"100 тисяч ЧОМУ"

Центр позашкільної роботи та дитячої творчості стрімко робить кроки на встановлення прямого діалогу із своєю цільовою аудиторією! Віртуальна форма спілкування педагогічного колективу та адміністрації Центру разом з вихованцями та їх батьками нарешті набула, так би мовити, "живої форми"! 
23 листопада 2016 року - значуща дата, що закарбується приємними спогадами в історичній довідці нашого закладу, адже саме цього дня відбулось Перше відкрите засідання батьківського клубу Центру позашкільної роботи та дитячої творчості "100 тисяч ЧОМУ". 

Приклад батьків -найкраще виховання їх дітей!

Цього дня окрім нагальних питань, таких, як фінансове звітування, затвердження складу батьківського комітету Центру та вирішення господарських питань, перед аудиторією батьків розкривались перспективи розвитку вищезгаданої форми спілкування. 

Після змістовної преамбули засідання клубу, що висвітлювала директор закладу Тетяна Михайлівна Анікєєва, інформаційно-методична служба Центру, а саме Ірина Валеріївна Мажуліс, Віра Миколаївна Котова та Людмила Анатоліївна Пастух розкривали таємниці творчого розвитку дитини та роль батьків в цьому процесі, надаючи не тільки цікаву, але й практичну інформацію. 

Окрім цього, доповіді були прикрашені виступом вихованки, на разі, мами талановитого вихованця зразкового творчого дитячого колективу "Живопис та графіка" Кудіної Анни Віталіївни, яка з неймовірним захопленням розповідала про затишні і веселі будні вихованців та їх батьків. 

Дитина, що розвивається - це людина, яка читає та аналізує, постійно знаходиться в пошуку нових знань!

Не даремно саме на першій зустрічі клубу "100 тисяч ЧОМУ" були запрошені поважні гості та давні друзі ЦЕнтру - провідні бібліотекарі Центральної міської бібліотеки для дітей Інна Миколаївна Табакова та Тетяна Миколаївна Писаревська, які своїми емоційними та змістовними доповідями порадили присутнім, які саме книжки і відповідно екранізації останніх зможуть бути не тльки цікавими родинам для сумісного читання та перегляду, але й стануть в нагоді вирішенню вічного питання "батьків і дітей". 

На прикінці зібрання присутнім було запропоновано висловити свої побажання щодо наступної зустрічі, яке в позитивному сенсі кожен зрозумів по-своєму  [😊]  

Нагадаємо, що батьківський клуб Центру позашкільної роботи та дитячої творчості діє в межах довготривалого проекту "До дитини через родину"; зустічі клубу проходять регулярно(щомісяця); про місце зустрічі, час та дату проведення повідомляємо за домопогою афіши у закладі та у інтернет-джерелах Центру. 

Стати членом батьківського кулбу "100 тисяч ЧОМУ" просто!

 

Ваша дитина - вихованець Центра!

Ви - активний відвідувач засідань батьківського клубу!

Хотілось би ще раз зазначити, що цей проект став успішним експерементом для адміністрації Центру та інформаційно-методичної служби! Можна відверто стверджувати, що "100 тисяч ЧОМУ" має перспективу! Членство у батьківському клубі - це не тільки змістовне дозвілля, спілкування з цікавими людьми, а й нові можливості!
Зареєстровані члени клуба мають можливість стати власниками клубної карти.
Сподіваємось, що кожна наступна зустріч приноситиме  яскраві враження та мотивацію для якісної взаємодії! 

Висловлюємо подяку усім батькам наших вихованців, що приєднались до нас за підтримку та натхнення!!!

Друге засідання батьківського клубу "100 тисяч ЧОМУ" відбулось напередодні новорічного свята, в гарячу пору метушні, найсолодшої миті підготовки до зустрічі з новими мріями та Новим роком 20-17! Спілкувались камерно в лекційній залі Центра. Батькам наших улюблених вихованців було запропоновано спілкування з креативним костюмером Шевченко Оленою Василівною щодо практичних рекомендацій у  створнні новорічних образів. Свою розповідь Олена Василівна доповнила наявними прикладами - міні-демонстрацією моделей готових костюмів для дітей(до речі, фігурантами показу були ніхто інші, як діти наших колег- чаріні Ксенія і Марія, та неперевершений Степан). Представники декоративно-ужиткового простору керівники гуртків "Креативний дизайн Мигаленко Юлія Михайлівна та гуртка "Лялькова майстерня"- керівник Кравець Людмила Василівна запропонували батькам майстер-класи з простого і водночас ефектного декорування приміщення. На останок ВСІ разом занурились в атмосферу свята, переглянувши старі та добрі новорічні мультфільми! Сподіваємось, наші поради були корисними та актуальними!

