»(керівники Лісогор Анастасія Сергіївна та Алейнікова Анастасія Олександрівна), естрадна студія «Пролісок»(керівник Чабан Маргарита Георгіївна), колектив естрадного танцю «Імпульс»(керівник Сахно Алла Леонідівна) та гурток танцювальної гімнастики «Натхнення»(керівники Бєлікова Дар’я Вадимівна та Олексів Наталя Олексанрівна). 
Тож, дякуємо ще за один корисний досвід участі в подібного роду заходів! Будьмо розвинутими всебічно!

gallery/30167278_1435593626544774_3371984432727239195_o
gallery/30167871_1435593793211424_3697766265105739580_o

Конкурс юних дизайнерів

22.04.2018р.

19 квітня – особливий день для починаючих модників та модниць, які власноруч спробували втілити свої ідеї у власних виробах, спробувавши себе в якості справжніх дизайнерів. 
Звичайно говоритимемо про міський конкурс «Калейдоскоп моди», фінал якого відбувся зазначеної вище дати. 

Творчій зустрічі передувала довга та кропітка підготовка з серйозною оцінкою конкурсних робіт експертною комісією. 
Презентація моделей та фінальне дефіле змогли продемонструвати глядачеві не тільки комплексну підготовку учасників, а й їх відверте захоплення своїм творчим хобі.
Тож, до результатів:
- Гран-Прі конкурса юних дизайнерів отримала Карабут Катерина
- І місце у номінації «Fashion street» - Бастракова Дарина
- ІІ місце у номінації «Fashion street» - Шаповалова Валерія
- ІІ місце у номінації «Fashion street» - Бачиніна Вероніка
- ІІІ місце у номінації «Fashion street» - Порошенко Назарій та Порошенко Уляна
- І місце у номінації «Авангард та етнодизайн» - Вороніна Ірина
- ІІ місце у номінації «Авангард та етнодизайн» - Наконечна Емілія
- ІІ місце у номінації «Авангард та етнодизайн» - Рудометова Аліса
- ІІІ місце у номінації «Авангард та етнодизайн» - Носова Альона
- ІІІ місце у номінації «Авангард та етнодизайн» -творчий дует Бастракової Дарини та Карабут Катерини
Конкурсанти змагались не тільки за найголовнішу нагороду fashion - батлу, а й за грошові премії та подарунки від спонсорів. Нагадаємо, що призовий фонд конкурсу розміром 2000 грн. було надано заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Шпаляренко Олександром Анатолійовичем. В якості поважних гостей заходу і водночас компетентних представників журі стали:

Анна Водоп’ян та Олексій Нестеров, власники виробничо-рекламної агенції «Тріа-принт»;
Оксана Колеснікова - завідувач весільного салону «Біла орхідея»;
Світлана Квачадзе - власниця бутіку одягу;
Олена Приходько –власниця бутіку «Капсула»;
Татьяна Ліхолат - власниця ателье «Фасон»;
Олена Біла власниця ресторана «Дача»; 
Садикова Маргарита Рафіківна- старший майстер Кам´янскогоцентру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, інженер-технолог швійного виробництва, викладач ПТУ №15;
Палійчук Нінель Анатолівна - керівник зразкового колективу «Живопис та графіка» Центру позашкільної роботи та дитячої творості.
Кожен із гостей поділився своїми думками щодо важливості впровадження подібних проектів для Кам’янського та висловив свої симпатії у вигляді слів та подарунків.
Традиційно захід супроводжували художні колективи Центру – колектив естрадного танцю «Імпульс(керівник Сахно Алла Леонідівна) та зразковий колектив школи естрадної майстерності «Зоряний дощ»(Павлюченко Наталя Василівна та Беляєва Анастасія Василівна). Ведучим заходу був Олександр Щербина та його чудові помічники-міми з театру юного актора «Сузір’я».
ІІ Міський конкурс юних дизайнерів набирає обертів та популярності завдяки вмотивованості з боку адміністрації Центру та підтримки меценатів. Сподіваємось, що і наступного року збережеться показова динаміка розвитку дизайнерів в межах зазначенго проекту.

gallery/31195601_1775381532523845_2142642910619762688_n

Prolisok-Cup 2018

22.04.2018р.

Танцювально-спортивний клуб «Сокол»(керівники Сокол Олена Григорівна, Сергій Борисович та Сергій Сергійович) Центру позашкільної роботи та дитячої творчості не припиняють свої творчі пошуки та редагування результативності свого колективу. Цього разу місто Харків. Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців " Prolisok cup- 2018". ІІ та ІІІ місця на додачу – чудовий фото-звіт!

gallery/31092071_1435596056544531_6298019698555680907_n

Зразковий колектив школи естрадної майстерності «Зоряний дощ»(керівник Беляєва Анастасія Василівна) Центру позашкільної роботи та дитячої творчості відвідав 21 квітня місто Київ, де взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі талантів «Gold stars». Всього в фестивалі взяло участь 345 хореографічних колективів. В номінації було 110 колективів, серед яких молодша група колективу з номером «Дивний сон» виявились одними з найкращих, посівши І місце та отримавши відзнаку шановних, молодих і не менш відомих членів журі. Вітаємо Кам’янське з новою перемогою на тлі хореографічного мистецтва!

Gold Stars 2018

22.04.2018р.

gallery/31092014_1435599169877553_4792613850779760786_n

Ритми Дніпра -2018

23.04.2018р.

Наш "Престиж" танцював на вихідних під ритми Дніпра. 22 квітня у місті Дніпро відбулися традиційні змагання зі спортивних бальних танців "Ритми Дніпра 2018", які зібрали танцюристів з усіх куточків області і не тільки. Вихованці КСТ "ПРЕСТИЖ" філії "Умка" нашого Центру (керівник Кріпак Володимир) успішно виступили на цих змаганнях і показали гідні результати.
1-ше місце - Гурик Діана, Кирик Стефанія, Звоник Вероніка, Мікулович Поліна.
2-ге місце - Снігуренко Даша, Массон Михайло та Дзюдзюра Поліна, Пінчук Максим та Завгородня Богдана, Костренко Володимир та Калісецька Яна.
3-тє місце - Дороганов Лев та Пиляк Поліна,
Мединський Іван та Штепенко Софія.
Фіналісти - Сполітак Андрій та Звоник Вероніка, Ступаренко Михайло та Гога Софія.
Пишаємося вами і бажаємо багато яскравих перемог!

gallery/31120643_1795579544081820_8359059325083189248_n

Б'ємо рекорди на

одночасне здобуття перемог!

23.04.2018р.

Добре, коли в колективі працюють декілька керівників, накшталт, танцювально-спортивного клубу "Сокол"(Сокол Олена Григорівна, Сергій Борисович, Сергій Сергійович) можна одночасно брати участь у декількох конкурсах, підвищуючи рівень свого професіоналізму та загальний результат колективу! Ще одна перемога вікенду вихованців клубу на Відкритому Всеукраїнському фестивалі зі спортивних танців «VICTORIA TROPHY’ 2018» у Кривому Розі:
І місце - 1;
ІІ місць - 4;
ІІІ місць - 1.
Інформація ще з однієї локації, Всеукраїнських змаганнь зі спортивних танців «Ритми Дніпра – 2018» (м.Дніпро): два ІІІ-х місця!
Наші вітання!

gallery/30073694_1436309523139851_2961642363573960510_o

Дні Європи дарують приємні миті!

23.04.2018р.

20-22 квітня у м.Дніпро проходив міжнародний фестиваль-конкурс "Дні Європи". На ньому вихованці Арт-студії "Сілєна" (керівники Елена Родоманова та Сергій Дем'яненко) представили кілька робіт. Жодна з них не залишила жюрі байдужими! Чотири роботи отримали найвищі нагороди, одна робота зайняла достойне третє місце. Отже, Велика Анастасія, Хоцинська Валерія, Васьків Єлизавета та Сафаров Рустам отримали диплом 1-го ступеня, Чередніченко Дар'я - диплом 3-го ступеня. Пишаємося нашими талановитими та найкращими!!!

gallery/31131505_1795647017408406_3774262662376980480_n

"Молитва про Україну"

26.04.2018р.