Традиційно друга половина навчального року в нашому закладі присвячена творчим звітам художніх колективів. На кшталт, гуртки декоративно-ужиткового мистецтва готуться звітувати у вигляді  виставок робіт своїх вихованців, гуртки образотворчого мистецтва не тільки демонструють свої роботи відвідувачам Центру на змінних постійнодіючих виставках, а й готуються до улюбленого свята "Посвяти в художники", яке завжди проходить оригінально та цікаво і не тільки для художників- дебютантів. Художні ж колективи, взагалі, готують повноцінні концертні програми, так звані, творчі звіти, це завжди неповторіні, з особливим почерком, заходи, які не лишають байдужим присутніх. Діти - це наше натхнення, це наша мета, їх досягнення, їх перемоги, їх задоволення - це наше життя, життя Центру позашкільної роботи та дитячої творчості... Саме тому, ми вважаємо за честь презентувати загалу гідно творчість наших вихованців! Незмінним поціновувачем наших свят були і лишаються, передусім, батьки наших діток, тому кожне звітнє свято другої половини навчального року МИ прирівняли до засідань за інтересами клубу "100 тисяч ЧОМУ". Обмінюватись враженнями від побаченого будемо вже наступного навчального року на майбутніх засіданнях клубу! Далі більше...

Цьогоріч осінні будні, можливо, аж занадто плідні та насичені для нашого творчого колекттиву. Проте, цей факт не став на заваді проведенню довгоочікуваної зустрічі з батьками наших "позитивних і креативних"! 23.10.2017р. відбулось засідання батьківського клубу "100 тисяч ЧОМУ". Батьків знайомили зі звітом благодійного фонду "Джерельце 2015", спілкувались на тему встановлення віртуальних плідних відносин між активом батьків та адміністрацією Центру, презентували звітній документальний фільм про діяльність закладу. Із проведеного анкетування методистом інформаційно-методичної служби закладу - Котовою В.М. формуємо класні ідеї щодо нових зустрічей, цікавих та актуальних! До зустрічі!

gallery/22851846_1281861605251311_782315876652528583_n
Перша зустріч
на початку нового
2017-2018 навчального року 

Якщо ТИ маєш певні пропозиції шодо діяльності батьківського клубу Центра- зв'яжись з нами!

Ми завжди відкриті до діалогу!

Поговоримо?

 

gallery/115_original_1449320912_bezfona.ru
Готуємось до Нового року весело та цікаво! 
gallery/23795229_1303743199729818_6040146438270452655_n

27 листопада відбулось засідання батьківського клубу "100 тисяч ЧОМУ"..., хоча ні, не так! Вчора відбулась сімейна зустріч за інтересами, де мами та наші чарівні дітки майстрували та створювали неповторні тематичні речі! Нас було більше 70 чоловік - і це новий рекорд нашого клубу! Круто поспілкувались та раділи результатам плідних ексклюзивних майстер-класів від наших викладачів - Кравець Людмили Василівни, Юшманової Ольги Валерівни, Пехотинської Рити Риспанбеківни, Пастух Людмили Анатоліївни та Палійчук Нінель Анатоліївни. Ви нас по-хорошому змушуєте та підштовхуєте до творчих пошуків організації нових форм зустрічей! І кожен раз виходить краще та цікавіше!До зустрічі!

gallery/23905761_1306434016127403_4952325668989370294_n

Батьківський клуб"100 тисяч ЧОМУ ".

Тематичні майстер-класи

05.03.2018р.

5 березня у затишній камерній атмосфері відбулась творча зустріч батьків вихованців із педагогами Центру, які навчали та наочно демонстрували, як саме можна зробити свято весни по-справжньому незбутнім та особливим, створивши власноруч оригінальні та креативні подарунки за мінімум коштів та з максимумом використання фантазії. 
Своїми творчими вміннями ділились з бажаючими Полонська Єлизавета Валеріївна(керівник гуртка образотворчого мистецтва, філія "УМКА"), методисти Пастух Людмила Анатоліївна, Мажуліс Ірина Валеріївна та Котова Віра Миколаївна, Для натхнення своє бачення декоративно-ужиткових вітань надали Палійчук Нінель Анатоліївна(керівник зразкового колективу "Живопис та графіка"), Пехотинська Рита Риспанбеківна(керівник гуртка "Креативний дизайн") та незмінна Бакуменко Тетяна Петрівна. Приємно було знаходитись серед зацікавлених та творчих! Вітаємо усіх з прийдешнім святом ВЕСНИ та сподіваємось, що отриманні навички з виготовлення хенд-мейд сувенірів та активне спілкування в колі однодумців стане у нагоді. До речі, інформаційно-методична служба, організатори цієї березневої міні-толоки, анонсували, що наступна зустріч в межах діяльності батьківського клубу "100 тисяч ЧОМУ" відбудеться дещо в інакшому форматі, передбачається зустріч з психологом, спілкування на актуальні теми. До нових зустрічей!

gallery/28616521_1391305754306895_3628267502394446573_o
ПОЧАЛОСЯ! 
Впроваджуємо НОВІ форми діяльності батьківського клубу "100 тисяч ЧОМУ"!
З 11 квітня!
gallery/29744719_1419644741472996_4277552108362875383_o

Творчі дарунки та спілкування батькам наших вихованців!