Сьогодні, 26 квітня, для Центру позашкільної роботи та дитячої творчості випала честь брати участь у заході, що був присвячений 32 -й річниці Чорнобиьської трагедії. Жидяліс Ілля, вихованець зразкового колективу школи естрадної майстерності "Зоряний дощ"(керівник Павлюченко Наталя Василівна) підтримував присутніх, талановито співаючи, значущу "Молитвою про Україну!

gallery/31301458_1439354382835365_5101778629320409374_n

"Об'єктивна реальність". Нагородження

26.04.2018р.

Урочиста церемонія нагородження переможців ІV Відкритого міського фото-конкурсу «ОБЄКТИВна реальність» 25 квітня у залі видовищних заходів Центру позашкільної роботи та дитячої творчості об’єднала найталановитіших та найперспективніших фотографів Дніпра, Кривого Рогу та нашого рідного міста Кам’янське. 
Нагадаємо, що фотоконкурс проводиться 4 рік поспіль за ініціативи Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради, Центру ПР та ДТ за підтримки фотохудожника Міжнародної Федерації фотомистецтва ФІАП при ЮНЕСКО Андрія Юрлова, митця зі Словаччини (м. Жилина).
Цьогоріч у вищезгаданому конкурсі взяли участь 1082 світлини! Неординарне дитяче світосприйняття оцінювало професійне журі:
Андрій Юрлов, фотохудожник Міжнародної Федерації фотомистецтва ФІАП при ЮНЕСКО, Словаччина(м.Жилина);
Олег Ткачов, фотохудожник, м. Кам’янське;
Дмитро Брежнєв, фотохудожник, м. Кам’янське;
Сергій Музика, фотохудожник, м. Кам’янське;
Світлана Логінська, виконуюча обов’язки директора Центру ПР та ДТ.
На конкурсантів чекали вручення Гра-Прі, дипломи, грошові премії, цінні та заохочувальні подарунки.

gallery/30425195_1439337989503671_330228396109031272_o

Особливу атмосферу творчої зустрічі створювали художні колективи Центру, а саме:
- зразковий колектив школи естрадної майстерності «Зоряний дощ» (керівники Павлюченко Наталя Василівна, Беляєва Анастасія Василівна);
- танцювально-спортивний клуб «Сокол» (керівники Сокол Сергій Борисович, Сокол Олена Григорівна, Сокол Сергій Сергійович);
- зразковий колектив студії сучасної хореографії «Стиль життя» (керівники Лісогор Анастасія Сергіївна та Алейнікова Анастасія Олександрівна);
- особисто Іван Лєсной фіналіст телепроекту «Голос країни. Діти», вихованець естрадної студії «Пролісок» (керівник Чабан Маргарита Георгіївна).
Щодо результатів конкурсу. 
Особисту премію від Андрія Юрлова отримали:
- Романенко Данил, учень 8-б класу НВК № 36 (керівник Ситник Вікторія), м. Кам’янське;
- Мокієнко Ксенія, вихованка Центру ПР та ДТ (керівник Пелих Сергій Борисович), м.Кам’янське;
- Харіна Ангеліна, учениця 10 класу, НВК № 36 (керівник Ситник Вікторія), м. Кам’янське.
Переможці в номінації «Чорно-біле фото»:
І місце – Владислава Арчер, вихованка Центру ПР та ДТ (керівник Пелих Сергій Борисович), м. Кам’янське;
ІІ місце – Ангеліна Харіна, НВК № 36, (керівник Ситник Вікторія), м. Кам’янське;
ІІІ місце – Маргарита Мороз, 11-а клас, КЗШ № 125 (Носіковська Ольга Миколаївна), м. Кривий Ріг.
Переможці в номінації «Кольорове фото»:
І місце – Аліна Кольчак, вихованка КПНЗ ЦТКЕУМ, м. Кривий Ріг (керівник Яковенко Олена Анатоліївна), м. Кам’янське;
ІІ місце – Анастасія Медведєва, 9-А клас, НВК-Академічний ліцей № 15, (керівник Медведєв Олександр Іванович), м. Кам’янське;
ІІІ місце – Белікова Катерина, Технічний ліцей (Вітохіна Наталія Олександрівна), м. Кам’янське.
В номінації «Найкраще чорно-біле фото» перемогла Руслана Звіздун, учениця 10-А класу, НВК –Академічний ліцей № 15, м.Кам’янське, а в номінації «Найкраще кольорове фото» здобула перемогу Олійник Валерія, ф/с «Світопис», м. Дніпро.
Естафету абсолютного переможця передала володарка Гран-Прі минулорічного конкурсу - Марія Приймак колезі за об’ктивом - Михайлу Лютову, вихованцю Центру ПР та ДТ(керівник Пелих С.Б.).
Адміністрація Центру щиро вдячна співорганізаторам та поважним гостям, членам журі та, безпосередньо учасникам фото-конкурсу за чудове свято та нові перспективи! Сподіваємось, що перші кроки, здобутки та досягнення на ІV Відкритому міському фото-конкурсі «ОБЄКТИВна реальність» стануть відправною точкою для нових суб’єктивних ідей та шедевральних світлин!

"Щоб літо було цікавим!"

27.04.2018р.

Відповідно до річного плану роботи департаменту з гуманітарних питань міської ради 24 квітня 2018 року в Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості відбувся семінар-практикум для старших вихователів літніх таборів відпочинку з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти міста за темою «Організація якісного літнього відпочинку та змістовного дозвілля дітей у літніх таборах відпочинку»
Методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань Маргарита Миколаївна Бабенко ознайомила старших вихователів з основними документами щодо організації літнього відпочинку дітей та основними напрямками роботи в дитячих таборах відпочинку з денним перебуванням. Про план проведення заходів для дітей в музеї міста, в бібліотеках,у закладах позашкільної освіти в літній період розповіли
науковий співробітник музею Яна Сергіївна,заступник директора Кам’янської ЦБС по роботі з дітьми Т.В.Дорофєєва, завідувач організаційно - масовим відділом Центру ПРтаДТ Г.С.Грицаєнко 
Методисти Центру ПРтаДТ Котова В.М., Мажуліс І.В., Пастух Л.А. провели практикум «Щоб літо було цікавим». Об’єднавшись у команди, учасники семінару створили образ ідеального старшого вихователя, презентували афіші тематичних днів, взяли участь в ігровій програмі «Коло веселих розваг». 
Коуч-гейм «Позитив» від культорганізатора Ганни Чеканнікової налаштував педагогів на творчу та активну роботу з дітьми влітку.
На семінарі панували творча атмосфера, активність та гарний настрій.

gallery/30171668_1440034636100673_3232639412101781305_o

Першотравневе вітання

01.05.2018р.

Першотравневі вітаннячка тим, хто відточує свою майстерність на паркеті! 
Вихованці танцювально-спортивного клубу "Сокол" Центру позашкільної роботи та дитячої творчості(керівники Сокол Олена Григорівна , Сокол Сергій Борисович, Сокол Сергій Сергійович) не втомлюються дивувати. А ми в свою чергу щораз захоплюємось та дивуємось з новою силою їх новим танцювально-спортивним досягненням!
Отже, 4- І місця та 2 - ІІ місця - Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців "Rising star 2018", м. Дніпро, 29.04.18р.

gallery/31747975_1443496455754491_767566687938543616_n

Святкуймо разом!

01.05.2018р.

З 26 по 30 квітня поточного року у с. Бистрець Івано-Франківської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного водного туризму «Черемош – 2018», в якому були представлені 11 областей.
Серед учасників відзначились вихованці клубу «Тритон» Центру позашкільної роботи та дитячої творчості(керівник Котов Дмитро Олександрович) – в запеклій боротьбі наша команда «С-2» виборола переможне ІІ місце, а команда «С-4» посіла VI місце. Щодо особистих досягнень: Максим Кондратенко виконав нормативи та здобув звання «Майстра спорту України». Вітаємо наших сильних та завзятих спортсменів!

gallery/31749556_1443529219084548_3271335723025825792_n

30 квітня - змагання " ZERKALNAYA STRUYA -2018" у місті Харків  принесли ще одну яскраву перемогу в категорії  St в категорії Юн 2Д. Вітаємо!

gallery/31793482_1046489248825682_4356944275376701440_n

Кубок міського голови. Кам'янське

08.05.2018р.

Ще раз повертаємось до результативності танцювально-спортивного клубу "Сокол(керівники Сокол С.Б., Сокол О.Г., Сокол С.С.). Нагадаємо, що 5 травня відбулись змагання зі спортивних бальних танців у місті Кам'янське "Кубок міського голови", маємо неперевершені результати:
І місць -6;
ІІ місць - 10;
ІІІ місць - 2.
Наші вітання та емоційнй захват роботі та зусиллям керівників клубу, їх вихованцям та батькам! Ви дивуєте нас кожного разу все більше!

gallery/31960769_1449646071806196_4974284771216588800_n

Престиж підкорює Львів

08.05.2018р.

Вдалося! "Престиж" підкорив місто лева! 5-го травня у місті Львів відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців "Union cup 2018".Танцюристи КСТ "Престиж" в черговий раз не залишилися без перемог. 
Наші чемпіони: 
1-е місце - Звоник Вероніка, Микулович Поліна, Кирик Стефанія, Снігуренко Даша, Тристан Юлія, Підгурська Софія, Лопата Данило та Стефанюк Ольга.
2-ге місце - Пінчук Максим та Завгородня Богдана.
Фіналісти - Кобець Клім та Щербак Олександра, Ступаренко Михайло та Гога Софія, Костренко Володимир та Калісецька Яна.
А після змагань смак перемоги підсолодили смачнющим львівським шоколадом! Вітаємо і пишаємось нашими чемпіонами!

gallery/31956114_1800709176902190_6435453076475215872_n

Наш зірковий Іван

08.05.2018р.

Недавно 29 апреля в городе Киев состоялся 1 Всеукраинский конкурс красоты BEATY OF UKRAINE 2018! Целью которого было объединить маленьких красавец со всех уголков Украины.Воспитанник эстрадной студии Пролісок( руководитель Чабан Маргарита Георгиевна) Иван Лесной был приглашен в качестве члена детского жюри!Это был настоящий праздник добра и красоты! Приятным моментом было и то,что в конкурсе принимали участие и наши землячки Полина и Милана Черненко,которые завоевали множество наград!!! А главным призом для Полины стало Гран При!!! В качестве музыкального подарка Иван исполнил свою новую песню!!!Благодарны всем за приглашение и теплый прием!!! Наши дети - гордость нашего города!!! Каменчане, так держать!!! 

                                                                                   Ирина Лесная

gallery/31948966_586400338381920_3666620830499995648_o

Підкорюємо Західну Україну. Кам'янець-Подільський

Ми продовжуємо мандрувати і завойовувати медалі! 4-6 травня у м.Кам`янець-Подільський відбувся міжнародний мистецький фестиваль-конкурс "ГрандФест Кам`янець-2018". Гурток сучасного танцю "Наталі" філії "Умка" (керівник Протасюк Н.В.) витримав шалену конкуренцію і привіз у свою скарбничку перемог 3-тє та 4-те місця (3 місце - нестандартна концертна група, 4 місце - нестандартна група). У конкурсі приймало участь більше 80 колективів з усієї України та з Білорусі. Це була жорстка боротьба за перемогу, але наші дівчата були на висоті та достойно оцінені висококомпетентним жюрі! Напередодні фестивалю на території старої фортеці для учасників конкурсу було проведено цікаву екскурсію, відбувся вечір знайомств, а по закінченню усі були запрошені на святкову дискотеку! Окрім конкурсу дівчата встигли насолодитися прекрасними краєвидами, екскурсіями містом та божевільним шопінгом!

08.05.2018р.

gallery/31960628_1801449093494865_8095974934477537280_n

Талантом потрібно ділитися!

08.05.2018р.

Найближчим часом у фойє філії "Умка" усі бажаючі можуть насолодитися персональною виставкою вихованиці гуртка образотворчого мистецтва Шрайбер Анни. Анні 13 років, з яких вона лише другий рік займається малюванням, але, як відмітила керівник гуртка Полонська Єлизавета Валеріївна, за цей короткий термін дівчинка вже встигла себе проявити, як дуже талановита і обдарована дитина. Малювати дівчині дуже подобається, весь вільний час вона присвячує творчості, завжди шукає для себе щось нове та цікаве. Серед її робіт можна побачити не лише малюнки, а й комікси, картини з пластиліну, будинок з паперу, та багато чого, зробленого своїми руками. У Анни попереду ще кілька років навчання у нашому гуртку, тому ще буде багато цікавих робіт. А ми із задоволенням будемо слідкувати за її творчістю!

gallery/32170035_1801456146827493_104505273095290880_n

НОВИНИ З ВЕРХОВИНИ або НОВІ зоряні перемоги!

01 -10. 05.2018р.

Вихованці зразкового колективу школи естрадної майстерності "Зоряний дощ" разом зі своїм незмінним керівником Наталья Павлюченкопроводять свої фестивальні травневі канікули у Верховині Івано-Франківської області та звітують своїми враженнями та захопливими коментарями у соціальних мережах. Тож, з перших вуст повідомляємо, що маємо ще одну перемогу на вчорашніх справжніх гуцульських "Співочих Вечорницях"! До того ж, приємна мандрівка окрім результативності колективу приносить нові знання - наші зіркові мандрівники відвідали музей " Тіні забутих предків" та "Хату -стаю", де стали учасниками майстер-класу з приготування гуцульського сиру та дегустації останнього.

gallery/31531069_1447479985356138_1519629780889108480_n

Введіть Ваш текст тут

Цієї п'ятниці ми пішли подивитися Верховину і потрапили на справжнє гуцульське весілля.
У неділю побували на сувенірному ринку в Яремче і прогулялися біля водоспаду. З'їздили в перевернутий будинок. І найцікавіше - відвідали Буковель. Тут було багато вражень, ми піднялися на підйомнику на вершину, де ще лежить сніг і, звичайно-ж, не встояли перед тим, щоб пограти в сніжки. З оглядового майданчика побачили Говерлу, слухали звуки трембіти.
А ввечері проходив конкурс Міс Верховина, де наш колектив школи естрадної майтерності "Зоряний дощ" представили дві учасниці Софія Румбах та Єва Лях. Вони завоювали відповідно звання Міс Грація і Міс Талант. Мандрівка Гуцульщиною продовжується!

Вранішні НОВИНИ З ВЕРХОВИНИ або результативна та цікава мандрівка вихованців зразкового колективу школи естрадної майсерності "Зоряний дощ"(керівник Павлюченко Наталя Василівна):
Міжнародний фестиваль "Карпатський зорепад"
І місце "Мерш-мелоу","Світ Дрімс", Румбах Софія,Илля Жидяліс, Вероніка Плетньова,Вишницька Діана, Шевченко Мілана.
ІІ місце- Перфильєва Маша,Килимник Діана,Наливайко Злата.

gallery/31531816_1447480458689424_2659594017703985152_n
gallery/31956337_1447480122022791_3605371422878203904_n
gallery/31959392_1449641898473280_8058435481496453120_o
gallery/32105563_1449641681806635_124936093219946496_o
gallery/31958648_1449642098473260_4914870289587765248_n
gallery/32169975_1451285378308932_4585196970838065152_o
gallery/32149271_1451285518308918_8633573856319111168_o
gallery/32191080_1451285884975548_4724424241317937152_o